Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Съб Юни 27, 2009 4:25 pm

Еми общо взето тука поствайте кой иска да играе и кога може предлагам такъв формат,за да няма неразбирателство:
Аз мога в събота от 14:00 до 20:00 мога да викна Х приятели.(Пример)
Раберете се вие аз мисля че само в неделя по обяд няма да мога да играя между 13:30 и 16:00 ще имаме гости преди това и след това съм свободен.
Върнете се в началото Go down
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Съб Юни 27, 2009 6:30 pm

az moga da igraq 24 4asa v denono6tieto samo trqbva da mi kajete 1 den predi tova..ako nqkoi iska Gucci_anvy_88 mi e skype
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Съб Юни 27, 2009 9:15 pm

Ти ме разби с тая тема обаче :lol:
Аз мога да играя утре (неделя), след това в сряда и четвъртък, после съм тотално зает един месец.

Последната промяна е направена от McMarto на Нед Сеп 20, 2009 1:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Нед Юни 28, 2009 2:38 pm

Излиза,че дотата трябва да има 10 тийма,след като никой не иска да играе с останалите :lol: В това число и аз де :lol:Все пак един от акаунтите (предполагам има и друг) на McMarto e 7/3 ladder, а аз съм около 100/3 (да отбележа че играя с рандом хора).... така че не бих играл с него.
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Нед Юни 28, 2009 2:47 pm

abe ei vie 6to ne igraete 1v1 da nqma posle ama saotbornika mi ili otbora mi slabi...puk marto ne vqrvam ti da si se rodil nau4en da igrae6 dota nito s mi6ka v ruka....az si priznavam 4e sum mnogo pod nivoto na pove4eto tuka no igraq redovno i se opitvam da nau4a nqkoi ne6ta...
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Нед Юни 28, 2009 3:40 pm

AvV написа:
abe ei vie 6to ne igraete 1v1 da nqma posle ama saotbornika mi ili otbora mi slabi...puk marto ne vqrvam ti da si se rodil nau4en da igrae6 dota nito s mi6ka v ruka....az si priznavam 4e sum mnogo pod nivoto na pove4eto tuka no igraq redovno i se opitvam da nau4a nqkoi ne6ta...
Не приемай нещата лично ще го биеме един,два,три,четири пъти ще му дойде акъла в главата :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Нед Юни 28, 2009 10:54 pm

@Cherkezov: Дори не знам какво е ladder :lol: , това ми е единствения акаунт, освен това и аз играя най-често с рандом хора, защото приятелите ми са или afk players (-Reactive), или пък просто си държат гарената включена за протокола (Twix) ;) Не че имам нещо против де, само споменавам. Освен това пак ще те питам за хиляден път: Кажи кога ще можеш да играеш в гарена 1в1 с мен?

@AvV: Не казвам, че съм се родил научен, дори не смятам, че и сега съм се научил да играя както бих искал, НО ти сам казваш, че играеш под нивото на повечето тук, така че не се обиждай ако и аз си помисля така ^^ Аз пък не играя редовно, не се опитвам да науча нищо просто защото ме мързи и като играя - играя за чистия кеф, който играта може да ми донесе. Ако си намеря клан или поне няколко свестни редовни приятеля може и да си променя мнението за целта ми в играта ;)

@Saphiron: Ти срещу мен не можа да устискаш, надявам се, че просто не си можел героя или нещо подобно и винаги съм готов за реванш ;)

Нямам нищо против никой, просто понякога наистина ме нервите ^^
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 12:09 am

obshto vzeto se registrirah v foruma da moga da razbera pove4e ne6ta za dota.da re4em 4e ne znaeh 4e na geroi koito ima naturalen crit ne se pravi boruza i takiva ne6ta koito sa elementarni oba4e ako se zamislq 90% ot horata v evropa pravqt taka...v evropa pak sum pod nika AvV i nai 4esto sum v otbor s Wanderer2...pove4eto pati ma4kame no ponqkoga i padame...ta da ne se otklonqvam ot temata igraq dota za kef po4eti vseki den... mnogo mi se iska da se probvam sre6tu nqkoi ot foruma vupreki 4e ima golqma veroqtnost da padna :P
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 12:25 am

http://prikachi.com/files/962503B.jpg бием Рет ;) най добрия отбор в бг за 2008 me axe
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 5:39 am

@МcMarto: За пореден път те питам кога ще играеш 5в5 срещу мен ?А и си личи,че не знаеш какво е ladder.Там игрите са на доста по-добро ниво от hlr(поне от 10тината игри,които направих в bg hlr 1) с единствения недостатък-повече лийвъри.
@Reactive-: Някой жестоко те е излъгал :lol:
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 10:37 am

@Марто:Истината е че паднах,няма да се оправдавам което си е си е,но паднах 1в1 и след толкова много време осъзнах Дота не е игра създадена за игра 1в1,а 5в5 може би 4в4,защото в основата й е генгването,помагането при бягство и куп други неща,който просто няма как сам човек да ги направи.Аз не омаловажавам победата ти просто вече не играя 1в1 и така.Винаги съм готов да правиме 5в5 с каквито и да е хора,защото и аз нямам отбор.
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 11:14 am

Cherkezov написа:
@МcMarto: За пореден път те питам кога ще играеш 5в5 срещу мен ?А и си личи,че не знаеш какво е ladder.Там игрите са на доста по-добро ниво от hlr(поне от 10тината игри,които направих в bg hlr 1) с единствения недостатък-повече лийвъри.
в хлр1 стават най добрите игри като играеш само с познати :)а ладдера е доста тъпо нещо и тама играят ламугите
Никой не ме лъгал виж в есл .. какво пише ама предополагам незнаеш какво е тва :)
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 11:21 am

React1ve- написа:
Cherkezov написа:
в хлр1 стават най добрите игри като играеш само с познати :)а ладдера е доста тъпо нещо и тама играят ламугите
Никой не ме лъгал виж в есл .. какво пише ама предополагам незнаеш какво е тва :)
Е ти какво каза ако играеш с познати и в хоффа ще станат хубави игри...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 12:22 pm

Cherkezov написа:
Бе аз ти казвам направо, че не знам какво е ladder, пък ти ми казваш после, че си личало :lol:
Освен това 5в5 с непознати ще е прекалено небалансирано, винаги мога да попадна на съотборник, който не знае английски (europe hlr) или пък идиот, който ще излезе (мен вече ме и мързи да репортвам, то всяка игра трябва да пиша репорт). Да играем игра, независимо какъв формат, обаче с хора от форума. Или примерно reactive да викне хора от клана си и да изиграем една нормална игра. Пак ти казвам, че с random teamates няма да играя.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 12:40 pm

McMarto написа:
Cherkezov написа:
Бе аз ти казвам направо, че не знам какво е ladder, пък ти ми казваш после, че си личало :lol:
Освен това 5в5 с непознати ще е прекалено небалансирано, винаги мога да попадна на съотборник, който не знае английски (europe hlr) или пък идиот, който ще излезе (мен вече ме и мързи да репортвам, то всяка игра трябва да пиша репорт). Да играем игра, независимо какъв формат, обаче с хора от форума. Или примерно reactive да викне хора от клана си и да изиграем една нормална игра. Пак ти казвам, че с random teamates няма да играя.

sup
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 2:50 pm

Cherkezov написа:

Никой не го е излъгал
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 3:41 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:

Никой не го е излъгал
Като почнете да използвате тея превъзходни степени както ви падне и ми е много смешно.Все едно сте на 7.Откъде знаеш,че моя тийм не е най-добрия или някой друг тийм,който не е играл cw.Казвайте си конкретно какво са спечелили,но това нищо не значи,значи само че са били еди-колко си други отбора.Пък и като гледам kills/deaths и ми става лошо , да не говорим че са лийвъри.И на това ти викаш най-добри ? За теб може и да са ,за мен са просто нуубчета.И Reactive- , какво ми се хвалиш с есл мсл , да не се мислиш за много добър ?В ладер ще ви бият като кучета,поне тези които хостват със сфрормиран отбор.

Последната промяна е направена от Cherkezov на Пон Юни 29, 2009 3:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 3:45 pm

Cherkezov написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:

Никой не го е излъгал
Като почнете да използвате тея превъзходни степени както ви падне и ми е много смешно.Все едно сте на 7.Откъде знаеш,че моя тийм не е най-добрия или някой друг тийм,който не е играл cw.Казвайте си конкретно какво са спечелили,но това нищо не значи,значи само че са били еди-колко си други отбора.Пък и като гледам kills/deaths и ми става лошо , да не говорим че са лийвъри.И на това ти викаш най-добри ? За теб може и да са ,за мен са просто нуубчета.
По принцип се водят най-добри точно,защото са ходили на турнири и т.н. няма как да кажа че някой отбор е най-добър ако не видя как играят тъй като те са показали мачове и са се доказали следователно те ще се водят такива за това незнам за какво спориш.Като се покажат replay на друг отбор бил еди кой си и еди кой си тогава могат да претендират че са по-добри.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 3:54 pm

Saphiron написа:
Cherkezov написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:

Никой не го е излъгал
Като почнете да използвате тея превъзходни степени както ви падне и ми е много смешно.Все едно сте на 7.Откъде знаеш,че моя тийм не е най-добрия или някой друг тийм,който не е играл cw.Казвайте си конкретно какво са спечелили,но това нищо не значи,значи само че са били еди-колко си други отбора.Пък и като гледам kills/deaths и ми става лошо , да не говорим че са лийвъри.И на това ти викаш най-добри ? За теб може и да са ,за мен са просто нуубчета.
По принцип се водят най-добри точно,защото са ходили на турнири и т.н. няма как да кажа че някой отбор е най-добър ако не видя как играят тъй като те са показали мачове и са се доказали следователно те ще се водят такива за това незнам за какво спориш.Като се покажат replay на друг отбор бил еди кой си и еди кой си тогава могат да претендират че са по-добри.
Аха,то от 1 игра и вече всичко е ясно а.Ако един тийм бие друг 1 път и вече си 100% сигурен,че е по-добър ? Замислете се малко преди да дрънкате глупости.Тея турнири абсолютно нищо не значат.Все едно да кажеш,че сегашната мис България е най-красивото момиче у нас......(боже опази).Споря за това,че се изхвърляте и изкуствено се опитвате да си вдигнете самочувствието с някакви нуубове.

@МcMarto : Че защо ти е да знае английски,още ли не си се научил да усещаш ситуацията.Всеки трябва да се сеща къде да ходи,най-много да пингнеш един 2 пъти и това ти е.То така или иначе пак с рандом ще се играе,аз вас не ви знам колко играете,така че пак сте рандом.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 4:27 pm

Cherkezov написа:
IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:

Никой не го е излъгал
Откъде знаеш,че моя тийм не е най-добрия или някой друг тийм,който не е играл cw.

За твоя тим бих заложил доста пари, че не е най-добрият.(в рамките на шегата)

А при определяне на по-по-най-добър отбор се гледа цялостно поведение в играта. Да вземеш 2/3 игри не е гаранция за по-добра игра и сътрудничество между играчите.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 4:39 pm

Трябва ми да знае английски, защото просто никога не съм играл pub game със съотборници, които знаят какво правят. И за да обясня аз на някой какво точно да прави и кога да го прави, на мен ми трябва идиотите да знаят английски или френски. И тъй като английския е най-говоримия език, аз мога да обясня на отбора си какво да прави само на английски. На мен не ми е проблем да усещам ситуацията, но как да кажа на моя супер Морт със 600 хп и единствен предмет PT, как да му кажа да си направи смотаното PT на str, защото отсрещния тинкър го взима с 2 нюка?
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 4:49 pm

McMarto написа:
Трябва ми да знае английски, защото просто никога не съм играл pub game със съотборници, които знаят какво правят. И за да обясня аз на някой какво точно да прави и кога да го прави, на мен ми трябва идиотите да знаят английски или френски. И тъй като английския е най-говоримия език, аз мога да обясня на отбора си какво да прави само на английски. На мен не ми е проблем да усещам ситуацията, но как да кажа на моя супер Морт със 600 хп и единствен предмет PT, как да му кажа да си направи смотаното PT на str, защото отсрещния тинкър го взима с 2 нюка?
Ти ако разчиташ,че с думи ще научиш някой да играе,малко си се заблудил.Пък и ако не знае английски със сигурност не знае какво правят предметите.Наскоро играх с един бушмен,който беше с мортред и имаше 2 вангарда и пт на str.Има ли смисъл да разговарям с него ? Просто се стягам и играя за 2ма и пак бием.

@Cannibal: Ако бия RET ще ми ги дадеш ли тея доста пари :lol:
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 5:01 pm

Цитат :
Аха,то от 1 игра и вече всичко е ясно а.Ако един тийм бие друг 1 път и вече си 100% сигурен,че е по-добър ? Замислете се малко преди да дрънкате глупости.Тея турнири абсолютно нищо не значат.Все едно да кажеш,че сегашната мис България е най-красивото момиче у нас......(боже опази).Споря за това,че се изхвърляте и изкуствено се опитвате да си вдигнете самочувствието с някакви нуубове.
Аз не казвам че заради един мач са станали най-добро а заради поредица от добри мачове и са един от малкото BG отбори като никой не те знае няма как да знае че си най-добър.Какво имам в предвид-Пенчо играе на село и е най-великия разцепева всички ама всички хофф,гарена,Battle.net,Dota-League,Esl и т.н обаче никъде не качват негови replay никой не го знае,а Иванчо е по-слаб побеждава понякой добър отбое,но качва всички свой риплей снимки и го знат във всички форуми от там той става "най-добрия" разбра ли ми логиката сега.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 5:06 pm

Контактуването между съотборниците е много важно нещо, независимо от нивото им.

От доста време не следя театрото на лигите и с риск да изляза неинформиран, ще ти кажа, че не съм запознат с "творчеството" на РЕТ. Но не, не бих заложил пари насляпо, дори да са ми ясни шансовете ти за победа. Виж 2 лева мога да ти дам да си купиш баничка с мИсо ^^.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 5:09 pm

Да, аз разчитам на отбора си, не само на соло уменията си. Успявал съм за 5 мин да науча ES, който не знаеше какво прави дагера, да пуска fissure, след това да влезе с дагер и улт на целия им отбор. А пък колко пъти съм виждал NA да играе на BF и S&Y, и пак съм му казвал какво трябва да прави. В дота трябва да разбереш едно: Ти дори да си най-добрия играч на планетата, в игра 5в5 с лоши съотборници нямаш никакви шансове срещу мислещи противници. Ти можеш да си правиш solo abbadon на dps, но срещу 5 човека няма как да играеш, каквото и да правиш.
Ако ти не го правиш, то аз мога само да те съжалявам ;)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Today at 1:46 pm

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 11Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next