Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Dark seer какво му правите?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ex
Гост

ПисанеЗаглавие: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 11:13 am

Какво се прави на този герой и по принцип като какъв се развива?
Върнете се в началото Go down
LOL!
Новак

Брой мнения : 17
Registration date : 19.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 12:58 pm

развиваш на ion shell surge,item bild bracer vangard radiance skadi boots of speed guinso може и мека рефрешер
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 2:08 pm

Не ти трябват bracers,с vanguard си идеален.Radiance,само ако много ти върви на lane-а.Иначе shiva или guinso.Skadi не ти трябва, и без това няма да можеш да удряш много.Героя се развива като chaser(ganker)-support,но има и варианти, ако нямаш добър отбор, да го развиеш да мачка соло.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 2:48 pm

Dark Seer е от любимите ми герой има адски много начини на развитие;
1. Гора
Тръгваш на stout + коко и фармиш за ботилка, после ботуш и от там
1.1 Правиш Shiva (16-22 мин) в такъв порядък я фармя, зависи от камповете най-вече от рок големите, зависи дали ме гангват гора дали сме бутнали кули и тн.
1.2 Правиш Radiance (18-24 мин)

2. Линия 2в2
Тук зависи от съотборника ти какви скилове дигаш със сийра има много комбинации
(weavern + seer = watcher + ion shield)
(goblin + seer = mini + vacuum , suicide squad + surge)
общо взето герои като - cent, slardar etc. дигаме surge .

Предмети -
Mekansm - ако не ви стига кръвта и нямате никой с мекс вие сте подходящ кандидат.
Necromonicom - един от любимите предмети освен, че осигурява мана и кръв и всички плюсове на призованите демони те преминават и през вашия улт.
Radiance - спорен предмет осигурява по-бързо фармене, но при добро количество мана сийра фарми и без него.
Shiva - в комбо с vacuum ion shield i wall of replica получавате много добър масс дмж.
Phase Boots vs BoT vs PT -
Phase са най-евтини дават ти армор и дмж, минаваш през крийпс което ти помага като гониш със ion shield и преди да кажете е да де ама аз със surge имам 522 мс за какво са ми бързи ботуши, ами аз общо взето използвам surge да помагам на съотборници и почти нон стоп ми е в cd по време на битка и оставам лесна плячка.
BoT - адски скъпи според мен, безсмислени освен, ако не ги ползваш за порт и бърз пуш
PT - най-бавния ботуш, но ти дава 10 str/int в зависимост от какво имате нужда ias е безсмислен почти не удряте в битка.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 3:21 pm

azazzel написа:
weaver + seer = watcher + ion shield

оооооооооооо тва трябва да го опитам cheers

Тоя герой е много добър съпорт => fast Eul's -> BoT -> bracerz -> Guinsoo/Necro.
В началото може да бъде и сам мид, но не е препоръчително. Гората не му създава никакви проблеми на 3 лвл. Ако ще седи 2х2 най-добре с някой, който ще прави владимир (демек е зел ринг/роб като 1ви предмет).
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 3:47 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
azazzel написа:
weaver + seer = watcher + ion shield

оооооооооооо тва трябва да го опитам cheers

Не върши работа,освен ако не играеш срещу нуубове де.По-кофти е ion + герой с blink или нещо с подобно действие.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 4:41 pm

Ion + Vacuum, заедно с един път Surge като escape meka без улт.
Ако ти трябва издържливост, наистина с вангард е идеален. Събираш guinsoo, vladmirs, meka
http://www.spamFORlife.com
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 8:10 pm

azazzel написа:
1. Гора
1.1 Правиш Shiva (16-22 мин) в такъв порядък я фармя, зависи от камповете най-вече от рок големите, зависи дали ме гангват гора дали сме бутнали кули и тн.

как изкара шива и радианс 24-та минута незнам кой може да отговори освен ти самия...

THIS HERO NEEDS REMAKE FAST
или
ГЕРОЯ СЕ НУЖДАЕ ОТ МОМЕНТАЛЕН РИМЕЙК.

Напълно безсмислен герой, ценен само заради ултимата си искащ една гора мана. Героя е прекалено слаб за да бъде пикван, освен от някой блюбелили се в него. На линия върши някаква работа със щита и вакума, но остава осъкатен цяла игра заради паричките. НА героя му трябват предмети зада стане нещо а пари за ранни добри предмети се добиват само от гората. Не ства нищо срещу някой който има накакъв вид мана бърн.
В мелета е иделаната мишена за противника и не може да се измъкне лесно поради високия каст тайм на магията за спийд(забравих и името:oops:). Илиузиите предизвикават само хаос на бойното после и обуркване но това може лесно да се оправя със един масов ултимат или герой който просто пие мана.

аа как го развивам ли, ами не го развивам или ходя гора като помагам за единични килове с каквото мога ,а накравя пускам стена и се стремя да минавам през нея колкото се може повече пъти ^^
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 8:50 pm

Admin написа:
azazzel написа:
1. Гора

как изкара шива и радианс 24-та минута незнам кой може да отговори освен ти самия...

THIS HERO NEEDS REMAKE FAST
или
ГЕРОЯ СЕ НУЖДАЕ ОТ МОМЕНТАЛЕН РИМЕЙК.

Напълно безсмислен герой, ценен само заради ултимата си искащ една гора мана. Героя е прекалено слаб за да бъде пикван, освен от някой блюбелили се в него. На линия върши някаква работа със щита и вакума, но остава осъкатен цяла игра заради паричките. НА героя му трябват предмети зада стане нещо а пари за ранни добри предмети се добиват само от гората. Не ства нищо срещу някой който има накакъв вид мана бърн.
В мелета е иделаната мишена за противника и не може да се измъкне лесно поради високия каст тайм на магията за спийд(забравих и името:oops:). Илиузиите предизвикават само хаос на бойното после и обуркване но това може лесно да се оправя със един масов ултимат или герой който просто пие мана.

аа как го развивам ли, ами не го развивам или ходя гора като помагам за единични килове с каквото мога ,а накравя пускам стена и се стремя да минавам през нея колкото се може повече пъти ^^
глупости героя е много силен ърли гейм средна игра ако извади радиенс също .. за късна игра е слаб... но игрите обикновенно не стигат до късна игра така че героя е супер лично според мене..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 8:51 pm

хаха героя въобще не е тъп ако го можеш даже е супер брутален а и освен това през стената колкото и пъти да минеш само една илузия прави аз го играя на БоТ, (рядко вангард само ако се налага защото според мен на тоя герои ванга е загуба на пари) може линкин сфера
заради статса а пък и помага доста героят е крехък а и всички бонуси от линкина помагат на сиъра и другите там са изброени по нагоре като магии играя обикновенно вакум и "shell" после дигам до 11 лв статс после почвам стена и сърдж и така ако играя на статс... ако не дигам сърджа от рано за киллове на линията
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 8:52 pm

Само дето и 1000 пъти да минеш,ако не ти е умряла първата илюзия полза няма :lol: И наистина отслабва с продължението на играта,но улта си е ценен точно late game.А в early-mid рулира,така че гледай да се възползваш и да вземеш повече kills.Не съм съгласен,че само гора прави пари,според мен си е отличен лейнър.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 8:54 pm

user*-*BETA написа:
хаха героя въобще не е тъп ако го можеш даже е супер брутален а и освен това през стената колкото и пъти да минеш само една илузия прави аз го играя на БоТ, (рядко вангард само ако се налага защото според мен на тоя герои ванга е загуба на пари) може линкин сфера
заради статса а пък и помага доста героят е крехък а и всички бонуси от линкина помагат на сиъра и другите там са изброени по нагоре като магии играя обикновенно вакум и "shell" после дигам до 11 лв статс после почвам стена и сърдж и така ако играя на статс... ако не дигам сърджа от рано за киллове на линията
стига с тая сфера ве.... не разбрахте ли че тоз предмет се прави според противниците ? Щото ако няма какво да блоква скилла на предмета то няма смисъл от него... аз го играя на Фейс Буутс или БОТ вангард понякога земам (зависи) и радиенс..
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:05 pm

да а ти би ли ми казал какъв трябва да е тиим пика ,че да няма нито един герои дето сферата да му спре магия ? а и освен тва боунусите от сферата са супер полезни за героя ...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:19 pm

user*-*BETA написа:
да а ти би ли ми казал какъв трябва да е тиим пика ,че да няма нито един герои дето сферата да му спре магия ? а и освен тва боунусите от сферата са супер полезни за героя ...
може да има 1-2ма но сфера за 2ма не земам бих зел ако са 3ма или повече ... на сичкото отгоре трябва да извадиш максимално бързо ради което неможе да стане ако правиш сфера..(радито ще ти е във пъти по-полезно)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:29 pm

beyOnd-BETA написа:
user*-*BETA написа:
може да има 1-2ма но сфера за 2ма не земам бих зел ако са 3ма или повече ... на сичкото отгоре трябва да извадиш максимално бързо ради което неможе да стане ако правиш сфера..(радито ще ти е във пъти по-полезно)

Сфера не се взима ако са трима или повече, защото очеИЗВАДНО ще понесеш повече от 2 магии, като 2 от тях с дисейбъл да речем. Сферата се взима в малки игри, игра където има само един противник с target магия, игра в която често ще се биеш с тоя противник и ще си ползваш със здраве сферата. По друг начин освен срещу Treant не се ползва.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:43 pm

McMarto написа:
beyOnd-BETA написа:
user*-*BETA написа:

Сфера не се взима ако са трима или повече, защото очеИЗВАДНО ще понесеш повече от 2 магии, като 2 от тях с дисейбъл да речем. Сферата се взима в малки игри, игра където има само един противник с target магия, игра в която често ще се биеш с тоя противник и ще си ползваш със здраве сферата. По друг начин освен срещу Treant не се ползва.
няма значение аз сфера правя много рядко.. за мен има предмети които са във пъти по-добри и по-важни за този герой (както и за много други) и трябва да се извадят максимално бързо тъй като той не е силен лейт гейм...
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:46 pm

Admin написа:
Напълно безсмислен герой, ценен само заради ултимата си искащ една гора мана. Героя е прекалено слаб за да бъде пикван, освен от някой блюбелили се в него.

Ми чи то 90% от героите са такива...
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:50 pm

Точно пък улта му е изключително слаб. А всъщност героя не е толкова лош. Той има адски силна начална игра, в линия се оправя идеално имайки предвид, че е меле герой, а и за джънглинг става (аз не съм пробвал, но щом "големите" казват и са пробвали). Средната игра той е потенциален носител на meka, vlad, или ако искате направо на guinsoo.
Radiance е покъртително тъп предмет за герой, който може да извади guinsoo без проблем и да извлече максимална полза от него. След тези 3 предмета аз го развивам на physical.
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 9:53 pm

първо аз казах ,че може да се направи сфера а не е задължително и второ ,че сферата дава бая полезни бонуси на сиъра и трето никаде не сам казал ,че трябва да се прави като първи предмет ...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 10:09 pm

McMarto написа:
Глупости,доста си е силен улта даже.Той е единственото,което му остава във фаза на играта ,в която всички са 2,5к+ HP.Предлага много добър push потенциал,че и убийства съм правил с двойниците.Radiance е по-добре от guinso,ако бъде изкаран рано.Той от guinso и няма никаква полза,така или иначе си ги догонва без проблеми.Ако те е страх от disable , както user спомена,linkens е добра опция,хем ще му помогне за EHP.Единствено ако играе съпорт, и отбора се нуждае от disable,може,но аз предпочитам другия вариант.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 10:59 pm

Фаза, в която всички са с 2500 ХП няма. Това изглежда е фазата, до която ти стигаш 1в5, но в нормална teamplay игра, тя трябва да свърши преди всички да направят гигантските си предмети, защото тогава 6 гуйнсота няма да могат да спасят отбора ти.
И моля те, не казвай пак, че от guinsoo няма полза, а от радианс има. Гуйнсо винаги ще си остане по-полезен предмет, за КОЙТО И ДА Е герой.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 11:15 pm

McMarto написа:
Фаза, в която всички са с 2500 ХП няма. Това изглежда е фазата, до която ти стигаш 1в5, но в нормална teamplay игра, тя трябва да свърши преди всички да направят гигантските си предмети, защото тогава 6 гуйнсота няма да могат да спасят отбора ти.
И моля те, не казвай пак, че от guinsoo няма полза, а от радианс има. Гуйнсо винаги ще си остане по-полезен предмет, за КОЙТО И ДА Е герой.
Не за всеки.. според мен за Дърво,Сиър,Левиатан(играя го на ради и шива),bristleback,centaur,razor?!,weaver,Spectre(Тука 100% ради>гуинсо) за тези герои според мен ради>гуинсо...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 11:52 pm

beyOnd-BETA написа:
McMarto написа:
Не за всеки.. според мен за Дърво,Сиър,Левиатан(играя го на ради и шива),bristleback,centaur,razor?!,weaver,Spectre(Тука 100% ради>гуинсо) за тези герои според мен ради>гуинсо...
Ти го каза.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Пет Мар 13, 2009 11:59 pm

Аз лично няма да откажа гуйнсо на Сент.
Cherkezov
Форумен маниак