Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Урса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Нед Май 10, 2009 9:03 am

[DeAd ZoNe] написа:
ОМГ с инт просто имаш мизерен шанс всичко зависи в оцеляването ако те убие край но ако си с некам СТР АГИ (range) имаш шанс дори е да те убие
При една добра линия не всичко е в убиването. То с Интелект герой шанса е един - да се развиеш по-бързо и да изнесеш. Отделен случай са Инт героите които се развиват и лате гейм дпс(Акаша може да подлуди Урса ) :D
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Нед Май 10, 2009 9:50 pm

Май нищо не чаткате от 1в1?
Целта в игра 1в1 не е да убиеш противника си. Целта е просто да го избуташ. Защо мислите, че Bane е най-силния герой 1в1? Не защото прави убийства, а защото има много силен и продължителен дисейбъл. Дори да не убиеш противника си, ти можеш да му намалиш дмг до някакви мизерни 20 дмг или да го приспиш докато събаряш кулата.
Ето така се побеждава Урса. Хвана ли Лион например, ще направя гуйнсо и некрономикон, а после ще ти бутам кулите с некротата, докато ти си в хекс/стън.
И да, навит съм аз Урса, ти Слардар.
http://www.spamFORlife.com
Smile
Новак

Брой мнения : 50
Registration date : 10.04.2009

ПисанеЗаглавие: Урса   Пон Май 11, 2009 1:22 am

Казвй кога и къде
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пон Май 11, 2009 9:02 pm

Събота или неделя в гарена към обяд/следобяд.
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пон Май 11, 2009 10:37 pm

Офффффффф прайте еднов едно човека пита какво му е нужно човека неиграе като вас може да играе по зле или по добре но щи взима различни йтами може и сладар да бие може и урса зависи от айтамите или от играча...
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 8:24 am

[DeAd ZoNe] написа:
Офффффффф прайте еднов едно човека пита какво му е нужно човека неиграе като вас може да играе по зле или по добре но щи взима различни йтами може и сладар да бие може и урса зависи от айтамите или от играча...

Ще бие Урса, а автора на темата получи изчерпателен отговор :)
TheDeath
Новак

Брой мнения : 10
Registration date : 06.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 10:29 am

cannibal беше постнал че броод мадъра ще помогне ама аз не съм на тва мнение... бруд мадъра пада за отрицателно време от урса..... пробвай 8)

а относно сичко... мерси много темата я направих щото на 1 фр кат му се падне урса прави фейс буутс ,вангард,яша развива на 1ва и 3та в началото и няма кой да го спре разберете.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad а и 2в2 игра много зависи кви са героите не е като 5в5
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 10:35 am

е тва вече касмет ако му се падне урса :) lock
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 10:49 am

TheDeath написа:
cannibal беше постнал че броод мадъра ще помогне ама аз не съм на тва мнение... бруд мадъра пада за отрицателно време от урса..... пробвай 8)

В 1в1 работата много рядко опира до това кой пада в пряк двубой(и мога да ти го покажа 1в1). Бруудмадъра ще изнесе урса до 20та минута при игра с 600 голд и до 15та при игра с 4к. Това става поради невъзможността на Урса да контрира паяците. 1вата му магия е смешна срещу тях, а и не се мах-ва. Бруудмадър с Аркейнс Ринг няма да има АБСОЛЮТНО никакъв проблем срещу Урса.

EDIT:http://www.dota-allstars.com/replay/123411/index.html
Срещу Урса е същата работа.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 12:16 pm

.Cannibal написа:
TheDeath написа:

В 1в1 работата много рядко опира до това кой пада в пряк двубой(и мога да ти го покажа 1в1). Бруудмадъра ще изнесе урса до 20та минута при игра с 600 голд и до 15та при игра с 4к. Това става поради невъзможността на Урса да контрира паяците. 1вата му магия е смешна срещу тях, а и не се мах-ва. Бруудмадър с Аркейнс Ринг няма да има АБСОЛЮТНО никакъв проблем срещу Урса.

apff, урса с аркейн ринг... На урсата се тръгва на статс итеми и 6 дръвчета а с кокошката си носиш маски. СглУбяваш орхид и до там. В никакъв случай аркейн ринг. Защото с орхида и владимира имаш много повече мана реген а и предмети които ще използваш за цялата игра!

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Вто Май 12, 2009 12:24 pm

EpicFail написа:
.Cannibal написа:
TheDeath написа:

apff, урса с аркейн ринг... На урсата се тръгва на статс итеми и 6 дръвчета а с кокошката си носиш маски. СглУбяваш орхид и до там. В никакъв случай аркейн ринг. Защото с орхида и владимира имаш много повече мана реген а и предмети които ще използваш за цялата игра!

BM с Arcance - мисля че не се губи смисъла
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Сря Май 20, 2009 11:27 am

А никога не е късно урсата да падне от БМ поради шанса да мисне, както каза cannibal ако не това то паяците ще свършат работата...
A ако ще даваме пари за орхид за мен е по-добре гуинсо, просто за тези 3 секунди прави чудеса...
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пет Май 22, 2009 7:33 pm

А АРКЕЙН не е ли забранен за 1х1 и 2х2 ?
И + това този айтъм е глупав :>
http://www.google.com
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пет Май 22, 2009 8:39 pm

Gopeto написа:
Освен в лигата да е забранен. Само там имат такива измишльотини. Основното е, че Аркейнс ринг дава на Бруудмадър неограничен спам на паяци и играта приключва бързо-бързо.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пет Май 22, 2009 8:47 pm

На БМ не му трябва аркейн. Все пак имаш ботилка, ако имаш малко rune control няма да имаш никакви проблеми с маната. После вече ще тръгнеш за некро и няма да имаш повече проблеми нито с мана, нито с кръв (Некро и ПТ на стр дават огромна издържливост). Ако пътьом вмъкнеш и един Влад ще си перфектния БМ.
И не можете да сравнявате Урса с БМ - при всякакви условия БМ бие. Урса няма никакъв шанс, освен ако не се наяде наистина зверски - нещо, което срещу БМ е невъзможно.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Пет Май 22, 2009 9:18 pm

McMarto написа:
На БМ не му трябва аркейн. Все пак имаш ботилка, ако имаш малко rune control няма да имаш никакви проблеми с маната. После вече ще тръгнеш за некро и няма да имаш повече проблеми нито с мана, нито с кръв (Некро и ПТ на стр дават огромна издържливост). Ако пътьом вмъкнеш и един Влад ще си перфектния БМ.
И не можете да сравнявате Урса с БМ - при всякакви условия БМ бие. Урса няма никакъв шанс, освен ако не се наяде наистина зверски - нещо, което срещу БМ е невъзможно.
Е, аз имам навика да играя 1в1 без руни, въпреки което също използвам бутилка. Сама по себе си обаче, тя не е достатачна за поддържане на спама, за който говоря. М/у двата героя няма място за сравнение, тъй като играта завършва преди Урса да достигне потенциала си. Некробуук е прекрасен предмет за пушване, но в случая не мисля, че е необходим, поради скороста на играта. Няма потребност да побеждаваш опонента в пряк двубой - достатъчно ми е да го избуташ до фонтана. :D
Gopeto
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Съб Май 23, 2009 8:27 am

.Cannibal написа:
McMarto написа:
Е, аз имам навика да играя 1в1 без руни, въпреки което също използвам бутилка. Сама по себе си обаче, тя не е достатачна за поддържане на спама, за който говоря. М/у двата героя няма място за сравнение, тъй като играта завършва преди Урса да достигне потенциала си. Некробуук е прекрасен предмет за пушване, но в случая не мисля, че е необходим, поради скороста на играта. Няма потребност да побеждаваш опонента в пряк двубой - достатъчно ми е да го избуташ до фонтана. :D
Един Басилиос и оттам владо ( може да се направиш ) пак решава проблема Норт ;>
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Съб Май 23, 2009 9:39 am

.Cannibal написа:
McMarto написа:
Напротив, дори с crow/bottle комбо пак ще имаш мана за спам на axes и зоопарка. Колкото до некрото - това е не само пушинг предмет, просто книжката е мултифункционална - на последен лвл ти дава 24 инт, 12 стр и зверски силните necrominions. А когато си пуснеш улта и изкараш некротата единственото, което може да направи Урса е да бяга (ако успее де). Просто да не ти разправям какво става когато имаш некротата, глигана и един влад - нищо не може да те спре. Отгоре на всичко можеш да пушваш безпроблемно с тях.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Съб Май 23, 2009 11:40 am

McMarto написа:
.Cannibal написа:
McMarto написа:
Напротив, дори с crow/bottle комбо пак ще имаш мана за спам на axes и зоопарка. Колкото до некрото - това е не само пушинг предмет, просто книжката е мултифункционална - на последен лвл ти дава 24 инт, 12 стр и зверски силните necrominions. А когато си пуснеш улта и изкараш некротата единственото, което може да направи Урса е да бяга (ако успее де). Просто да не ти разправям какво става когато имаш некротата, глигана и един влад - нищо не може да те спре. Отгоре на всичко можеш да пушваш безпроблемно с тях.
Тръгвам с Бутилка, Аркейнс и РоБ - от влад не се нуждая. За некробуука няма спор, че е ненормално имбав, но аз не стигам до него. Най-дългата ми игра е 15 минути ^^, като за тези 15 минути сварвам да си завърша ПТ и например 1 лвл книжка, която ще се ползва точно веднъж.
ПП: Незнам защо, но имам чувството, че ми говориш за Рексар. Ако е така, то съм напълно съгласен. Само дето въпроса е за Бруудмадър. :D
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Съб Май 23, 2009 2:09 pm

За рекса говори да.
Днес играхме заедно и когато направи книгата беше повече от скучно, в комбо с рекс е наистина добра...
TheDeath
Новак

Брой мнения : 10
Registration date : 06.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Нед Май 24, 2009 5:40 pm

Gopeto написа:
тва пак кое про ти го каза ?
Gopeto
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Нед Май 24, 2009 9:14 pm

TheDeath написа:
Gopeto написа:
тва пак кое про ти го каза ?
Ако не виждаш задавам въпрос и не се прави на кретен ;> Еми така съм чувал .. ;)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Нед Май 24, 2009 10:07 pm

Забранени са 2 аркейна. При 1в1 май няма проблеми.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Урса   Today at 12:56 am

Урса
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2