Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

DotA - Allstsrs v6.60

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Хареса ли ви
Да
35%
 35% [ 6 ]
Не
18%
 18% [ 3 ]
Много бъгове, но да
12%
 12% [ 2 ]
Много бъгове, не
0%
 0% [ 0 ]
Небалансирана, но да
35%
 35% [ 6 ]
Небалансирана, не
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 17

АвторСъобщение
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пет Юни 12, 2009 8:52 pm

усраха разора само тва мога да кажа :D ма не съм играл достатъчно, за да кажа дали в + или в - смисъл, иначе другите нови работки са приятни тоя форс стаф ако знаеш как да го използваш е зъл щото той бута единицата в посоката в която гледа а не далеч от теб, бучара аганим аганим ама вече куката не спира чанълинг магии ако героите са в сянка ;)

Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пет Юни 12, 2009 10:30 pm

Разор - имбата
Пъдж - вече нормален герой
ББ - я нов герой
ТЧ - абе не е адската имба. Илюзията и стъна го правят труден, но пак може да не те извади то стън и да те убие.
БР - отначало е нормален герой, развит не съм го виждал откакто играх бетата.
Медуза - Смислен и интересен герой, а не просто рандом пуснати магии. (ултиамтът му наподобява този на другата нага)
Миипо - никва идея
Дарк Сииара - все още не се вписва в графа "герои" но е по добре от преди

за предметите съм на същото мнение като на камикадзето освен за талисмана. Ако си го куши без да ъпгрейд на бътър няма смисал, (няма да обяснявам защо) а ако ще го рпавиш ан бътър пак е по-добре първо другите предмети а после талисмана (дефакто си е се едно с рецепта).

Тъпото е че правят магиите и героите все по сложни.
Ако противниковия герой армора му е между 2 и 2.1 му се вкарва демидж зависещ от броя на труповете по картата умножен броя на мухите около пъдж. И всякакви такива глупости които знааеш например че вкарват демидж ама колко и от какво зависи не. СЪщо непрексанато променят някакви неща по геймплейа

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
Върнете се в началото Go down
http://dota-bg.4rumer.net
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пет Юни 12, 2009 10:50 pm

Старата дота зе да ми омръзва. Наистина беше време за промяна. Нямах търпение да излезе 6.60, но сега като излезна хич не ми хареса... Верно има повечко баланс вече и доста дългоочаквани промени, но има и неща, които въобще не трябваше да се пипат.
А и някой ще ми обясни ли WTF прави оня тъпа брадва, освен да сече дърва... Купих я на Eнигма(голям бъф има Conversion-a) и нито даваше демидж на крийпа, нито на съмоните ми!?!?!
Абе с една дума жалко.
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Съб Юни 13, 2009 12:32 am

инвоукъра с агаин - 0 мана му иска улта bounce bounce bounce

Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Съб Юни 13, 2009 12:45 am

Thunderseeker написа:
усраха разора само тва мога да кажа :D ма не съм играл достатъчно, за да кажа дали в + или в - смисъл, иначе другите нови работки са приятни тоя форс стаф ако знаеш как да го използваш е зъл щото той бута единицата в посоката в която гледа а не далеч от теб, бучара аганим аганим ама вече куката не спира чанълинг магии ако героите са в сянка ;)
Точно обратното сега спира чанълинг магий във сянка преди не спираше.
Цитат :
Старата дота зе да ми омръзва. Наистина беше време за промяна. Нямах търпение да излезе 6.60, но сега като излезна хич не ми хареса... Верно има повечко баланс вече и доста дългоочаквани промени, но има и неща, които въобще не трябваше да се пипат.
А и някой ще ми обясни ли WTF прави оня тъпа брадва, освен да сече дърва... Купих я на Eнигма(голям бъф има Conversion-a) и нито даваше демидж на крийпа, нито на съмоните ми!?!?!
Абе с една дума жалко.
МИсля че се взима тази брадва,за да може да се стакжат камповете на крийповете.Почваш да биеш крийпа който е над руната(сентинел)и в някакво определено време изяждаш дарво и дърпаш крийпа който е близко до линията и така се стакват,това е идеята мисля,но ако не съм прав ме поправете.
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Съб Юни 13, 2009 12:33 pm

точно тва трябва да е идеята в общи линий

Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Съб Юни 13, 2009 1:22 pm

оная брадва просто вкарваш само ти 36% бонус дмг на крипа ....а тва за премахването на дарво е за ебавка или за ескейп
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Нед Юни 14, 2009 3:54 pm

EpicFail написа:
Разор - имбата
Пъдж - вече нормален герой
ББ - я нов герой
ТЧ - абе не е адската имба. Илюзията и стъна го правят труден, но пак може да не те извади то стън и да те убие.
БР - отначало е нормален герой, развит не съм го виждал откакто играх бетата.
Медуза - Смислен и интересен герой, а не просто рандом пуснати магии. (ултиамтът му наподобява този на другата нага)
Миипо - никва идея
Дарк Сииара - все още не се вписва в графа "герои" но е по добре от преди

за предметите съм на същото мнение като на камикадзето освен за талисмана. Ако си го куши без да ъпгрейд на бътър няма смисал, (няма да обяснявам защо) а ако ще го рпавиш ан бътър пак е по-добре първо другите предмети а после талисмана (дефакто си е се едно с рецепта).

Тъпото е че правят магиите и героите все по сложни.
Ако противниковия герой армора му е между 2 и 2.1 му се вкарва демидж зависещ от броя на труповете по картата умножен броя на мухите около пъдж. И всякакви такива глупости които знааеш например че вкарват демидж ама колко и от какво зависи не. СЪщо непрексанато променят някакви неща по геймплейа

Razor - егати смотания герой, стария беше в пъти по-добър. Лейн контрола му е доста по-слаб от преди, бонус регена беше супер готин. Единствено новата му светкавица е добра, но пък старата беше по-лесна за пускане. Улта му е много смотан, прави прекалено малко дмг и почти никога не таргетва човека, който и ти биеш. Втората изглежда яка, но да я пуснеш и да се възползваш максимално от нея е ЗВЕРСКИ трудно, като се има предвид, че си на 2 нюка и 2 удара.
Пъдж - няма особено голяма разлика, но наистина е по-добре от преди.
ТЧ - адската имба. Духа и стъна въобще не са трудни, освен това да направиш няколко секунди AOE stun от над 1000 рендж е меко казано имба. За улта му няма да говоря, той е също толкова силен. Аурата му също е лишена от всякакви задръжки, НО има много малък рендж. Не знам защо, но героя ми наподобява ES.
Мипо - аз лично не виждам някаква огромна разлика, но пак е по-добър от преди. Ако му качат статовете ще стане много по-добре ;)
Sven вече прави масов стън, много радва ^^
Mortred - горе-долу, в късна игра е по-имбава, но преди това стария блинк беше по-хубав.
Batrider - не е лош, има силна начална игра, но по-късно за нищо не става.

Items:
Aghanim - много имбав предмет за много герои. Примери за това са: Pudge, Panda, Chen (30 sec cd ult), Venge (10 sec cd ult!!!), както и много други. На мен лично ми прилича и на мини версия на скади, но ако няма да ползваш подсилването на улта няма смисъл да го правиш.
Khadjar's нещо си - За съпорт героите никак не е лош. Дава сравнителна издържливост, а barrier също е много готин скил.
Manta - тъпо. Сега за да имаш илюзии, които горят мана ти трябват и манта, и дифюжъл. Променя стратегиите на много герои :/
Diff blade - за героите, които ползват само diff, без манта - много хубав предмет.
Quelling blade - най-имбавия нов предмет. На линията помага адски много, в гората също. Можеш да си го държиш чак до късната игра и пак да ти е от полза.
Magic stick/wand - тъпо ги направиха.
Force staff - може да се ползва не само за бягство. Например ако гоните някой и той се обърне, за да пусне магия, можеш да го бутнеш към вас. Доколкото забелязах е подходящ за героите, които не са инт, но им трябва мана. Аз го направих на ТЧ ^^
Ghost Scepter - най-много да се самоубиеш по особено ефектен начин, за друго не може да ти послужи. Може би в игра 1в1 срещу герой без нюкове ще е от полза :lol:
Poorman's shield - готина кирийка, особено срещу герои със съмони или в гората.
Sange&Yasha - вече не иска рецепта ;) Не е много, но пак е добре.
Bottle - егати грозната картинка :/
Talisman of evasion - може да се вземе ако нямаш намерение да правиш бътър. Камикадзето е прав, защото стр/инт героите понякога взимат butter само заради evasion. Сега вече всеки герой може да има евтин евейжън.
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Нед Юни 14, 2009 8:08 pm

Има доста плюсове и минуси както и за стария така и за новия разор.Старият беше станал почти като снайпер( фрий фраг),докато новия държи също толкова добре на линия и скиловете му са доста по полезни.Не можеш да не кажеш ,че старият улт е по слаб от сегашния .За батрайдар съм съгласен но до някъде, защото зависи от играча понеже не е толкова лесен колкото изглежда. ТЧ не е чал толкова имба , прекалено крехък е и умира бързо ,също улта му се избягва доста лесно в повечето случай, както и стъна.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пон Юни 15, 2009 12:51 am

Имам въпросче.Към края на една игра с трола имах мн пари и реших да му направя манта.Обаче не гореше грам мана...
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пон Юни 15, 2009 7:48 am

Ами то мантата вече не е орб ефект и не гори мана...
Диф. блейд. гори мана и има 8 чаржа след като привършат можеш да купиш отново рецепта за диф. да стане 2ри лвл, ще стане пак 8 чаржа, но ще гориш повече мана.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пон Юни 15, 2009 3:50 pm

И аз правя манта и псувам що не се стаква иначе ако имам владимир мога да правя и дифузиал.Защото с доминатор не се стаква мисля
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пон Юни 15, 2009 4:30 pm

AvV написа:
И аз правя манта и псувам що не се стаква иначе ако имам владимир мога да правя и дифузиал.Защото с доминатор не се стаква мисля
Прав си с Vladimirs и дифф хем leifesteal имаш хем feedback имаш,но тъй като Dominator-a е орб ефект и дифф е орб ефект няма да имаш и двете.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пон Юни 15, 2009 8:18 pm

TwiX- написа:
Има доста плюсове и минуси както и за стария така и за новия разор.Старият беше станал почти като снайпер( фрий фраг),докато новия държи също толкова добре на линия и скиловете му са доста по полезни.Не можеш да не кажеш ,че старият улт е по слаб от сегашния .За батрайдар съм съгласен но до някъде, защото зависи от играча понеже не е толкова лесен колкото изглежда. ТЧ не е чал толкова имба , прекалено крехък е и умира бързо ,също улта му се избягва доста лесно в повечето случай, както и стъна.
Новия е същата работа, пак е ходещ фраг. Стария улт беше много по-добър, новия както казах почти никога не бие по човека, който и ти биеш, освен това прави много малко дмг. Втората съм обяснил защо е безполезна в повечето случаи, никой няма да стои до теб и да те чака да му крадеш дмг. Новата светкавица също не е чак толкова по-добра от новата, а unholy aura-та беше много по-добра от новата.
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Вто Юни 16, 2009 12:36 am

ИМБА ПЪДЖ + ИМБА АГАНИМ = МЕГА СУПЕР ХИПЕР ИМБА ХЕРО :lol:
http://www.google.com
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Вто Юни 16, 2009 11:14 pm

Gopeto написа:
ИМБА ПЪДЖ + ИМБА АГАНИМ = МЕГА СУПЕР ХИПЕР ИМБА ХЕРО :lol:
т-ъп

нормалния демидж без аганима +1х Стр-то и тва си го хилваш..affraid

ТС не съм съгласен. Улта се отбягва адски лесно също така и първата. Трябва ти дисейбъл. Например Еула върши перфектна работа
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 10:43 am

Като казваш "първата" имаш предвид куката???
Защо да се избягва лесно.
Ако играеш срещу добър играч винаги ще има шанс да те дръпне.
Ще ви влязът вие ще започнете да бягате и все някой ще се надене на куката.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 2:14 pm

fear написа:
Като казваш "първата" имаш предвид куката???
Защо да се избягва лесно.
Ако играеш срещу добър играч винаги ще има шанс да те дръпне.
Ще ви влязът вие ще започнете да бягате и все някой ще се надене на куката.
Кой е говорил за куката?Искам да допълня че открих новия предмет за mindgames-Euls scepter of divinity вече може сами да си го пускате на себе си което е перфетктно защото сте 2.5 сек.invulnerable по този начин може да доджвате всичко със малко тренировки :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 3:34 pm

Stun на ТЧ се избягва трудно, защото се активира за 1.5 сек, а ти докато забележиш минава 0.5 сек. За 1 сек е невьзможно да се измькнеш
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 4:28 pm

McMarto написа:
Stun на ТЧ се избягва трудно, защото се активира за 1.5 сек, а ти докато забележиш минава 0.5 сек. За 1 сек е невьзможно да се измькнеш
имах предвид че огромна част от магийте могат да се избегнат по този начин,а и може да си осигурите нужните секунди да се блинкнете ако имате даггер.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 8:08 pm

Цитат :
Panda + Aghanim =
Summons three really omgwtf mighty Pandas Някой може ли да постне характеристиките на тези пандички, защото в момента аз не мога да пробвам новата дота

Before :
CD : 180/150/120s
Effect : Summon mighty/even mighty/really freaking mighty panda
Duration : 15/17/19s

After :
CD : 150/120/90
Effect : Summon even mighty/really freaking mighty/omgwtf mighty panda
Duration : 20/23/26s

Static Stats :
Mana Cost : 125/150/175
Взето от http://www.playdota.com/forums/showthread.php?t=1320 официален гайд за новият аганим има всички герой с аганим и действието му на тях.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 8:51 pm

Аз искам характеристиките на пандите, не на улта. Имам предвид дмг, кръв, още по-големи ли стават, получават ли нови скилове и т.н.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Сря Юни 17, 2009 10:39 pm

Не получават нови скилове,но всичките получават кръв,армор и демидж това е общо взето.
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Чет Юни 18, 2009 11:21 am

Извинявам се за грешката.
Не съм видял, че е написано ТС и помислих, че става въпрос за пудж
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Пет Юни 19, 2009 9:47 am

Saphiron написа:
McMarto написа:
имах предвид че огромна част от магийте могат да се избегнат по този начин,а и може да си осигурите нужните секунди да се блинкнете ако имате даггер.
:idea:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DotA - Allstsrs v6.60   Today at 9:54 am

DotA - Allstsrs v6.60
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next