Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Clan DnP Clan Wars

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Сря Мар 11, 2009 11:39 pm

McMarto написа:
Широко ползван предмет? Нали точно ти каза, че никой не ползвал дъст, защото не можеш да знаеш кога невидимия е до теб :lol:
Не се ли сещаш,че използвам вашите твърдения ?
Twix, не съм аз този ,който започна.Щом решава кой е про и кой е нууб по постовете във форум,значи и аз мога да реша по това,че сгреши цената на предмет.
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 7:52 pm

Прочетох цялата тема и на моменти се скъсах да се хиля.
Тва тайд с лотар е по-зле и от мираната с Battlefury която видях като по-погрешка влезнах в Bulgarian ladder room вместо в Еurope. Тя горката ни обясняваше да отидем при чичо гугъл и да виим че сички билдове са със БФ. Еми с лотара е същото...

Отностно дагъра. Сотринта загубих една доста успорвана игра( не точно успорвана но се държахме бая време). От нас имаше Акс и Тини с дагър а също и кентавър успявахме да убием по двама, трима, когато тинито тоснеше кентавъра а той със акса се блинкнат в мелето, но после една урса ни изяждаше всичките задружно ^^. Та да, дагъра е заради елемента на изненада. Препоръчквам го на герои с масов дисейбъл

Относно лотар-а. Предмета прилича на мини бътърфлай и се прави само на по-кекави кери-та които имат навика да се набутват между шамарите(леви-то не ми мяза не кекав кери) и да убират някой нюк на противника, (nevermore, ursa) а и на такива които събират лесно пари, обаче ги тормозят по лоши батковци като Баланар.
Относно Магнаталър с дагър. Магна-та въобще не умира ако до него има някакъв хилър (mekansm, warlock, enchantress etc) или друг масов дисейбъл който да държи противниците стъннъти, дисейбълнати) (Leviathan, Enigma, Naga Siren etc) или пък по-вероятното PHASE BOOTS. Помагат измъкването на магна-та и дори позволяват време за вълна, тогава в малко вероятно той да умре защото се предполага че налазват още 2 кери-та и 2 суппорт-а а може и още един танк, ако въобще може да се каже че магната е танк.
А и да умре, какво толкова. Противника трябва да е яко наяден че не почуства съществено демиджа и няколкото секунди стън + демиджа от съотборниците ( което на мен ми се се случвало не веднъж)
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 9:15 pm

Cherkezov написа:
Aз пък се заливам направо :K{ou: Ми аз това правя 1в1 си играя,а вие балъците си ганквайте 5vs1 и се радвайте,че биете...lol the masters of the world :king:
хахах смях и то голям извинявай ама дота е така замислена за 5в5 не за 1в1 при 1в1 всичко зависи от теб и от героя с който играеш (ако е сх начи от тебе главно) а при 5в5 всеки си има роля във отбора и не на всеки ролята му е да влиза 1в5 и да прай тиимкил .. етц..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 9:44 pm

beyOnd-BETA написа:
Cherkezov написа:
Aз пък се заливам направо :K{ou: Ми аз това правя 1в1 си играя,а вие балъците си ганквайте 5vs1 и се радвайте,че биете...lol the masters of the world :king:
хахах смях и то голям извинявай ама дота е така замислена за 5в5 не за 1в1 при 1в1 всичко зависи от теб и от героя с който играеш (ако е сх начи от тебе главно) а при 5в5 всеки си има роля във отбора и не на всеки ролята му е да влиза 1в5 и да прай тиимкил .. етц..
Именно.И затова ме дразни.Измислена е да зарибява нуубовете,защото винаги могат да бият,стига да нападат 5в1 постоянно.Аз какво съм виновен,ако останалите четирима постоянно фийдват или ако не искат да помагат ?Затова,ако всеки може да си поддържа k/d положителен или поне неутрален,пак ще бие отбора.Който не може, да си бие камшика и да не играе дота,защото проваля и останалите играчи.Ако героя е чист съпорт,тогава може да се прилепи до някой,но поне да не фийдва,като не може да килва.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 9:48 pm

Battlefury заедно с Desolator са най-cost-effective предмети в играта...
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 9:52 pm

Разбререте, че на Мирана дори BF много й тича. На Мирана няма предмет, който да не й утива.
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 9:57 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Тц, stout shield е най-ефективен за цената си.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 10:03 pm

Cherkezov написа:
Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Тц, stout shield е най-ефективен за цената си.
между другото прав си.. относно фюрито на мирана еми виждал съм и добре се комбинира макар че меле итем на рейндж.. то си е замислен за мелета все пак клиив е доста полезно във тиим батълс и кат фармиш ... за мирана съм и мислил гуинсо (дам...) или орхид (дам..) ма незнам дали си струва та някой вещ като камикадзето или киборга или марто (кк вещ си айде от мене да мине :Д) да обясни
П.П. аз я играя на Мйорнир и скади или Дезо И бътър почти винаги и 2та билда мачкат яко особено първия :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 10:08 pm

Виж сега. Ти си мислил, обаче гуйнсо на Мирана се прави открай време (всъщност още от началото когато почнах дота, много преди 6.хх версиите). Всъщност в stompa има един WAB, който преди имаше дота форум и аз пишех там. Та от него още преди няколко години видях guinsoo на Мирана в един вид фарм билд... но пък се държи Миранчето, с Травел, ботилка и гуйнсо да знаете само как рулира. През 10 секунди като ти мята старфал. Да не говорим, че Мирана има реалните шансове да го събере.
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Пет Мар 13, 2009 10:15 pm

Бф на мирана само за лигавнята, но в сер игра е абс глупост.А това с лотхара нз няква мания е станало. Неска ко ли не видях, хускар с лотхар, зевс с лотхар заради който загубихме , МАС ПУБ.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Clan DnP Clan Wars   Today at 11:20 pm

Clan DnP Clan Wars
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4