Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Развитието ви като играч

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Mirkosan
Новак

Брой мнения : 23
Registration date : 04.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 05, 2010 11:09 am

Мисля,че започнах да играя дота от 6-7 години някъде! Имаше едно клубче във Варна - ПокоЛоко 2 до Мустанга бингото! Ей там ставаше мазалото.Такива лан-ки сме правили не е истина! По цяла нощ....
Иначе съм играл почти навсякъде! Като се започне от баттле-нета,IRC-quakenet.оrg,Dota-league.com/тука трябва оригинал CD-key/,хоффа и сега в Гарената.Може би най-добрите играчи ,които съм виждал бяха в IRC-quakeneta и в Dota-league.Но и сега в гарената има добри,но повечето са някакви ламета с големи усти.Сега в момента си цъкам от вкъщи само,когато имам време,защото вече имам жена и едно малко момиченце на 1 г. и 6 месеца,което е моето малко съкровище.Мисля да я направя дотаджийка. lol! cheers lol! cheers
Върнете се в началото Go down
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пон Апр 05, 2010 11:14 am

Mirkosan написа:
Мисля,че започнах да играя дота от 6-7 години някъде! Имаше едно клубче във Варна - ПокоЛоко 2 до Мустанга бингото! Ей там ставаше мазалото.Такива лан-ки сме правили не е истина! По цяла нощ....
Иначе съм играл почти навсякъде! Като се започне от баттле-нета,IRC-quakenet.оrg,Dota-league.com/тука трябва оригинал CD-key/,хоффа и сега в Гарената.Може би най-добрите играчи ,които съм виждал бяха в IRC-quakeneta и в Dota-league.Но и сега в гарената има добри,но повечето са някакви ламета с големи усти.Сега в момента си цъкам от вкъщи само,когато имам време,защото вече имам жена и едно малко момиченце на 1 г. и 6 месеца,което е моето малко съкровище.Мисля да я направя дотаджийка. lol! cheers lol! cheers
Живо и здраво да ти е момиченцето ;)
И да стане по-силна и от теб на Дота :D
http://www.google.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Чет Апр 08, 2010 4:15 pm

Не й трябва да става дотаджийка... иначе сигурно сме играли с теб в покото. Жалко, че го затвориха мръсниците :D
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Пет Апр 09, 2010 6:39 pm

Мирко ти случаино да си поколоко-кур в гарената :)

а по темата аз играя от 6.38 мисля а почнах да се понаучавам преди 3-4 месеца изгледах няколко клипа ала бала и с един прияте "F3ar" тои също има рег в форума почнахме да си цъкаме по-сериозно така и се понаучих а инае кои знае кво не са ми помагали тоя форум ми е помогнал и още един двама авери...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Развитието ви като играч   Today at 9:50 am

Развитието ви като играч
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2