Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Няколко вьпроса

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
harryaxt
Новак

Брой мнения : 1
Registration date : 05.04.2009

ПисанеЗаглавие: Няколко вьпроса   Нед Апр 05, 2009 2:13 am

Сори за глупавите вьпроси но играя от скоро и искам да знам :)

1-Да ви попитам братовчед ми ми каза че ако си направя на магина ( yasha ) 1ва магия дето точа мана няма да ми работи вярно ли е ?

2- Нали направиха така че на трол нему бачка башер и на герои с базов баш башера не деиства? А на снаипера ако направя башер ще работи ли ? нали тои башва докато стреля но то пише мини шок маи или се бьркам? та работи ли му :)

3- Аганима кои ултимеити подсилва?

4- Мисля че дифусал блеид се правят с бруудсуорд ? и се ползва 10 пьти слоуа ? а след като свьршат губят ли се предметите с които сьм го направил?

5- Като си направя линкен блоквам ли : улт на доом - улт на снаипер - улт на джугер - улт на левиатан - улт на луна ?
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Нед Апр 05, 2009 5:48 am

1. Не, но ако направиш Sange няма да действа

2. Ако като го пикнеш не пише с червени буквички, че не работи, то той ще работи

3. Пише си

4. Предметите се губят в момент, в който сглобиш рецептата, която и да е тя. (Знам, че има някои изключения)

5. Да-Да-Не-Не-Не
http://www.warstomp.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Нед Апр 05, 2009 5:39 pm

Не бъркай момчето.Linken's блокира част от slash-а на jugger,а именно министъна,така че се портвай на воля като го пусне.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Пет Апр 10, 2009 7:45 pm

harryaxt написа:

Определено не се насочвай към башер и мкб за снипер
и към aghanim за другите герои

Когато ти свършат 10-те purge на дифуза итема си остава
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Пет Апр 10, 2009 8:49 pm

harryaxt написа:
Сори за глупавите вьпроси но играя от скоро и искам да знам :)

1-Да ви попитам братовчед ми ми каза че ако си направя на магина ( yasha ) 1ва магия дето точа мана няма да ми работи вярно ли е ?

2- Нали направиха така че на трол нему бачка башер и на герои с базов баш башера не деиства? А на снаипера ако направя башер ще работи ли ? нали тои башва докато стреля но то пише мини шок маи или се бьркам? та работи ли му :)

3- Аганима кои ултимеити подсилва?

4- Мисля че дифусал блеид се правят с бруудсуорд ? и се ползва 10 пьти слоуа ? а след като свьршат губят ли се предметите с които сьм го направил?

5- Като си направя линкен блоквам ли : улт на доом - улт на снаипер - улт на джугер - улт на левиатан - улт на луна ?

1. бъркаш се със sange... sange няма да действа щото е орб ефект
2. на рендж герои прави мкб вместо башер... просто няма смисъл от мизерните 10% баш.
3. На предмета си пише чий ултимати подсилва. И все пак аганим аз лично правя само на 4 героя и то само понякога: Лина, Дуум, Некролайт и Пугна
4. не се губят, но ако решиш да го продадеш, с колкото повече чарджа си го оставил, толкова по-скъп ще бъде (поне така беше преди :scratch: )
5. Линкена блоква улта на дуум, докато бкб-то- не. Снайпера е същата работа. Не знам за джугера, вероятно черкезов е прав. На левито мисля че го блокваше, а на моона блоква само 1 луна от улта му, т.е. изяждаш 3 вместо 4 луни ;)
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Пет Апр 10, 2009 9:14 pm

IVANotLUKOVIT написа:
harryaxt написа:

Определено не се насочвай към башер и мкб за снипер
и към aghanim за другите герои

остава ама става безсмислен. Продава се за точно 0 голд, и дава мизерни статсове. По добре го прави бързо на манта. За 2.3к голд пак ставаш страшилището на картата
http://dota-bg.4rumer.net
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Съб Апр 11, 2009 2:52 am

EpicFail написа:
IVANotLUKOVIT написа:
harryaxt написа:
остава ама става безсмислен. Продава се за точно 0 голд, и дава мизерни статсове. По добре го прави бързо на манта. За 2.3к голд пак ставаш страшилището на картата
Ей ама видя ли какво попита той какво му казах аз и какво написа ти? Знам за колко се продава знам и какво дава виж човека какво пита
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко вьпроса   Today at 5:22 am

Няколко вьпроса
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1