Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Силата на БГ гаминга

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:02 pm

Cherkezov написа:
Но за последното ти изречение поне ти правя евала.Най-после някой да се осмели да каже нещо против общите схващания.Ако някой беше дал добър довод,защо lothars е крайно неприемлив предмет за магнус или tide,можеше да се съглася ,но просто всички ги е страх да не ги наричат нуубове и затова повтарят като папагали dagger ,та dagger.
че зако да не се осмеля... кой пък ше ми държи сметка на мене lol! а относно твоя плейстайъл братовчед ми играе така.. той винаги и абсолютно разчита на себе си не гледа да прави тиимплей даже със съпорт герои гледа да прави билдове които да му помагат на него щото е свикнал със многобройните ламери (и във гарена ги има във дота бг руум 1,2,3,4 полувината са такива) само във ХЛР мисля че може да се направи добра игра ... относно Гуинсото да... Хекса е една от най-силните дисейбъл магии във играта (даже доколкото знам във по-старите версии е правил армора на целта като стане на животинче го е правил на 0 армор ЛОЛ)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:04 pm

Cherkezov написа:
beyOnd-BETA написа:
Cherkezov написа:
Admin написа:
колко пъти съм казвал че като някой напише нещо от рода на:

" Aз всяка играя я печеля "
" То немат шанс аз само като им скоча с рикито и гг "
" Ти знаеш ли кво ги направих бе, напрао 20 игри ги бих "
т.н

супер се нервя честно ви казвам. Мога да събера тийм, ще отидем в някое клубче и да видиш че е нормално да разбиваме вски, защото вместо да се занимаваш да пишеш "Stun plz" му викаш "стънни го бе педераст" или "аре налазвайте" или пък " не бегай имам улт" ...
Нещо не си схванал май.Аз нямам тийм,така че не на това се дължат победите.Просто се оувърфийдвам в началото и после мога да се справя с няколко едновременно,но разбира се не става с всеки герой.

Марто,срещу организиран отбор съм падал,но винаги съм имал повече kills,отколкото deaths.Може да няма никакво значение,но при положение,че останалите са 1/9,2/6 и т.н,аз не виждам какво съм виновен.С такива играчи,дори и да бяхме организирани,пак нямаше да има значение може би.Макар че MYM са пример за обратното.

П.С: Тоя лаф за рикито ме разби :K{ou:
охх подмазвай се ти подмазвай се хаха ... бе няма никфо значение стата според мене като спечелите ??? Не е ли така ? Даже да си 1/9 (да си съпортвал) но да си допринесъл много за победата ? нима това е ламерско.. бтв твоя начин на игра 1в1 това е само за определени герои или ти със съпорт герои пак ги оуниш и се овърфиидваш ??? И земаш играта сам... тогава ти си човека-тиим... а бтв аз лично не виждам нищо толкова странно във вземането на лотарс имам предвид добре се комбинира със улта на левиатана аз лично бих зел дагер но пък и лотарс не е лоша идея общо взето не мисля че е толкова лоша идея....
Бе ламерско си е.....Да ти имам съпорта,ако умираш първи в битките.Най-добре да не умираш какъвто и да си.Бил помогнал на отбора, е очевидно помагаш повече на другия отбор като ги фийдваш и като лишаваш отбора от присъствието си,поради често умиране.И не случайно споменах,че не със всеки герой става начина ми на игра,защото знам,че за това ще се хванете.То няма за какво друго.Ако се падна със съпорт,гледам поне да комбинирам и друга функция,а не само да обикалям като ходещ фраг.Тогава се мотая с другите,но няма значение какво ще избереш да правиш,важното е да си по-полезен на твоя отбор,отколкото на другия.
Но за последното ти изречение поне ти правя евала.Най-после някой да се осмели да каже нещо против общите схващания.Ако някой беше дал добър довод,защо lothars е крайно неприемлив предмет за магнус или tide,можеше да се съглася ,но просто всички ги е страх да не ги наричат нуубове и затова повтарят като папагали dagger ,та dagger.

Уважаеми господин про ... на герои като Меепо дагер или лотарс би направил ?
Ами да речем на Лина би ли направил дагер ?
Ами на Кентавър ? Или можеби и за тези герои ще предпочетеш Лотарс
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:08 pm

Meepo, Lina, Cent, на всичките правя дагер.
А спри да го цитираш това.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:17 pm

McMarto написа:
Meepo, Lina, Cent, на всичките правя дагер.
А спри да го цитираш това.
и закфо ти е на миипо ? на миипо директно мека,влад,ассаулт... имаш 4 мрежи на 16 лвл 3 мрежи на 11 лвл.. 2 мрежи на 6ти и какво не ти стигат ли за да се добереш до противника .. имаш и слоу...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:22 pm

ЗА пуф комбо. След meka, vlad и PT се взима един дагер, после правиш ХоТ.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:49 pm

McMarto написа:
аз не ползвам пуфф толкова често.. даже много рядко :Д знам че не го играя правилно но пак си ги бия..
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:54 pm

Ми заиграй го правилно.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Пет Мар 13, 2009 11:58 pm

McMarto написа:
Ми заиграй го правилно.
прекалено много ме марзи да го играя правилно
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 12:01 am

McMarto написа:
Айде не се изслилвай с тоя пуф.100 dmg ..... пълна загуба на време е.Влад не е нужен до късна игра.Хот също не е нужен.
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 12:09 am

С пуфа точно фармиш много по лесно , една вълна от напр 10 крийп умира от напр 3 мийпота,с което вади доста бързо предметите , които му трябват.Да не приказваме ,че герой като лина , пугна и почти всички low hp герой падат само от пуфа,когато мийпотата са 3,4...dager + poof = imba!
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 12:23 am

TwiX- написа:
С пуфа точно фармиш много по лесно , една вълна от напр 10 крийп умира от напр 3 мийпота,с което вади доста бързо предметите , които му трябват.Да не приказваме ,че герой като лина , пугна и почти всички low hp герой падат само от пуфа,когато мийпотата са 3,4...dager + poof = imba!
Аха .... ок . Откога 360 dmg бута дървета на 560 ?С нормална атака 3 мийпота пак бързо бутат крийповете,няма нужда да си хабиш маната и времето.А и те герои като лина , пугна и т.н и без пуфа си падат,мрежа+slow = имба !Че и по-малък шанс да избягат имат.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 9:24 am

Черкезов, poof прави dmg, от където се телепорира И където се телепортира, та умножи това по 2
http://www.warstomp.com
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 11:03 am

Виждаш ли , че отново не си наясно , дори и с магийте.Разликата между да гониш и да използваш пуфа е доста голяма ,защото със пуфа почваш да гониш енемито напр от 300хп след пуфа , а без него почваш да го гониш от 1000хп.Гот ит ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 12:35 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Айде не се изслилвай с тоя пуф.100 dmg ..... пълна загуба на време е.Влад не е нужен до късна игра.Хот също не е нужен.
Влад не се взима за лайфстийл, а заради огромната издържливост, която дава на всички Мипота. ХоТ дава още повече издържливост и пак на всички. Освен това както каза Cyborg 4 пуфа са напълно достатъчни за едно вълна ако всички Мипота са събрани.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 1:28 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Черкезов, poof прави dmg, от където се телепорира И където се телепортира, та умножи това по 2
А случайно да знаеш,че е channeling ? Ще хабя аз по 2 секунди на всеки за да направя някъв смешен dmg,вместо да се погрижа да не избяга жертвата.Пък и ако не нареждаш мрежите постоянно,героя ще мръдне и ще си пуфкаш на себе си,все пак има само 400 range.

Тwix, ти май не си наясно,че няма кой да стой и да те чака да се пуфкаш.Ако не знаеш цифрите ще ти припомня,че мрежата трае 2 секунди,и channel-а горе-долу толкоз,така че успех да се пуфнеш преди да е мръднал героя,ако смяташ да го правиш с dagger.Да не говорим,че не знам как изчисли че ще му вземеш 700 :lol: Самия пуф прави реално 88 dmg.Айде сега сметни колко пуфа ще ти трябват,за да източиш 700.Пък и при meepo не става дума за гонене,той просто ги заковава на място,така че няма нужда да го източвам предварително или да рискувам да го изпусна,само за да направя 170 дмг.

Marto,каква издръжливост те гони ?2 armor е разликата от basillius.ХоТ не дава издръжливост на всички.Регена и чистия HP не се предават ,ако си забравил.Да не говорим,че ти прецаква AC по-късно.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 3:12 pm

Cherkezov написа:

А случайно да знаеш,че е channeling ? Ще хабя аз по 2 секунди на всеки за да направя някъв смешен dmg,вместо да се погрижа да не избяга жертвата.Пък и ако не нареждаш мрежите постоянно,героя ще мръдне и ще си пуфкаш на себе си,все пак има само 400 range.

Тwix, ти май не си наясно,че няма кой да стой и да те чака да се пуфкаш.Ако не знаеш цифрите ще ти припомня,че мрежата трае 2 секунди,и channel-а горе-долу толкоз,така че успех да се пуфнеш преди да е мръднал героя,ако смяташ да го правиш с dagger.Да не говорим,че не знам как изчисли че ще му вземеш 700 :lol: Самия пуф прави реално 88 dmg.Айде сега сметни колко пуфа ще ти трябват,за да източиш 700.Пък и при meepo не става дума за гонене,той просто ги заковава на място,така че няма нужда да го източвам предварително или да рискувам да го изпусна,само за да направя 170 дмг.

Marto,каква издръжливост те гони ?2 armor е разликата от basillius.ХоТ не дава издръжливост на всички.Регена и чистия HP не се предават ,ако си забравил.Да не говорим,че ти прецаква AC по-късно.
Почвам да корегирам и да ти казвам, че Poof > all, освен това се прави pt/meka/vlad/kelen's/hot

1. Poof Channel 1.5 sec
2. Earthbind 2 sec DURATION
При положение, че може при лесен контрол никога да не мръднат дори два героя (близо и да бъдат обити от Poof).

3. Има 400 Aoe правилно, това е МНОГО, особено ако си хитър и не го оставяш да мръдне заради ... Geostrike забавяне.

4. Всеки Poof прави 120 dmg от където тругва и където идва.
Тоест 240 дмг махаме 25% = 180 чист дмг по 4 = 720 дмг

5. Geomancer не е сред геройте с висок дмг, дори и клонираните пак дмг не е огромен, при редуване на удари, мрежа и poof можеш да направиш повече дмг за по-малко време (освен това е АоЕ).

6. HoT не е толкова много кръв на клонингите (само 200), но основният е доста по-тежък и другите могат да наскачат, след като магийте са изхабени по основният.
Доста хора мислят Meepo за крехък, това не е вярно на 7 лвл само с PT (str) прави 1000 кръв, а клонинга 1200.
А добре играният meepo след 6 лвл почва да вдига лвл с изключителна бързина.

7. Мекансм, всъщност дава най-много кръв след PT, защото дава чисти 250, както и +5/+1 str.

8. Vladmir's не е много важен предмет заради аурите, който всички получават (освен илюзийте, но това са клонинги, те не са същите).

Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 3:57 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
ти напрао изби 'сичката скумрия у умивалника...
http://dota-bg.4rumer.net
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 4:38 pm

АВЕ МОЙ кой ти казва ,че трябва да се блинкнеш и чак тогава да почнеш пуф? Цепията е че даваш на трите клонинга пооф на "тартора" и чак тогава скачаш с даджер, и като се блинкнеш те веднага се пуфват при теб . Единсвеното което трябва е да си бърз.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 8:39 pm

Cherkezov написа:
Ми пробвай да убиеш Мипо с ПТ, мека и влад. Тогава са поне 3 Мипотата. Асаулт не е нужен, ХоТ му помага повече, защото както каза някой първо идва главния Мипо с дагер, а те се пуфкат върху него.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 11:33 pm

Kamukag3e написа:
Cherkezov написа:

Почвам да корегирам и да ти казвам, че Poof > all, освен това се прави pt/meka/vlad/kelen's/hot

1. Poof Channel 1.5 sec
2. Earthbind 2 sec DURATION
При положение, че може при лесен контрол никога да не мръднат дори два героя (близо и да бъдат обити от Poof).

3. Има 400 Aoe правилно, това е МНОГО, особено ако си хитър и не го оставяш да мръдне заради ... Geostrike забавяне.

4. Всеки Poof прави 120 dmg от където тругва и където идва.
Тоест 240 дмг махаме 25% = 180 чист дмг по 4 = 720 дмг

5. Geomancer не е сред геройте с висок дмг, дори и клонираните пак дмг не е огромен, при редуване на удари, мрежа и poof можеш да направиш повече дмг за по-малко време (освен това е АоЕ).

6. HoT не е толкова много кръв на клонингите (само 200), но основният е доста по-тежък и другите могат да наскачат, след като магийте са изхабени по основният.
Доста хора мислят Meepo за крехък, това не е вярно на 7 лвл само с PT (str) прави 1000 кръв, а клонинга 1200.
А добре играният meepo след 6 лвл почва да вдига лвл с изключителна бързина.

7. Мекансм, всъщност дава най-много кръв след PT, защото дава чисти 250, както и +5/+1 str.

8. Vladmir's не е много важен предмет заради аурите, който всички получават (освен илюзийте, но това са клонинги, те не са същите).
1.Poof channel e 2 сек в предишните версии,никъде не съм казал че е точна цифра.
2.Не виждам какво поправяш тука.
3.Геострайк трае малко и забавя максимално 58%,но тъй като си зает с пуфинг няма да го стигнеш никога.
4.Ти пуфкаш само 3,дори и толкова не съм сигурен дали можеш,тъй като мрежата отдавна ще е свършила,така че не е 720.
5.Няма значение дали е АоЕ-с такъв герой не искаш да се биеш срещу повече от 1 противник, повярвай ми.И напротив , с клонираните dmg е огромен,геострайк стаква,ако си пропуснал.Така че дори dps при редуване на удари и пуф да е по-голям,то ще е 1-2 секунди разлика макс+100% че няма да избяга,за разлика от първия вариант.
6.Хот е непрактичен за цената си,дава неща,които не се прехвърлят на клонингите.А и никой няма да си хаби магиите по основния,не знам кой те е заблудил.И нещо си объркал цифрите май,как клонингите повече HP от главния ?
7.Ъъъъ ок ? Нищо не съм казал за мека,всъщност това е един от много малкото герои,за които одобрявам меката.Само дето сравняваш неуместно max HP и restore HP.
8.Нещо пак не ти хващам мисълта.Казваш,че не е важен или че е ?

Twix, много филми гледаш,МОЙ.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 11:39 pm

Cherkezov, просто ти трябва повече micro, като си дигнеш apm-то ще видиш клко по-добре е poof
http://www.warstomp.com
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Съб Мар 14, 2009 11:53 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Cherkezov, просто ти трябва повече micro, като си дигнеш apm-то ще видиш клко по-добре е poof
Аз си го вдигам,но по други начини.Повече микро за повече риск,мерси за предложението.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Нед Мар 15, 2009 12:34 am

Е НЯМАМ ДУМИ , за кви филми ми приказваш? Айде пробвай това което ти казах и тогава ще видим кой е филмирания,защото в това е силата на пуфа . Не да се "изсереш" с едно мийпо до героя и тогава да дадеш пуф и да чакаш да килнеш някой защото героя наист ще се мръдне. Обаче ако си бърз и можеш да използваш даджер (правилно!!!!!!) ще е сигурен кил.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Нед Мар 15, 2009 12:41 am

TwiX- написа:
Е НЯМАМ ДУМИ , за кви филми ми приказваш? Айде пробвай това което ти казах и тогава ще видим кой е филмирания,защото в това е силата на пуфа . Не да се "изсереш" с едно мийпо до героя и тогава да дадеш пуф и да чакаш да килнеш някой защото героя наист ще се мръдне. Обаче ако си бърз и можеш да използваш даджер (правилно!!!!!!) ще е сигурен кил.
Не мисля,че се прави лесно, да не кажа невъзможно.Защо да се рискува,като така или иначе ти е сигурен кил с мрежите ?
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Нед Мар 15, 2009 2:29 am

Казаха ти поне 5-10 човека че се прави така а аз и клип ще ти постна да видиш как го правят добри играчи ...

http://www.youtube.com/watch?v=eupgXb6hqPo - един пич които нгледно показва как с 3 цъкания на ТАБ + хоткеи + дагер = пооф + дмг
(няма герои но се пак това е WTF mode и си е един вид практика )
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Силата на БГ гаминга   Today at 3:12 am

Силата на БГ гаминга
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next