Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Силата на БГ гаминга

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Силата на БГ гаминга   Нед Мар 08, 2009 9:22 pm

Реплая представя уникалната игра на няколко от най добрите подбрани професионални и изключително размиващи факири на дота ... Ситуацията е следната до 14-15 лвл смазвам всичко по патия с Тинкер резултат 10-0 но изведнаж изписва 2 надписа has left the game от там Скоурдж се примолват за switch и аз се навивам моментално от там играта започва по невероятен и комерсиален начин и завършва с победа за Скоурдж ...

Едит : Бая смях пада ... има изцепки от рода абе кога CD тоя хекс бе ...
и много още ... А и брадвите накрая в итем билда ... просто имах пари за харчене 8)

http://www.dota-allstars.com/replay/103843/index.html - Enjoy 8)
Върнете се в началото Go down
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 12:37 am

Абе може и някое коментарче да напишете преди/след като го изгледате или поразгледате итем и т.н.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 12:53 am

slav_17 написа:
Абе може и някое коментарче да напишете преди/след като го изгледате или поразгледате итем и т.н.
ще го гледам утре и ще си напиша мнението.. иначе като ти гледам стата много лошо си ги наказал или просто са били идиоти ма това утре ше го видя ;)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 1:44 am

Ако трябва да бъда честен докато бях от сентинел срещу мене бяха доста тъпички но като се switch-нах бяха 1 нивао по силни срещу мене ... Даже замалко да ме убият но се измакнах ;)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 2:01 am

Е то пълно с нуубс :/
http://www.spamFORlife.com
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 2:12 am

Ако ми кажеш каде не е евала :( ... въпреки че в хлр-тата се срещат добри играчи доста често там се влиза почти невъзможно
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 2:19 am

Е аз ако тръгна да пускам репове на всички игри, в които съм смазал 5 нууба
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 2:26 am

McMarto написа:
Е аз ако тръгна да пускам репове на всички игри, в които съм смазал 5 нууба

Аиде аиде не се праи и ти пускаш такива ... и аз не се кефа че ги смазвам просто качвам за показ какви ръбове има
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 12:39 pm

ти показваш че тия са смешни но искаш и да видим 19:0 стата ти съдейки по невероятните имена бих казал бг дота руум 9-20
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 12:56 pm

frezist написа:
ти показваш че тия са смешни но искаш и да видим 19:0 стата ти съдейки по невероятните имена бих казал бг дота руум 9-20

Реплая е в Бг дота роом 7-10 не помня точно просто там имаше места ... а и кво е важното каде сам играл то такива насякаде може да се срещнат заради тея АФК - мапс просто показвам комични моменти ако не ти се гледа а само ше се заяждаш не мерси пиши си с Черкезов тои е маистор на тея работи
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 1:20 pm

Влиза се почти невъзможно ? Влиза се точно като в пълна стая с 225 4овека.Друго е ако нямаш желание , или просто искаш да мажеш ,туко що почнали дотата.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 6:16 pm

slav_17 написа:
frezist написа:

Реплая е в Бг дота роом 7-10 не помня точно просто там имаше места ... а и кво е важното каде сам играл то такива насякаде може да се срещнат заради тея АФК - мапс просто показвам комични моменти ако не ти се гледа а само ше се заяждаш не мерси пиши си с Черкезов тои е маистор на тея работи
На кои работи ? На мисленето ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 8:31 pm

На споровете, от които нищо не разбираш
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пон Мар 09, 2009 10:20 pm

Бтв бг гаминг (дота) не е толкова зле , стига да има организация.Мн се изкефих , когато hhn биха дтс 2 пати , моуз , кс.инт,раптор.Също и рет играха мн добре вс мум.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Вто Мар 10, 2009 4:19 pm

McMarto написа:
То затова аз бия всяка игра ,а вие чакате все отбора да ви свърши работата.
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Вто Мар 10, 2009 4:45 pm

Игра се 1-4 БГ руум ! Или в хлр хф
http://www.google.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Вто Мар 10, 2009 5:24 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
То затова аз бия всяка игра ,а вие чакате все отбора да ви свърши работата.
Ти ще биеш всяка игра, в която няма teamplay. Но виж, ако срещнеш организиран отбор няма да можеш половин предмет да изкараш, камо ли да вземеш сам играта.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 7:58 pm

колко пъти съм казвал че като някой напише нещо от рода на:

" Aз всяка играя я печеля "
" То немат шанс аз само като им скоча с рикито и гг "
" Ти знаеш ли кво ги направих бе, напрао 20 игри ги бих "
т.н

супер се нервя честно ви казвам. Мога да събера тийм, ще отидем в някое клубче и да видиш че е нормално да разбиваме вски, защото вместо да се занимаваш да пишеш "Stun plz" му викаш "стънни го бе педераст" или "аре налазвайте" или пък " не бегай имам улт" ...
http://dota-bg.4rumer.net
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 9:52 pm

Admin написа:

т.н

супер се нервя честно ви казвам. Мога да събера тийм, ще отидем в някое клубче и да видиш че е нормално да разбиваме вски, защото вместо да се занимаваш да пишеш "Stun plz" му викаш "стънни го бе педераст" или "аре налазвайте" или пък " не бегай имам улт" ...
Нещо не си схванал май.Аз нямам тийм,така че не на това се дължат победите.Просто се оувърфийдвам в началото и после мога да се справя с няколко едновременно,но разбира се не става с всеки герой.

Марто,срещу организиран отбор съм падал,но винаги съм имал повече kills,отколкото deaths.Може да няма никакво значение,но при положение,че останалите са 1/9,2/6 и т.н,аз не виждам какво съм виновен.С такива играчи,дори и да бяхме организирани,пак нямаше да има значение може би.Макар че MYM са пример за обратното.

П.С: Тоя лаф за рикито ме разби :K{ou:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 9:58 pm

Кой ги интересува дали си 1337:0 ако паднете?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 9:58 pm

Cherkezov написа:
Admin написа:

т.н

Нещо не си схванал май.Аз нямам тийм,така че не на това се дължат победите.Просто се оувърфийдвам в началото и после мога да се справя с няколко едновременно,но разбира се не става с всеки герой.

Марто,срещу организиран отбор съм падал,но винаги съм имал повече kills,отколкото deaths.Може да няма никакво значение,но при положение,че останалите са 1/9,2/6 и т.н,аз не виждам какво съм виновен.С такива играчи,дори и да бяхме организирани,пак нямаше да има значение може би.Макар че MYM са пример за обратното.

охх подмазвай се ти подмазвай се хаха ... бе няма никфо значение стата според мене като спечелите ??? Не е ли така ? Даже да си 1/9 (да си съпортвал) но да си допринесъл много за победата ? нима това е ламерско.. бтв твоя начин на игра 1в1 това е само за определени герои или ти със съпорт герои пак ги оуниш и се овърфиидваш ??? И земаш играта сам... тогава ти си човека-тиим... а бтв аз лично не виждам нищо толкова странно във вземането на лотарс имам предвид добре се комбинира със улта на левиатана аз лично бих зел дагер но пък и лотарс не е лоша идея общо взето не мисля че е толкова лоша идея....
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 10:03 pm

Leviathan има 1050 range на улта си (на 3 лвл де, но тогава цифрата е най-внушителна :D) и НЯМА нужда от дагер, още по-малко от лотарс.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 10:08 pm

McMarto написа:
Leviathan има 1050 range на улта си (на 3 лвл де, но тогава цифрата е най-внушителна :D) и НЯМА нужда от дагер, още по-малко от лотарс.
и аз не му земам поначало.. директно радиенс и шива + Фейс Буутс...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 10:21 pm

beyOnd-BETA написа:
Cherkezov написа:
Admin написа:

т.н

охх подмазвай се ти подмазвай се хаха ... бе няма никфо значение стата според мене като спечелите ??? Не е ли така ? Даже да си 1/9 (да си съпортвал) но да си допринесъл много за победата ? нима това е ламерско.. бтв твоя начин на игра 1в1 това е само за определени герои или ти със съпорт герои пак ги оуниш и се овърфиидваш ??? И земаш играта сам... тогава ти си човека-тиим... а бтв аз лично не виждам нищо толкова странно във вземането на лотарс имам предвид добре се комбинира със улта на левиатана аз лично бих зел дагер но пък и лотарс не е лоша идея общо взето не мисля че е толкова лоша идея....
Бе ламерско си е.....Да ти имам съпорта,ако умираш първи в битките.Най-добре да не умираш какъвто и да си.Бил помогнал на отбора, е очевидно помагаш повече на другия отбор като ги фийдваш и като лишаваш отбора от присъствието си,поради често умиране.И не случайно споменах,че не със всеки герой става начина ми на игра,защото знам,че за това ще се хванете.То няма за какво друго.Ако се падна със съпорт,гледам поне да комбинирам и друга функция,а не само да обикалям като ходещ фраг.Тогава се мотая с другите,но няма значение какво ще избереш да правиш,важното е да си по-полезен на твоя отбор,отколкото на другия.
Но за последното ти изречение поне ти правя евала.Най-после някой да се осмели да каже нещо против общите схващания.Ако някой беше дал добър довод,защо lothars е крайно неприемлив предмет за магнус или tide,можеше да се съглася ,но просто всички ги е страх да не ги наричат нуубове и затова повтарят като папагали dagger ,та dagger.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 10:30 pm

Съпорта може да умре, но и трябва да се пази да не умре първи в битката, за да може да си свърши работата на съпорт доколкото му позволи противника. После може спокойно да умре, но занимават ли се 1-2 противника с него, други 2ма са в дисейбъл, последния е танк... и така вашето кери остава само и готово да се развихри. Черкезов, да кажеш че гуйнсо е безполезен предмет говори за знанията ти, а това да смяташ съпортите за слаби говори и за уменията ти вече.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Today at 11:20 pm

Силата на БГ гаминга
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next