Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

DotA турнири

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 9:01 pm

Здравейте напоследък гледам разни риплей на дота и тн, но не попаднах на българска игра, може би защото не съм се разровил, но все пак на мен ми е интересно имали някакви настоящи турнири или провеждащи се в момента, ясно е, че аз на турнир няма да отида, но ще ми е интересно поне да видя българските отбори.
Дайте каквато информация имате относно темата.
Може да се похвалите и с ваше участие :geek:
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 9:18 pm

От доста време не се интересувам от българската ДотА сцена. В момента до колкото знам в турнир учавства само един български отбор/май е национален/ Разрових се и за линк: http://www.gosugamers.net/dota/rankings/5395 Гледал съм 2 от срещите им и положението не е много добро. На сайта можеш да намериш и 7те реплея от 7те срещи.
Иначе турнири колкото искаш.
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 10:14 pm

Ами сподели някой от турнирите с които си запознат.
Благодаря за даденото инфо
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 11:06 pm

fear написа:
Ами сподели някой от турнирите с които си запознат.
Благодаря за даденото инфо
Esl Major series,Dreamhack,WCG,The experience,Dota-League(тук има нещо като групи и се играят мачове в зависимост от дивизията)Абе въоще доста са,ако искаш replay посещавай редовно http://www.gosugamers.net/dota/ http://replays.net/ Replays.net на мен ми излиза с някакви йероглифи(няма mozzila,с explorer съм за това мисля че е),ако и при тебе е така просто цъкаш на Dota-Allstars http://img291.imageshack.us/img291/8942/54394771.png и там има почти всички репове.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 11:29 pm

От както следя дотата по-сериозно съм гледал 3 турнира. Единия го взеха казакстанците от "OS.One" , другите "DTS" и последния отбора на Лода и Квом "TLT", но по мое мнение и 3-те турнира не бяха особено силни, защото в тях участваха по максимум 2-3 топ отбора. В дотата има ли някакъв по престижен турнир който да събера найстина най-добрите (като във футбола шампионската лига, в тенниса турнирите от Големия Шлем и така нататък) или просто има все възможни турнири с всякакви победители и като цяло да няма най-добър дота отбор.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Чет Юни 25, 2009 11:40 pm

azazzel написа:
От както следя дотата по-сериозно съм гледал 3 турнира. Единия го взеха казакстанците от "OS.One" , другите "DTS" и последния отбора на Лода и Квом "TLT", но по мое мнение и 3-те турнира не бяха особено силни, защото в тях участваха по максимум 2-3 топ отбора. В дотата има ли някакъв по престижен турнир който да събера найстина най-добрите (като във футбола шампионската лига, в тенниса турнирите от Големия Шлем и така нататък) или просто има все възможни турнири с всякакви победители и като цяло да няма най-добър дота отбор.
Това е така,защото доста отбори нямат спонсори,а големите турнири са Lan и като няма кой да плаща не ходят много отбори,а другото е,защото наградата не е голяма и топ отборите решават че няма смисъл да ходят.
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 11:25 am

Saphiron написа:
azazzel написа:
Това е така,защото доста отбори нямат спонсори,а големите турнири са Lan и като няма кой да плаща не ходят много отбори,а другото е,защото наградата не е голяма и топ отборите решават че няма смисъл да ходят.
Сигурен ли си ? Точно тлт нямаха спонсор на дриймхак и наградата беше доста голяма.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 4:16 pm

Не казвам че за всички е така,а само при някой отбори.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 6:27 pm

abe az vi predlagam da si napravim edin turnir ot foruma???? kakvo 6te kajete?
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 9:08 pm

Ще кажа, че няма да можем да се организираме, а и нямаме достатъчно хора.
http://www.spamFORlife.com
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 10:38 pm

Ами ако имате нещо като отбор който да е съгласен да играе в такова подобие на турнир може, но съм скиптично настроен около огарнизацията такаче...
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Съб Юни 27, 2009 11:48 pm

аз имам отбор ако се саберете пишете да играем
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DotA турнири   Today at 5:23 am

DotA турнири