Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Dark seer какво му правите?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 12:12 am

Гуинсо на cent просто няма никакъв смисъл...
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 9:04 am

марто, прав си, че фаза където всички са с по 2500 лайф няма, но от мненията ти излиза, че трябва да има фаза където всички трябва да са с 2000 мана lol!
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 9:22 am

Ако говорите за сериозна игра - има лимит от 2 Hex умения на отбор, било то от предмет или skill
http://www.warstomp.com
Ex
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 14.03.2009

ПисанеЗаглавие: Cool :)   Съб Мар 14, 2009 11:40 am

Доста интересен ми стана героя за това и питах какво му се прави.
Вчера играх само -АР с него ... впечатления .. всички игри играх като съпортер. две от игрите станах интересни... На линия в началото е много силен ама много няма как да му се спре да направи пари ..... Казвате мана бърн ми не може да го спре . Точно едната игра на фланг бях с магнус с/у неруба(хлебарката) & гондар ами... немръднаха от кулата си 50% от времето ги нямаше бяха на фонтана. Другата игра бях сам понеже някой ливна от самото начало. Бях срещу Аксе и блоодсйкар ми ... нищо не можаха да направят даже аксето 1 на 1 с вартенето го напивах повече от той мене..... влязах гора за 4,5 мин направих много пари и от линията много не се наливах на аксе и блоод но пак направих много пари наистина много... играта не сварши още някой ливна 3 на 5 и хоста излезе...
Най-интересната и дълга игра беше последната.
на 18 левел бяхме 3ма с/у 4ма
ние бяхме:
Аз:

Който казва ,че този герой не прави пари не е играл с него ,то тогава имах , , , , , ...
съперници ни бяха:

до кам 21 левел ги мачкахме ... почвахме да ги изнасяме , в средата нямаха нищо само култи на кристала . Атакувахме отгоре избихме ги и влизахме ( всички сме живи ) саборихме кулата и почвахме зградите точно тогава дропи Кунката и станахаме само аз и хускар .. и стана невазмойно после да бием но игарата продалжи още 20 мин..... и те немогат да ни изнесат нищо че сме само 2ма всеки 25 левел. имах около 16 хиляди и бях маправил хекс и хард и само се копувам ако умра умирахме смо като са 4мата ако ги ванем 3ма или по-малко умираха за част от секундата....
Та цялата тая глупосто дето написах е че искам да кайа героя не е слаб съпортер е на линия е много силен и прави много пари ама много .. за улта тап е:))

Има правописни грешки марзи ме да ги оправям а и съм на рабута трябва да пиша барзо да не ....
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 1:03 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Admin написа:
Напълно безсмислен герой, ценен само заради ултимата си искащ една гора мана. Героя е прекалено слаб за да бъде пикван, освен от някой блюбелили се в него.

Ми чи то 90% от героите са такива...
Абе баш 90% не.

Само ако ме накарате ще ви покажа поне 5 предложения за римейк на героя, защото е прекалено слаб и безсмислен
http://dota-bg.4rumer.net
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 1:45 pm

Admin написа:
Admin написа:
Напълно безсмислен герой, ценен само заради ултимата си искащ една гора мана. Героя е прекалено слаб за да бъде пикван, освен от някой блюбелили се в него.

Ми чи то 90% от героите са такива...
Абе баш 90% не.

Само ако ме накарате ще ви покажа поне 5 предложения за римейк на героя, защото е прекалено слаб и безсмислен
Аз пък ще ви покажа 5 предложения за римейк на герой,защото е прекалено силен.Май мислите в грешна посока,не трябва да се засилват слабите,а да се нерфнат имбите.... :mqvudss:
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 3:58 pm

Дарк Сиира беше сред малкото герои които не бяха буустнати след последните версии

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 6:50 pm

Admin написа:
Дарк Сиира беше сред малкото герои които не бяха буустнати след последните версии
и за какво му е изобщо това че не си му фен не го прави слаб герой верно за лейт гейм няма почти никакви шансове но пък ърли и мид гейм фарми супер здраво лесно изкарва предмети и така се ояжда...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 7:49 pm

Всъщност, това че неможе да убива не го прави слаб.
Той помага на отбора със Surge, поне на един герой му дава доста бързина за кратък период, при което може да го сложи след битка за догонване.
Големият AoE на Vacuum и ефектът му за събиране е МНОГО ценен за всеки AoE ефект, като Stomp/BerzerkCall/Wave и нататък, като дмг не е голям, но не е и малък, а Ion Shell не е за пренебрегване дори и с 2000 кръв, ако просто стой до теб повечко време ...
Ултиматът му пък маха всякакъв баланс, дори ниският дмг който правят е достатъчен за да докара победа във всяка РАВНА битка, това са 5-10 илюзий с 35% дмг, както и ако някой дори враг има radiance/manta ефектът се подсилва.

Героят не е 'слаб', но пък е melee което е голям минус за него и ранната игра, а и няма достатъчно мана за найстина сериозен spam, което пак е доста лошо. Но като цяло не е слаб.

HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Съб Мар 14, 2009 8:12 pm

Веднъж играхме срещу Seer, Riki, Axe и още 2 нубс. До колкото си спомням бях слардар и в цялата игра само 2-3 пъти успях да пусна улт на рикито... Тъй че вакума въобще не е слаб ;)
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 12:15 am

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Веднъж играхме срещу Seer, Riki, Axe и още 2 нубс. До колкото си спомням бях слардар и в цялата игра само 2-3 пъти успях да пусна улт на рикито... Тъй че вакума въобще не е слаб ;)
Не виждам какво общо има вакума с това,че ти не си пуснал улта на рикито :lol:
Иначе не виждам админа какво толкова се оплаква от героя.Не е имба,но не и от напълно безполезните.Също както повечето Int герои си отлсабва с продължението на играта,нищо ново.И май не разбирате истинското предназначение на улта му.Той не е за да убива,макар че и това може,а за да предпазва дисейблърите и нюкърите чрез настаналата бъркотия.Екстра е и за ганкване,ако не си сигурен на 100%,че h2h ще победиш жертвата.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 9:27 am

Бе той и ранна игра не е толкова добър :/
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 10:31 am

Cherkezov написа:
Не виждам какво общо има вакума с това,че ти не си пуснал улта на рикито

Vacuum->Smoke->Call
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 12:53 pm

Бе той и ранна игра не е толкова добър :/
Напротив, може да спечели всяка меле линия.
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 1:02 pm

Не, не може, единствения вариант е да push-ва с Ion Shell, за да бута creepa, което рано действа срещу него.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 1:12 pm

Е може да тича около противника с шел и да го изгони. После пуска някой вакуум и го убива.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 1:16 pm

McMarto написа:
Е може да тича около противника с шел и да го изгони. После пуска някой вакуум и го убива.
той противника няма да е толкова тъп да те остави да си тичкаш около него ако са 2ма ще те спукат даже и сус шиълд да си.. например ако има и омни ще ти е още по-зле..
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 2:49 pm

beyOnd-BETA написа:
McMarto написа:
той противника няма да е толкова тъп да те остави да си тичкаш около него ако са 2ма ще те спукат даже и сус шиълд да си.. например ако има и омни ще ти е още по-зле..

но ако има омни от неговата ще му е много добре :lol: Много герои се сработват добре с него... Примери: акс+вакум, урса+сърж, трент+шелл.
Ако все още смятате че този герой е слаб, защото не прави достатъчно инста демидж, купете му дагон и стийлвайте на воля...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 7:21 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Vacuum->Smoke->Call
Call ?
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 8:49 pm

Cherkezov написа:
aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Vacuum->Smoke->Call
Call ?
Axe's Berzerker's call, това на което ти не викаш disable и при което само ТИ можеш да правиш друго освен да удряш, като пускане на магий и предмети.

Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 9:41 pm

Kamukag3e написа:
Cherkezov написа:
aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Vacuum->Smoke->Call
Call ?
Axe's Berzerker's call, това на което ти не викаш disable и при което само ТИ можеш да правиш друго освен да удряш, като пускане на магий и предмети.
Ма ти сериозно ли .... не четеш ли за дота стратегии и проблеми ? Ако се беше поинтересувал ще видиш,че има много оплакали се и хората са ги посъветвали как да се оттървават.Тоя call е пълен смях,само като видя някой да го вдига отначало и вече ми е ясно,че лейна е мой.
И защо го споменаваш тоя call при riki,slardar и dark seer ?Ти намеси 100 героя тука,пък вакума бил причината :lol:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 9:44 pm

Cherkezov написа:
Kamukag3e написа:
Cherkezov написа:
aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Vacuum->Smoke->Call
Call ?
Ма ти сериозно ли .... не четеш ли за дота стратегии и проблеми ? Ако се беше поинтересувал ще видиш,че има много оплакали се и хората са ги посъветвали как да се оттървават.Тоя call е пълен смях,само като видя някой да го вдига отначало и вече ми е ясно,че лейна е мой.
И защо го споменаваш тоя call при riki,slardar и dark seer ?Ти намеси 100 героя тука,пък вакума бил причината :lol:
Оле ти тъп ли си Калл + Феликс се играе да видим кое било смешно... пфф хаха ти може би го играеш на хънгър ? Хаха
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 9:56 pm

beyOnd-BETA написа:
Cherkezov написа:
Kamukag3e написа:
Cherkezov написа:
aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Cherkezov написа:

Vacuum->Smoke->Call
Call ?
Оле ти тъп ли си Калл + Феликс се играе да видим кое било смешно... пфф хаха ти може би го играеш на хънгър ? Хаха
Аз ако съм тъп ти трябва да си майкъл джекъсна на кроасаните :lol: Hunger е много по-ефективен от call,наистина няма толкова безполезен скил.Ако играеш така ще биеш някой на връбница в петък,така че по-добре се осъзнай докато е рано.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 10:01 pm

Хънгър - Ластхит оопс няма хънгър... Хънгър - Денай оопс няма хънгър... пфф.. Калл ти помага много да привлечеш колкото се може повече противници за да се въртиш повече а и помага ако гониш и си близо до противника... Дагер + Хънгър се получава много добре.. хънгър помага ама много рядко и на добри играчи не им прави никакъв проблем..
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Нед Мар 15, 2009 10:13 pm

Така по се разбираме.Сега да ти обясня защо хънгър е много добър скил:-прави много добър DoT;кара противника да се стреми да убие нещо,което е още по-голям+ към DoT dmg-a,защото през това време можеш да го тормозиш безпроблемно.Прав си,че call помага да събереш противниците,за да се въртиш по-ефективно,затова ще добавя ,че за jungling е идеален,но само там.Няма кой да се остави да бъде хванат в call,а дори и да бъде има 3 начина да се измъкне или поне да намали ефекта,така че бих казал,че срещу добри играчи call няма как да свърши работа,докато при hunger просто нямат избор,колкото и да са добри.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Dark seer какво му правите?   Today at 1:06 pm

Dark seer какво му правите?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Autocross dark textures!