Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Развитието ви като играч

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 6:59 pm

От кога възприемате, че сте почнали като играч.
Кога почнахте да играете по-добре, кой ви помогна и с какво.
Как оценявате себе си сега и какво според вас може да се очаква за в бъдеще.

:)

beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 7:39 pm

мисля че започнах да играя като играч преди 6 месеца... откакто се научих да играя дестро лок и армс уориър (отпреди 4 месеца) много малко играчи са ме киллвали или ако е ставало повечето пъти са повече от 2ма или по висок лвл... иначе мисля че се възприемам добре и развитието ми ще продължава докато не се науча да играя шадоу приист и шаман....( което май няма да стане скоро ) ... и това е при мене
П.П. Не е уточнено че става въпрос за Дота хаха :)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 7:42 pm

От 6.42.Ми почнах да играя по добре от 6.59.Помогна ми форума с неговите стратегии и съвети и ала и бала и продалжава ми помага :( .Оценявам се като(как така се оценяваме ?)Ми нищо неможе и няма и да се очаква в бъдеще.... :(

beyOnd-BETA написа:
мисля че започнах да играя като играч преди 6 месеца... откакто се научих да играя дестро лок и армс уориър (отпреди 4 месеца) много малко играчи са ме киллвали или ако е ставало повечето пъти са повече от 2ма или по висок лвл... иначе мисля че се възприемам добре и развитието ми ще продължава докато не се науча да играя шадоу приист и шаман....( което май няма да стане скоро ) ... и това е при мене
Уточнено е щото е в раздел Всичко за Дота а не Всичко за WoW....Ако темата беше в Spam Land или Общо да но не и тука....
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 7:48 pm

beyOnd-BETA написа:

сложено е в раздела сичко за дота... ама нищо, той камикадзето май питаше за симс. :lol:
Винаги съм се имал за играч... Сега обаче май е повече с основание. Доста се научих от тоя форум и сега съм доста по-полезен играч. Пожелавам същото и на Черкезов, ама малко се съмнявам с неговата твърда глава :)
Инъче дота цъкам от както почнах въобще да играя игри - преди около 6 години
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 8:43 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
beyOnd-BETA написа:

сложено е в раздела сичко за дота... ама нищо, той камикадзето май питаше за симс. :lol:
Винаги съм се имал за играч... Сега обаче май е повече с основание. Доста се научих от тоя форум и сега съм доста по-полезен играч. Пожелавам същото и на Черкезов, ама малко се съмнявам с неговата твърда глава :)
Инъче дота цъкам от както почнах въобще да играя игри - преди около 6 години
Споко, оправяме се. 3 месеца вече.Много трудно се почва,но малко по-малко се запомнят най-важните неща,а другите с игрите си идват.В началото играех само с няколко героя и затова и досега съм непобеден с тях.Все си мислех тоя е най-голямата имба,оня е най-голямата имба и всяка игра виждах някоя още по-голяма.Четох доста guidе-ове,за да разбера каква ми е силата на героя и за допълнително инфо за скиловете.От форума научих заучените билдове,които обаче почти никога не ползвам,освен когато съм съгласен че билда акцентира на силните страни на героя.Така че aKaM_B_ycTu4Ka,не се бой,въпреки че опонирам на повечето,аз си попивам това,което ми е харесало.
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 9:25 pm

Коментара на Cherkezov ми хареса :). Аз играя от 5.84, 4-5 години. Цъкам в добър отбор и прогресираме : ). А като играч-доста добро ниво.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 27, 2009 9:47 pm

Започнах от 4.хх (не помня) и така няколко месеца играх, но тогава бях абсолютен нууб. След това спрях и от 5.84 (или нещо такова беше) играя до днес. Мисля, че за последните няколко месеца научих адски много (преди играех като Черкезов - само соло) за teamplay, за ролите на всеки герой... В гарена най-често аз съм човека, който организира отбора, нямам клан, затова най-често играя със съпорт герои (понеже естествено никой друг не взима такъв) и помагам с каквото мога ;)

Последната промяна е направена от McMarto на Чет Окт 27, 2011 1:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.spamFORlife.com
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Вто Апр 28, 2009 12:02 am

Играя от 6.49 до 5.49 c (това ми е кариерата в хофф-а).
После почнах в гарена спрях и в 6.58 почнах пак да играя. Нещото което ме кара да играя дота, е че винаги ще се намери някой, който да реши, че е голям играч и да ми се заяде за нещо.
Дотата е игра която ти изкривява малко представата колко играеш, защото поне повече от играчите са имали много силни игри (тип статс 20/0/14 или cs на 10 мин 50/20 или 1/2 рапири и тн) и всеки си възприема тези игри за нивото му на игра, а не осъзнава че 90% от случейте е играл срещу хора с лаг, нуубове или просто е извадил късмет, а игрите в който той играе слабо за него винаги има оправдание. Просто дотата е игра в която случайно или не всеки може да бие всеки особено в пуб геймс и всеки си възприема неговите победи като най-големите и той се смята за най-добрия.
А най-много са ми помогнали за да се развия хората, който са ме били и са ме амбицирали да им го върна :)
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пет Май 01, 2009 11:27 am

Първата ми играна дота е версията 5.84. Още си спомням картинката - една магина и още няколко героя се разхождат на Х-а :) и си спомням че бруудмадъра не ставаше невидим в мрежите. Също морфа имаше лейв който го пуска като вълната на Магнус а после си имаше и отделен блинк :) Тогава просто цъкахме няколко компаса в едно клубче само с снайпер, кентавър, пит лорд(стария) и още няколко героя . Може да се каже че се развих като ходех през летата при брачеда. В къщия преди играех в хофа но когато ми дигнаха нета се преместих веднага в гарена. От тогава ми порастна много както и оная работа така и скила на дота. Всяка събота и неделя се събираме в клубчето и цъкаме в хълърътата или в някой ледър рум
http://dota-bg.4rumer.net
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Май 04, 2009 4:51 pm

beyOnd-BETA написа:
Моля те самобанни се !
http://www.google.com
Smile
Новак

Брой мнения : 50
Registration date : 10.04.2009

ПисанеЗаглавие: Развитието ви като играч   Пон Май 04, 2009 8:55 pm

Аз по принцип съм солов играч и за тва падам мноо често като играя в ггц щото си играя гангер бес да гледъм пика и такива простотии.Иначе съм бил в бая кланове и сме ги били бая често заради мен.А като играч почнах да играя 1 месец след като почнах да играя дота.Никой не ми е помагал сичко сам си учих и сега съм така никога не съм съгласен с другите и НИКОГА няма да бъда.Ае ГГ
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Май 04, 2009 9:49 pm

Е то и аз съм самоук играч, но умея да слушам по-добрите от мен.
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Май 04, 2009 9:59 pm

мене само са ме учили да цъкам копчетата, инъче 3ма секи ден след даскало ходихме на компютри и разцъквахме яко... след тва зарибихме още 3-4ма от нашия клас и ставаше яко меле :lol:
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Чет Май 07, 2009 10:54 am

аз почнах на 6.41/2 до 6.46/7 б,х в хофф в гарена от 6.49 или от 6.50 играя в гарена ама аз спирам да играя после пак почвам викат ме тук там да играя и тва е сега не играя обаче пак почнах xD
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Чет Май 14, 2009 7:59 am

Вече не мога да си спомня на коя версия играх за пръв път. Беше отдавна(около 5 години). Играя сериозно може би от 1 година насам.
Помня и първите си герои - Lucifer & DK
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Чет Май 14, 2009 2:04 pm

Аз бях започнал да играя още преди 5 години мисля в продължение на 1 година в една зала ,бях доста зарибен ,но се наложи една операция и спрях. След година и половина първо почнах вц 3 , след това пак дота и от тогава до сега играя поне най малко по 2 3 игри на ден. Почнах разбира се в хедоф отново и играх там в продължение на година , докато не разбрах за ггц. Отначало си мислех ,че там са ебахти кретените , но след като направих някоя друга игра разбрах колко съм слаб, и че хедоф няма бъдеще. Играх половин година из европе роомовете , докато качих левел и оттогава започнах само хл до сега , сигурно година и нещо стана вече.Но по принцип играя дота за фън и не съм мислил за сериозен тийм и турнири , и т.н.
galin4o0o
Новак

Брой мнения : 12
Registration date : 29.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Вто Юни 02, 2009 11:45 pm

Аз също играя дота от 5 години някъде,зариби ме приятел,който беше и той фен на дота,а аз си играех само развитие... но той ме научи и на дота и от тогава насам все си играя имах период на "възход" преди 4-5 месеца играех по минимум 10 доти сега ги намалих до 1-2 даже има дни без дота..първата ми версия мисля,че беше 6.15 а първият герой с който играх беше Растата.. :)а втория Баланар...много обичах нощт-а като доиде и да ги гоня из горичките.Първо и аз почнах в Hoff-a до като един ден не отидох в същия прител,който ме научи на дота и видях гарената ...и от тогава насам в гарена си играя.Само,че не съм зъгласен с предния коментар.Че в Hoff-a замира..че е занемарен,занемарен е найстина,но аз ходя и чат-пат на нощтни до един клуб и вечер след 23...стават хубави игри особено ако си намериш някой постоянен хост..стават добри игри иначе през деня е ташак ;)
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Сря Юни 03, 2009 12:02 am

Играта Warcraft:Reign of Chaos е първата игра по която се зарибих,но тогава играех само и единствено развитие,веднага щом излезе ТФТ го взех и продължих с развитието,но един хубав ден отидох в Инферно(клуб)и започнах да играя футмен,а след усилено циклене се прехвърлих на дота.Играех в батле.нет,в най-имба игрите AREM NO NOOBS NO LEAVERS!!!!!.Зарибих се адски много и като видях на един loadscreen:visit official Dota-Allstars.com sait веднага го направих и бавно малко по малко започнах да схващам идеята на играта.След като смених компютъра в нас почнах в нас да цикля и тъй като нямах оригинален Warcraft се принудих да играя в хоффа и тогава дойде на истината написах в google:Bg дота сайт и докато разглеждах видях http://dota-bg.4rumer.net/forum-f9/topic-t164.htm тази тема и реших да проверя какво е това животно Гарена.Първоначално разликата не беше голяма тъй като в хоффа имах некви хора с който играех и правихме доста стабилни игри,но след време започнах да попадам на посвестни играчи и след като направиха ладера съм правил много добри игри.Но най-много ми е помогнал офицялния сайт,защото там четох гайдове гледах риплей и т.н. и т.н.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Сря Юни 03, 2009 12:22 am

Дота за 1 ви път играх преди 3 год в Котел на гости на братовчед ми...Първият ми герой беше Джакиро.Едни от най-любимите ми са Луна, Стръглър, Козата, Мортред, и естествено рики... Сериозно дота играя от 1год доло горе по 1 2 игри на ден...имам още доста какво да уча :D
INcR3aSe
Новак

Брой мнения : 14
Registration date : 01.03.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Мар 01, 2010 10:22 pm

Дано не ми се присмеете,но започнах да играя Дота преди 2 седмици,просто за мен имаше една игра и тя беше CS...
Сега смятам сериозно да се хвана и да се науча да играя,вече две седмици по 3 игри на ден си ги правя :) и постепенно започвам да схващам нещата..
Надявам се тук да намеря приятели с които да си цъкаме :)
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Мар 01, 2010 10:39 pm

Няма нищо смешно често явление е цс играчите да минават към wc3/dota
Ако искаш да научиш нещо или нещо не разбираш използвай форума да питаш все някой ще ти отговори :) )
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Мар 01, 2010 10:42 pm

INcR3aSe написа:
Дано не ми се присмеете,но започнах да играя Дота преди 2 седмици,просто за мен имаше една игра и тя беше CS...
Сега смятам сериозно да се хвана и да се науча да играя,вече две седмици по 3 игри на ден си ги правя :) и постепенно започвам да схващам нещата..
Надявам се тук да намеря приятели с които да си цъкаме :)
Уцелил си форума пич. Хем ще се нагледаш на тъпи изцепки хем ще научиш много нови за теб неща. Успех с дотата :)
http://www.google.com
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Вто Мар 02, 2010 6:14 pm

Видях,че сте се разписали в темата и реших да се изкажа и аз.Цъкам от 6.61,но първата ми игра беше доста отдавна(преди 3 години мисля) и играх с Енигма.Тогава най-много ми харесваше Раста като герой.В момента играя когато имам време и гледам да избягвам българските руумове,макар че когато ми омръзне да търся място влизам и в 12 руум.За бъдещето каквото сабя покаже :D
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Вто Мар 02, 2010 9:57 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Няма нищо смешно често явление е цс играчите да минават към wc3/dota
Ако искаш да научиш нещо или нещо не разбираш използвай форума да питаш все някой ще ти отговори :) )
и при мен беше точно така ^^
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Сря Мар 17, 2010 11:23 am

Аз дори не си спомням кв осъм цикли преди дотата. Май беше БатълФилд 1945
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content