Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Dota helper от мен :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
k1r37o-do7aGamer
Новак

Брой мнения : 28
Registration date : 29.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Пет Юни 26, 2009 11:49 am

Аз също съм свикнал с магиите и нъм-овете,сега ако сложа нещо такова ми се вижда невъзможно :arrow: незнам как ще пускам магиите с "Q,W,E,R" и нъмовете например "A,S,D,Z,X,C" по-лесно ми е с класическите копчета 8)
Върнете се в началото Go down
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Пет Юни 26, 2009 12:08 pm

k1r37o-do7aGamer написа:
Аз също съм свикнал с магиите и нъм-овете,сега ако сложа нещо такова ми се вижда невъзможно :arrow: незнам как ще пускам магиите с "Q,W,E,R" и нъмовете например "A,S,D,Z,X,C" по-лесно ми е с класическите копчета 8)
Можеш да си наглисиш само за нъмовете,аз съм така не мога да пускам магийй с qwert защото ще оплескам нещо 100%
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Пет Юни 26, 2009 3:21 pm

McMarto написа:
Ами ето как става номера с bane:
Тръгваш към противника с мишката, с лявата ръка натискаш копчето за книжката, след което си преместваш ръката на F, докато пускаш улта с мишката хващаш тримата и с 'tab' сменям на некрото с mana burn. Пускам mana burn с B, после давам атака. Когато улта свърши, аз съм готов с guinsoo/sap/nightmare.
:lol: Ама недей така.Замалко и да ти повярват,че можеш да го правиш.Mana burn се пуска с R,но добър опит :lol: .
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Пет Юни 26, 2009 3:43 pm

Голямата разлика, аз като извадя некрото направо го усещам бутона, иначе не мога да ти кажа така на теория :lol:
А и какво ме интересува дали ми вярваш, нали в игра ще се види, няма смисъл тук да се обяснявам на човек, който никога не съм виждал как играе.
http://www.spamFORlife.com
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Пет Дек 11, 2009 9:24 pm

Играх с такава програмка 1 седмица, но осетих, че се бъркам прекалено много в ключови моменти и я изтрих. Вече копчетата на магиите не са толкова разделечение и няма много смисъл от нея, може би единствено тва с нъмпадите, но е много занимавка да си го оправяш само него и да привикваш....
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Dota helper от мен :)   Today at 5:23 am

Dota helper от мен :)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2