Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Ланая?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 12:28 pm

Споменах ли,че няма значение дали знае ? Противника няма избор,иначе губи експ,ако не се доближи.Ваньо може да има повече опит,аз играя от скоро,но това не значи,че може да разсъждава.И цитата съм го оборил,така че да,това е безсилието му.А ако си мислиш да отиваш до противника и да го биеш само с refraction,много си сбъркал.Ще те изядат с парцалите преди да си стигнал,а и на връщане още повече.И идеаята ти за използване на Psi е доста погрешна.Ако е меле противника щял да те ошамари ?? Случайно да си чувал за meld ? Никой не би искал да се доближава на близо до нея.Дезо изобщо не е по-полезен.С огромния си основен дмг(с ref) критикалите са доста буустнати.Дезо е полезен само срещу герой с по 2 армор,като jakiro например.
Върнете се в началото Go down
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 12:54 pm

Тук Черкезов е прав (принципно не е), защо се играе ланая на Psi и Meld:
1. с Meld без Psi няма почти никакъв шанс да оцелиш противника
2. с Psi фармиш по-бързо = печелиш повече пари рано.
3. с Psi убиваш неговите крийпове по-бързо и твойте отиват на негова кула, с което противника неможе да ласт хитва пълноценно и губи голд.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 3:21 pm

Cherkezov написа:
Ваньо може да има повече опит,аз играя от скоро,но това не значи,че може да разсъждава.И цитата съм го оборил,така че да,това е безсилието му.
Това първото ми е любимото като го кажете ти или камикадзе :lol:
А за 2рото всеки който е играл над 2 месеца ще ти каже дали си ме оборил :lol:
След 2,3 години ще разбереш за какво съм ти говорил
Иска ми се да играем с теб в гарена да видиш как падаш от някой който не може да разсъждава :lol:
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 3:25 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:
Ваньо може да има повече опит,аз играя от скоро,но това не значи,че може да разсъждава.И цитата съм го оборил,така че да,това е безсилието му.
Иска ми се да играем с теб в гарена да видиш как падаш от някой който не може да разсъждава :lol:
Аzazzel е играл над 2 месеца и ти казва,че те оборих.Нещо да кажеш ?Иначе няма проблем казжаш кога и къде и ще направим игра.Ако искаш даже пикни lanaya.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 3:28 pm

Cherkezov написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:
Аzazzel е играл над 2 месеца и ти казва,че те оборих.Нещо да кажеш ?Иначе няма проблем казжаш кога и къде и ще направим игра.Ако искаш даже пикни lanaya.
СЕГА бгхлр1 ?
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 3:32 pm

аре и аз ше играя
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 3:36 pm

Cherkezov ще играем ли или не ? Попринцип бих изчакал за да покажа на някой колко е слаб обаче тоя път нямам много време за тва пиши по-бързичко
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 8:33 pm

Моето момче, какъв експ губи противника ти като може просто да отиде от другата страна на крийпа и от там да си бие :lol:
И ако ми казваш, че Джакиро имал малко армор, то тогава не играем една и съща игра. Джакиро ще те скъса от бой дори да е на 100 хп, защото:
Има само АОЕ магии (тоест с Мелд или без... who cares?)
Ще е 3 пъти по-наяден от теб.
Има мека.
Има Еулс/Guinsoo, ако по някаква случайност тръгнеш да го убиваш.

И да, няма никакво значение дали си невидим щом противника ти знае къде си. Ти си стой невидим, аз ще викна някой да дойде с уард и town portal и пак ще си поговорим. Да не говорим, че Мелд се контрира по-лесно и от ww.
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 10:40 pm

ами добре ако дигаш реф в началото кво ще се радваш,че имаш +80 дмг и 5 хита редюс и като реиднжа ти е на меле герои кои ще убиеш ако можеш да играеш лесно се бяга от ланая и като свърши рефа и разбиваш главата а + това то ако ще дигаш реф на кои магии ще играеш на реф и статс ли ? или на реф и мелд със 100 реиндж никога няма да уцелиш играч дето си има понятие от играта. докато ако играеш на мелд и реиндж е по различно щото с 350 реиндж ако застанеш на правилно място не е мн трудно да се усетиш каде и да знаят и да не знаят каде си тръгнат ли да минават аидее ако пък не минат и си седят там губят голд и експ важи за меле и реиндж герои. и Иване не знам ти как играеш но точно с ланаиа си е мн идея да зимаш фб ако дигнеш мелд и застанеш на правилно място с ланаиа можеш да земеш фб 1 лв. Марто не са мн по-важните итеми от буриза за керрита като ланаиа а иначе десо>буриза като първи итем
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Пон Апр 20, 2009 11:02 pm

Вече казах, че играя на 1 път Meld, макс Ref и останалото пси. Ей с такъв рендж ще съм.
Да не говорим, че Ref не само редюсва, ами блокира целия дмг, всъщност блокира и почти всички скилове. Изключения са DoT-овете, които правят дмг на малки интервали. Тоест ще блокираш целия дмг от един Chain Lightning да речем, но Ion Shell бързо ще ти изхаби instances на ref-a.
Сами виждате, че с ref си почти безсмъртен, особено в ранната игра.

@Night_Elf, за предметите може много да се спори. Аз предпочитам да забавя боризата. Вие правете каквото си искате.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 8:13 am

McMarto написа:
Моето момче, какъв експ губи противника ти като може просто да отиде от другата страна на крийпа и от там да си бие :lol:
И ако ми казваш, че Джакиро имал малко армор, то тогава не играем една и съща игра. Джакиро ще те скъса от бой дори да е на 100 хп, защото:
Има мека.

И да, няма никакво значение дали си невидим щом противника ти знае къде си. Ти си стой невидим, аз ще викна някой да дойде с уард и town portal и пак ще си поговорим. Да не говорим, че Мелд се контрира по-лесно и от ww.
LoL.Скоро не си говорил такива глупусти,моето момче.Как ще иде от другата страна на крийпа? :lol: Като изключим няколкото героя с блинк-подобни скилове,другите не знам как ги телепортираш :lol: Ама ти си играеш няква твоя дота-може там да е така :lol: И какво общо имат магиите на Jakiro ?Аз го споменах заради дезото,т.е щом си изкарал дезо,вече имаш и refraction.И няма никва мека/euls.Трябва да си много зле,за да го правиш съпорт.А ако викнеш някой с ward,докато съм невидим,аз пък ще викна някой със стън,so you better think again ;)
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 4:53 pm

амм като сметнеш с 200 дмг магия с която може да тормозиш и която маха 8 армор вкарваш повече дмг от колкото с реф
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 6:59 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Има мека.

LoL.Скоро не си говорил такива глупусти,моето момче.Как ще иде от другата страна на крийпа? :lol: Като изключим няколкото героя с блинк-подобни скилове,другите не знам как ги телепортираш :lol: Ама ти си играеш няква твоя дота-може там да е така :lol: И какво общо имат магиите на Jakiro ?Аз го споменах заради дезото,т.е щом си изкарал дезо,вече имаш и refraction.И няма никва мека/euls.Трябва да си много зле,за да го правиш съпорт.А ако викнеш някой с ward,докато съм невидим,аз пък ще викна някой със стън,so you better think again ;)
Извикай и Гошо !
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 7:06 pm

Ще се преместя на 200 рендж и толкова. Ето така ги телепортирам точно за 2 секунди.
И да, явно съм пълен идиот, смятай, да играя Джакиро като съпорт. Малее, къв съм прост.
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 10:23 pm

мда то ако застанеш на правилно място противникът трябва да заобикаля половината гора за да отиде там дето да не го фанеш а ако го направи просто с магията хитваш криип които е твои 100% след тва се местиш и така тои губи доста.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 10:33 pm

user*-*BETA написа:
мда то ако застанеш на правилно място противникът трябва да заобикаля половината гора за да отиде там дето да не го фанеш а ако го направи просто с магията хитваш криип които е твои 100% след тва се местиш и така тои губи доста.

50 мана за 1 крийп... От гигантския ти мана пуул.
Особено ако си рендж много ще загубиш.
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Вто Апр 21, 2009 10:36 pm

тва важи за меле и реиндж...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Сря Апр 22, 2009 3:22 pm

user*-*BETA написа:
Друг пьт в друга дота
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Сря Апр 22, 2009 10:48 pm

McMarto написа:
user*-*BETA написа:
Друг пьт в друга дота
Май всички сме в друга дота ,само ти си в оригиналната.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Чет Апр 23, 2009 10:18 pm

Точно така. Поне ти играеш друга дота, за другите не съм сигурен.
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Чет Апр 23, 2009 11:45 pm

е така с постоянните ни спорове ние объркваме човека дето пита за гаида, та всъщност зависи какъв е твоя отбор какъв е техния, може да се играе и по двата начина но зависи на реф е по удобно да играеш ако си на линия срещу нюкъри или хеви дмг дилари, а мелд е по добре ако си вс стр или по хилави аги хероес така да се каже а ти си преценяваш примерно ако си на линия заедно със слардар, шадоу приест и т.н може да дигаш коет ти хареса де щото ако дигаш мелд -мн армор ако дигаш реф съотборника като му махне армор го биеш мн бързо. И така зависи от мн неща, може да се играе и по двата начина зависи от герои и доста други фактори
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ланая?   Today at 11:25 pm

Ланая?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2