Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Yurnero
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 16.12.2008

ПисанеЗаглавие: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 6:38 pm

Според мен Mirana има най-якия стун в играта ..... Прай доста дмг.Все пак и на Tiny не е лош
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 6:56 pm

alchemist, tidehunter
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 7:33 pm

Beastmaster's Primal Roar минава през spell immunity и не се контрира.
Magnataur's Reverse Polarity + Kelen's прави всеки хванат наполовина мъртъв.
Earth Shaker's Fissure има огромен обсег и няма начин да се спре.
Techie's Stun Trap, най-труден за добро поставяне, но един път вътре, цял живот вътре. 6 sec > all

HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 7:47 pm

Techiеs, Enigma са ми любими. Улта на Puck може би не е толкова добър като ultimate stunovete на другите, но комбото е страхотно...
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 8:22 pm

е да не подценяваме стъна и на доктора
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 8:30 pm

на жуга :<
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пет Фев 27, 2009 10:50 pm

Enigma & Shaker ftw :)
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 4:32 am

На химика разбира се.Но и перма стън също не е за изпускане :lol:
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 10:24 am

Cherkezov написа:
На химика разбира се.

Защото е възможно най-трудно контриращият се :/
http://www.warstomp.com
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 11:19 am

Earthshaker ако можеш да го използваш правилно е безценен
Mirana същото важи ако го улучиш 5 сек стън мисля че беше максимума, а за 5 сек и на най-наядения герой могат да се случат мн лоши неща
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 12:21 pm

И мен течиса ме привлича най много от към стън ... когато бъда хванат от такъв просто седя и гледам как за 6 минути бивам смазван от противниците :(
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 1:31 pm

Както каза камикадзе поставен на правилни места стънващия трап на течи > all. Обаче даже и да не го владеете пак можете да си го спамите през 1000-2000 range.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Съб Фев 28, 2009 2:50 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Cherkezov написа:
На химика разбира се.

Защото е възможно най-трудно контриращият се :/

Защото с него доминираш всяка линия.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 12:22 am

Най-якия стън според мен е на Rexxar, първо както камидадзе каза е не блокираем и 2-ро самата анимация е много добра.
ES има най-интересния стън с него и блокове се правят та си е по як от стъновете на останалите герой.
На мирана стъна може би е от най-слабите защото срещу добри играчи шанса да оцелиш стън 3+ сек си е малко вероятно, но пък когато това стане е много красиво.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 1:31 am

azazzel написа:
Най-якия стън според мен е на Rexxar, първо както камидадзе каза е не блокираем и 2-ро самата анимация е много добра.
Напротив,той се блокира най-лесно.Пък и с BKB дори не прави дмг.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 3:24 am

Той се ползва за стън, не за дмг.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 7:59 am

Няма смисъл да стънваш, ако няма да правиш дмг и да убиваш героя.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 9:29 am

То пък щото един dmg прави и без това
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 10:34 am

Cherkezov написа:

Представи си един трол с BKB и 3 вида Vampiric Aura + Aegis + нещо за демидж... Как ше успееш да го спреш да убие двама от твоя отбор и да си замине по живо-по здраво?
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 4:20 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Представи си един трол с BKB и 3 вида Vampiric Aura + Aegis + нещо за демидж... Как ше успееш да го спреш да убие двама от твоя отбор и да си замине по живо-по здраво?
И тука ли сте луднали по тоя трол.Не виждам защо виждате в него заплаха.Аз досега никога не съм имал проблем срещу него.Дори с OD го смазвах 1в1 битки.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Нед Мар 01, 2009 6:51 pm

Защото не е имало кадърен troll + babysitter vs теб, ти и voida най-вероятно не го смяташ за заплаха, ама ако му babysitt-вам нема да го барнеш до средна/късна игра
Bloodcount
Новак

Брой мнения : 13
Registration date : 31.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пон Мар 02, 2009 10:18 am

аз съм за сладар. Да, Има по-могъщи стънове, но комботата които можеш да направиш с него правят стънът му много по силен от този на Воида или на Трола, защо сладар започва комбото с -ххх броня 200дмг и 2сек стън, през които 100% пак ще те стънне.
http://www.calnmapz.com
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пон Мар 02, 2009 11:28 am

Slardar му трябват повече предмети, за да стане ефективен като Void откъм carry
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пон Мар 02, 2009 1:12 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Защото не е имало кадърен troll + babysitter vs теб, ти и voida най-вероятно не го смяташ за заплаха, ама ако му babysitt-вам нема да го барнеш до средна/късна игра
Войда го смятам.Имал съм проблеми в много късна игра с него.Но дотогава си е доста слаб.Започне ли перма стъна става проблемно.

Последната промяна е направена от Cherkezov на Пон Мар 02, 2009 6:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Пон Мар 02, 2009 1:13 pm

Става проблемно ако го оставите да се наяде. В това отношение Трол е по-опасен, защото е рендж и с един ХотД може да ходи гора.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?   Today at 7:55 am

Интересно ми е според вас кой стун е най - як ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next