Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Clan DnP Clan Wars

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 1:21 pm

Аз съм гледал повече реплай от колкото ти си играл , бъди сигурен.И как трябва да ти се обясни ,че разсъжденията ти са супер идиотски относно всяка точка.Май обичаш да спориш , без да знаеш нищо?
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 1:47 pm

Много смях на само 2 страници :lol:
Черкез, писна ми да обясняваш как всички сме слушали "протата" и как никой не мислел със собствения си мозък. То поне да беше вярно, ама да изтърсиш подобна глупост...
Професионални игри, доказващи соло уменията на играча xD no comment
Дота не е соло игра. Като си толкова добър соло играч играй 1в1. Ние балъците ще си играем 5в5.
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 3:02 pm

Aз пък се заливам направо :K{ou: Ми аз това правя 1в1 си играя,а вие балъците си ганквайте 5vs1 и се радвайте,че биете...lol the masters of the world :king:
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 3:13 pm

Like i said "Quit dota pls".
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 3:35 pm

Значи си от ония, които мислят, че ганк 5в1 е нечестно?
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 4:14 pm

McMarto написа:
Мислиш,че е честно ? Трябва да си много отчаян играч,че да ти трябва помощ,за от 4ма ,за да убиеш 1.
Twix, quite life pls.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 4:33 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Мислиш,че е честно ? Трябва да си много отчаян играч,че да ти трябва помощ,за от 4ма ,за да убиеш 1.
Twix, quite life pls.

Трябва да си голям тард за да седиш соло на линия докато целия противников отбор го няма на мапа... да не говорим че има герои дето в повечето случаи по-малко от 3ма не могат да ги убият. И това не е защото човекът с тоя герой е мега супер юбер госу СОЛО ПРО... просто уменията им са прекалено силни.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 5:17 pm

Трябва да си доста отчаян ти , за да спориш със истината.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 5:20 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Twix, quite life pls.

Трябва да си голям тард за да седиш соло на линия докато целия противников отбор го няма на мапа... да не говорим че има герои дето в повечето случаи по-малко от 3ма не могат да ги убият. И това не е защото човекът с тоя герой е мега супер юбер госу СОЛО ПРО... просто уменията им са прекалено силни.
A сега пък имало имба герои.Това ли е оправданието.Проблема е ,че го правите за всички.Пък и защо да не стоиш соло,ако имаш BoT или блинк,невидимост и т.н ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 5:26 pm

Значи по-добре да го оставим да се наяжда сам на линията, отколкото да се съберем всички и да го убием, така ли? Ами така става когато целия ви отбор седи на 5 различни линии, а техния е организиран и ви изтребва един по един.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 9:04 pm

Добре ве, соло про... ае опитай са да убиеш Bane или Destroyer сам. Ся сигурно ще изтърсиш "еми ще си имам бкб, нооб!". Ами бкб-то да не е за соло игра?
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 9:18 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Добре ве, соло про... ае опитай са да убиеш Bane или Destroyer сам. Ся сигурно ще изтърсиш "еми ще си имам бкб, нооб!". Ами бкб-то да не е за соло игра?
Bane неможеш да го контрираш с BKB, защото ултимата те държи един Necro и си труп.
ИМА герой който не се пипат 1:1, пример - Luna, Troll, Phantom Assasin/Lancer.

Това да хванеш някой при gang не е нито глупаво нито слабо, това е играта ! Ти ако очакваш другите само да умират и да не те бият е твой проблем, Черкез.

slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 9:36 pm

Тоя бе черкеза ли е къв е соло играча разбирача ли е не го знам но по мненията си ставаш смешеш ! ... Не иргая 1 пат по Коледа и от твоите мнения дет постваш се разбира че играя много повече от теб ... Абадон бил еди си какво си Лотарс бил про предмет един вид задалжителен са всеки герои ...

Най лошото е че поне 15-20 човека ти казват че грешиш ... и не си взаемаш поука ... Щи дам 2 савета :

1 Напусни форума на никои няма да липсваш
2 Спри да играеш дота изглежда грам не я разбираш ... Може да опиташ с тетрис сравнително лесен е и мисля че би се справил сас твоито интелектуално ниво

А и да 5 голд са точно 5 секунди от играта много са за един величествен ПРО-ст мозък като твоя
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Вто Мар 10, 2009 10:07 pm

btw 4erkezov, riki беше top ban не защото е невидим, а защото беше imba (pure dmg backstab + imba SS)
http://www.warstomp.com
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 11:46 am

slav_17 написа:
Тоя бе черкеза ли е къв е соло играча разбирача ли е не го знам но по мненията си ставаш смешеш ! ... Не иргая 1 пат по Коледа и от твоите мнения дет постваш се разбира че играя много повече от теб ... Абадон бил еди си какво си Лотарс бил про предмет един вид задалжителен са всеки герои ...

Най лошото е че поне 15-20 човека ти казват че грешиш ... и не си взаемаш поука ... Щи дам 2 савета :

2 Спри да играеш дота изглежда грам не я разбираш ... Може да опиташ с тетрис сравнително лесен е и мисля че би се справил сас твоито интелектуално ниво

А и да 5 голд са точно 5 секунди от играта много са за един величествен ПРО-ст мозък като твоя

Е ти па, изгони момчето :).
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:06 pm

slav_17 написа:

Имаш много ограничено мислене.Няма да отвърна с отчаяни забележки като теб,само това ще кажа.В крайна сметка фактите говорят много повече.И между другото 5 gold не са 5 секунди,о велики математико.Пробвай да изкараш 5 gold в първите 2 минути на играта и постни риплей да те видим. :lol:
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:14 pm

Cherkezov написа:
slav_17 написа:

Имаш много ограничено мислене.Няма да отвърна с отчаяни забележки като теб,само това ще кажа.В крайна сметка фактите говорят много повече.И между другото 5 gold не са 5 секунди,о велики математико.Пробвай да изкараш 5 gold в първите 2 минути на играта и постни риплей да те видим. :lol:

ЛОЛ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:19 pm

Математици такива, вие толкова ли не можете да си сметнете какво ще ви трябва в началото на играта, че да не си блъскате главата после с тия 5 голд?
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:20 pm

Ако не си забелязал първите 2 минути не са от играта не случайно се почва от -2мин.Те са за пик и итеми. А каква връзка има с това за дъста просто не мога да разбера.Марто и да не го сметнеш пак можеш да изчакаш 5 секунди от началото , а съотборника ти да блокне крийпа. Това е пълна глупост да спорим за 5 голд. T_T
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:23 pm

TwiX- написа:
Ако не си забелязал първите 2 минути не са от играта не случайно се почва от -2мин.Те са за пик и итеми. А каква връзка има с това за дъста просто не мога да разбера.Марто и да не го сметнеш пак можеш да изчакаш 5 секунди от началото , а съотборника ти да блокне крийпа. Това е пълна глупост да спорим за 5 голд. T_T
Проблема не е 5gold.Проблема е,че не е запомнил цената на широко използван предмет.Все едно да кажеш,че ботушите са 495.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:26 pm

Широко ползван предмет? Нали точно ти каза, че никой не ползвал дъст, защото не можеш да знаеш кога невидимия е до теб :lol:
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 7:32 pm

Е човек вече наистина нямам думи за теб. Това не е друго освен чисто заяждане и грам не е задължително да помниш цената на предметите . Пиши нещо смислено , вместо да се заяждаш с човека.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 9:40 pm

McMarto написа:
Широко ползван предмет? Нали точно ти каза, че никой не ползвал дъст, защото не можеш да знаеш кога невидимия е до теб :lol:
не ама може някой близо до тебе да влезе във стелт докато го гоните например и тогава да си пуснеш дъста...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 9:54 pm

Е аз знам как да го ползвам, ама той сам си противоречи :lol:
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 10:25 pm

Cherkezov написа:
slav_17 написа:

Имаш много ограничено мислене.Няма да отвърна
с отчаяни забележки като теб,само това ще кажа.В крайна сметка фактите говорят много повече.И между другото 5 gold не са 5 секунди,о велики математико.Пробвай да изкараш 5 gold в първите 2 минути на играта и постни риплей да те видим. :lol:

Сега приятелю мой ще ти кажа че 1 съпорт купуващ Уард-ове не започваот 2-та вида Уард + Дъст ... А започва с Куриер=200 голд + 2 бранча + Обсервер Уард = 200 и така в начален период на играта 6-8 лвл започва да се шматка с дъста и да помага за убиване на невидими единици ето за тези 5 секунди ти говоря ...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Today at 5:23 am

Clan DnP Clan Wars
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next