Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Перфекния Фърст Блод

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 9:01 am

IVANotLUKOVIT написа:
Kamukag3e написа:

Досега няма известни герои можещи да победят лич 1:1 (тоест говорим за линия), освен може би бейн, но и това не е 100% сигурно.
броод :)
spam nova>all
lane>brood
mana>brood
Имал съм такава линия в 5в5 игра и беше..ламерско :D
@fear
точно в ранна игра се очаква брууд да е силен и да бута, но версус Лич това просто няма как да стане
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 9:53 am

но-късно паяците доста ще пречат на лича и по-точно на улта му, но пак не се знае...
Защо само Бейн може да се противепостави на лич на линия? КотЛ, Пугна, Найкс, Лион, Акс, Блоод... Верно на мид някои от тях са слабички но пак имат големи шансове. Естествено лича ще дръпне с 1 левел и ше качи първи 6, но ако се пазите добре и организирате 3+ ганг отново ше сте в играта ;)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 10:14 am

Общо взето които и да е герой срещу лича ще е лвл два под него, стрелците съм ги правил и 3-4.
Срещу спам на нова е много трудно да се стой.
1:1 новата е само срещу един човек, което го прави с малко кръв през цялото време.
Вадил съм линия срещу неруб, вие говорите срещу другите, ЛЕСНО Е, само удари и нова, като ритуала се спами винаги когато е зареден. Просто експа на противника силно се ограничава, малко денай и няма грам опит за него.

Брууда има проблем с ранната линия (преди 3 лвл), а лича може да го изолира, спауна не пречи на ултимата, то се разчита на първия рикушет, всеки следващ е бонус.
Никакъв шанс за правене на пари срещу лича.

Акс и разни други пък нямат шанс да стигнат до крийпа.
Ганг, това разбира се помага срещу всеки герой, дори и срещу лича, само да не сте самички срещу улта му, че тогава такъв ганг ще ви направи сам.
Но все пак може да се надявя да му доиде помощ, при добре организиран, к'во друго да прави :).

A да и досега с лич не съм падал 1:1 (не съм играл -sh с него, но въпросът е, че избирани герой просто не са ме побеждавали), в момента шанс има само ench с доста късмет.

IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 5:52 pm

.Cannibal написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Kamukag3e написа:

Досега няма известни герои можещи да победят лич 1:1 (тоест говорим за линия), освен може би бейн, но и това не е 100% сигурно.
spam nova>all
lane>brood
mana>brood
@fear
точно в ранна игра се очаква брууд да е силен и да бута, но версус Лич това просто няма как да стане
Чудно ми е как лич ще бие броод ако играят мид с руни ако броода играе на rob+bottle,hood,бкб и да вдига мрежа на макс (след паяците де) за 5в5 е доста тъпо де но тук говорим за 1в1.На кой ще пуска нова? На паяците или на броода? Ще може ли да го убие само с нова като е с такъв хп рег от мрежите + хоод ? А да и броода може докато фарми мид да фарми и в гората
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 6:06 pm

IVANotLUKOVIT написа:
.Cannibal написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Kamukag3e написа:

spam nova>all
lane>brood
mana>brood
@fear
Чудно ми е как лич ще бие броод ако играят мид с руни ако броода играе на rob+bottle,hood,бкб и да вдига мрежа на макс (след паяците де) за 5в5 е доста тъпо де но тук говорим за 1в1.На кой ще пуска нова? На паяците или на броода? Ще може ли да го убие само с нова като е с такъв хп рег от мрежите + хоод ? А да и броода може докато фарми мид да фарми и в гората
прав си
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 6:21 pm

Ench, Omni, Chen, Bane, Rhasta... с тези герои бих се пробвал срещу Лич 1v1 ;)
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 6:32 pm

Цитат :
Да, при посочените условия може би Брууд ще е по-силен. Ама пропускащ най-съществения момент - развитието.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 6:42 pm

А ако Лич вдигне един път щит на ниските нива? Пак ли ще мре от паячетата и брууда? А ако Лича направи некро първи предмет?
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 6:44 pm

McMarto написа:
А ако Лич вдигне един път щит на ниските нива? Пак ли ще мре от паячетата и брууда? А ако Лича направи некро първи предмет?
При 1в1 с броод не се убиват герои а се бутат кули
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 7:03 pm

А за какво мислиш, че е некрото? За да бутам кули, за допълнителни health/mana, за true sight, за mana burn... Щит върху некрото го прави двойно по-издържливо срещу кули...
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 7:18 pm

@Ivane
.Cannibal написа:
Да, при посочените условия може би Брууд ще е по-силен. Ама пропускащ най-съществения момент - развитието.
Това отговаря изцяло, как ще направиш каквото и да било, след като тръгваш с ботилка и ... стигаш до там.
Когато лича направи мека/некро и PT може и да си направил хууд. След това ... пак ще падаш.
И да ще нюквам героя, защото удари и нови (с 1-2 подскока на него и пада), след това паяците са ... незначително препядствие, 1:1 неможе да ходиш в гората, защото:
в линия има повече опит и пари, избутат ли те с барака вече си 90% изгубил.
И да Ф армор, мека, PT и некра (както и очи по пътя) е начина да се бие без много зор герой с малко кръв като паяка.
И въпреки че се бута както каза, неможе да го правиш срещу герой, който те убива всеки ултимат.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 7:28 pm

Улта на Лич можеш да контрираш с една група паячета, но не и тъкмо да си изкарал 4 и да скочиш на пълен Лич с всичките му заредени скилове и некрота.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 8:59 pm

Kamukag3e написа:
@Ivane
.Cannibal написа:
Това отговаря изцяло, как ще направиш каквото и да било, след като тръгваш с ботилка и ... стигаш до там.
Когато лича направи мека/некро и PT може и да си направил хууд. След това ... пак ще падаш.
И да ще нюквам героя, защото удари и нови (с 1-2 подскока на него и пада), след това паяците са ... незначително препядствие, 1:1 неможе да ходиш в гората, защото:
в линия има повече опит и пари, избутат ли те с барака вече си 90% изгубил.
И да Ф армор, мека, PT и некра (както и очи по пътя) е начина да се бие без много зор герой с малко кръв като паяка.
И въпреки че се бута както каза, неможе да го правиш срещу герой, който те убива всеки ултимат.

Не ходиш с броода в гората а с част от паяците
На всеки ултимат умирал?? не играем май една и съща игра? нали знаеш, че може да го удари само с 1вия bounce?
Броод е най-нечестния герой за 1в1 както бане за 2в2 и тн и никой не може да ме обеди в обратното защото съм играл 1в1 и с лич и с броод и знам определено кой е по-силният герой
скоро ако ми се занимава бих накарал и някой приятел да играем 1в1 с тия герои и да постна репа за да видиш как се играе срещу герой с 234294hp/sec,много мс и double farm
А ритуала го изкарвате прекалено силен :)
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 9:17 pm

Ами че то ритуала си е силен...
А и като си усигориш достатачен мана рег, тая нова ше я пускаш по-често от колкото удряш... Заедно с ритуала ще има нова на cd...
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 9:24 pm

fear написа:
Ами че то ритуала си е силен...
А и като си усигориш достатачен мана рег, тая нова ше я пускаш по-често от колкото удряш... Заедно с ритуала ще има нова на cd...
Не не говорих за маната а за тия сметки "когато лича е 5 левел ти ще си 3" и т.н :)
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 9:45 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Не ходиш с броода в гората а с част от паяците
На всеки ултимат умирал?? не играем май една и съща игра? нали знаеш, че може да го удари само с 1вия bounce?
Броод е най-нечестния герой за 1в1 както бане за 2в2 и тн и никой не може да ме обеди в обратното защото съм играл 1в1 и с лич и с броод и знам определено кой е по-силният герой
скоро ако ми се занимава бих накарал и някой приятел да играем 1в1 с тия герои и да постна репа за да видиш как се играе срещу герой с 234294hp/sec,много мс и double farm
А ритуала го изкарвате прекалено силен :)
Относно Лич и начина му на действие, те съветвам да прочетеш описанията и бележките към магиите му в гайда на Камикадзе.
Освен това те уверявам, че имам перфектен Брууд за 1в1, въпреки което съм губил. При игра с по 4к пара можеш да вземеш предмети, които да те държат на линията, ама ако Лич(да кажем че е умен) тръгне на некробуук? Ти ще тръгнеш на Ботле и РоБ и ще гониш бърз БКБ(добрия избор). Ще изхабиш ИЗЛИШНИ пари за Владимирс.
Всеки герой, който може да доминира над Брууд в линия/включва и унищожаване на паяците/ ще победи в такава игра. А при игра с 600 пара Лича е с цял клас над теб. Ритуал поддържа спама на Лич и е достатъчен да се справи с паяците и с теб.
Цитат :
бих накарал и някой приятел да играем 1в1 с тия герои и да постна репа за да видиш как се играе срещу герой с 234294hp/sec,много мс и double farm

Радва ме, че си толкова уверен. Вместо с "приятели" играй с Камикадзе например. ^^
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Нед Юни 07, 2009 10:58 pm

.Cannibal написа:

Радва ме, че си толкова уверен. Вместо с "приятели" играй с Камикадзе например. ^^
Защото моите приятели са по skilled от камикадзе надявам се да не се обиди но все пак до колкото съм чел тук играе доста рядко а и съм му гледал репс.
И да говоря точно за старт при 600 голд - лич никога не може да фарми повече от броод - фарм в лане-а с героя+част от паяците и други паяци в гората =2x голд
Лича наистина е хубав соло герой но никога няма да е най-хубавото соло и е по добре да се играе като суп.
И пак паяците за нищо ги нямате - 450 хп всеки
Level 4 - 300 damage, 4 spiderlings. 130 Mana 10 Sec CD
и да с 1 нова не умират всичките ако са 6+ колкото и да ви се иска а доста често ще са над 10
A улта на лич наистина е доста жалък срещу герой като броод - Releases a jumping breath of frost that can jump up to 7 times.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 7:53 am

IVANotLUKOVIT написа:
.Cannibal написа:

Защото моите приятели са по skilled от камикадзе надявам се да не се обиди но все пак до колкото съм чел тук играе доста рядко а и съм му гледал репс.
И да говоря точно за старт при 600 голд - лич никога не може да фарми повече от броод - фарм в лане-а с героя+част от паяците и други паяци в гората =2x голд
Лича наистина е хубав соло герой но никога няма да е най-хубавото соло и е по добре да се играе като суп.
И пак паяците за нищо ги нямате - 450 хп всеки
Level 4 - 300 damage, 4 spiderlings. 130 Mana 10 Sec CD
и да с 1 нова не умират всичките ако са 6+ колкото и да ви се иска а доста често ще са над 10
A улта на лич наистина е доста жалък срещу герой като броод - Releases a jumping breath of frost that can jump up to 7 times.
Ще заключа:
-при игра с 600 пара Броод е жалък и не може да си позволи постоянен спам, Лич може
-при игра с 4к пара Броод може да си позволи постоянен спам, Лич може да започне да контрира Броод.
-паяците имат 450ХП, ама на 4лвл; колкото и да са пак са на 2 нови; контра с шилда
-улт, разбира се, не се пуска при 10 паяка и изобщо не е жалък; дъст!?
-броод фарм в гора може да си позволи доста по-късно
-с Ритуал Лич освен ЕХП, намаля и паяците ти
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 10:06 am

Я спрете да спорите и направете една игра.Иване ти казваш че приятелите ти са по-добри от kadze,съвсем възможно,но ти направи една игра с него той с лич ти с брууд примерно BOS 3 и ще видите кой е по-добър.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 4:42 pm

.Cannibal написа:
с Ритуал Лич освен ЕХП, намаля и паяците ти
тва не го разбрах :?
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 6:55 pm

McMarto написа:
.Cannibal написа:
с Ритуал Лич освен ЕХП, намаля и паяците ти
тва не го разбрах :?
Например в линия денайваш свой крийп, преди да бъде превърнат в паяк. Същевременно ако крийпа не достигне линията, също намаляш паяците, макари с 1.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 10:01 pm

Че ти да не ползваш ритуал на крийп с малко живот?!
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 10:03 pm

McMarto написа:
Че ти да не ползваш ритуал на крийп с малко живот?!
всъщвост зависи от нивото на ритуала и маната която ми трябва. въпреки това в ранна игра не можеш да си го позволиш, но пък можеш да спреш "заразата".
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 10:09 pm

Бруда е много по силен тва е ясно :)лича ше доминира до 10та минута и след това ше падне ;)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Пон Юни 08, 2009 10:22 pm

React1ve- написа:
Бруда е много по силен тва е ясно :)лича ше доминира до 10та минута и след това ше падне ;)
Ще доминира 10 мин от игра 15 мин. Малко ли е?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Перфекния Фърст Блод   Today at 9:03 pm

Перфекния Фърст Блод
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next