Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 8:20 pm

Cannibal написа:
Saphiron написа:
Cannibal написа:
Това какво си нося, как и колко пъти няма отношение при линия срещу Акс. Да се имаш за съпорт и да СИ са две различни неща :) Кажи ми два меле героя, които със сигурност биха доминирали над линията срещу Акс/със същите пари, достатъчни за 2 шилда + реген/

ЕДИТ: Кажи ми три меле героя...
Един знам че може да се даржи добре срещу и той е captain Jack а.к.а Кунка,Найкс също може добре да се държи срещу екс,и ДК просто няма проблеми,ако вдигне пасивната,защото демиджа от helix e physical и с този армор който го има ДК екс няма да му нанася големи щети.
Найкс има само едно умение, което би му помогнало срещу Акс и това е Feast. Въпреки всичко, то ще му помага срещу него по-скоро в късните нива. Кунка може да доминира над линията, но не винаги може да постигне убийство. Още повече срещу Акс с 9 тангота/въпреки което Коко е добър избор/ на ДК дори да вдигаш 3та мейн, това ти гарантира по-голяма оцеляемост и реген, но не е достатъчно да притиснеш Акс в ъгъла.
Не ти и трябва да го притискаш в ъгъла когато трябва викаш за генг и ако му даржиш кръвта на пловина малко повече ще го убиете,а и хубавото е че няма да те убият теб и няма да те харасва толкова много.Найкс перфекто се дърйи срещу екс точно заради feast,а late тогава екс по-добре да не се мярка на найкса ,защото ще легне за секунди.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 8:45 pm

Saphiron написа:
Cannibal написа:
Saphiron написа:
Cannibal написа:
Това какво си нося, как и колко пъти няма отношение при линия срещу Акс. Да се имаш за съпорт и да СИ са две различни неща :) Кажи ми два меле героя, които със сигурност биха доминирали над линията срещу Акс/със същите пари, достатъчни за 2 шилда + реген/

ЕДИТ: Кажи ми три меле героя...
Един знам че може да се даржи добре срещу и той е captain Jack а.к.а Кунка,Найкс също може добре да се държи срещу екс,и ДК просто няма проблеми,ако вдигне пасивната,защото демиджа от helix e physical и с този армор който го има ДК екс няма да му нанася големи щети.
Найкс има само едно умение, което би му помогнало срещу Акс и това е Feast. Въпреки всичко, то ще му помага срещу него по-скоро в късните нива. Кунка може да доминира над линията, но не винаги може да постигне убийство. Още повече срещу Акс с 9 тангота/въпреки което Коко е добър избор/ на ДК дори да вдигаш 3та мейн, това ти гарантира по-голяма оцеляемост и реген, но не е достатъчно да притиснеш Акс в ъгъла.
Не ти и трябва да го притискаш в ъгъла когато трябва викаш за генг и ако му даржиш кръвта на пловина малко повече ще го убиете,а и хубавото е че няма да те убият теб и няма да те харасва толкова много.Найкс перфекто се дърйи срещу екс точно заради feast,а late тогава екс по-добре да не се мярка на найкса ,защото ще легне за секунди.
вярно е, но не е достатъчно
смисъла на "притискането в ъгъла" е да изолираш противника от линията на крийпа. Така ти ще можеш да се възползваш пълноценно, а той- е. При 3в3 игра малко трудно ще стане изненадващ ганг. Лейт гейм Акс няма какво да се противопоставя на ДД герои. ДК е добър на линия точно защото го звалят много трудно, но като се замислиш на него също няма да му е по-лесно да сваля Акс с 2 скоута + реген. Това имам предвид като казвам, че не е достатъчно. Това са герои, които НЕ са фрагове в линията на Акс, тъй като се държат дбре срещу него, НО НЯМАТ шанс за пълна доминация.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 9:12 pm

3в3 няма да има генгове факт,но ако в отбора ти има CM ще можеш да спамиш breath of fire и няма да вдигаш стън при другият вариант с 3 сек стън доста бой ще изяде и на 6 левел вече си range,което ще прати екс да търси пари в гората :)
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 9:31 pm

Saphiron написа:
3в3 няма да има генгове факт,но ако в отбора ти има CM ще можеш да спамиш breath of fire и няма да вдигаш стън при другият вариант с 3 сек стън доста бой ще изяде и на 6 левел вече си range,което ще прати екс да търси пари в гората :)
ако...дори така ще изоставиш 3тата, за да имаш огън. Регена на СМ играе значение след 3тия си лвл. ДК така или иначе тръгва на РоБ.
какво като на 6 ниво си рейндж при положение, че много скоро след това Акс ще има достатъчно пари за дагер и най-вероятно събитията ще се пренесат към гангове и надцакване в средата на картата.
Съвет: При ДК стън винаги на 1лвл.
При три секунди стън ще му нанесеш в най-добрия случай четири до пет удара. Напомням ти, че играес с "огромен" дмг срещу Акс с 2 скоута. От макс на стъна нямаш потреба. За мен най-добрия вариант при игра с ДК е с 1лвл файър и макс 3та. Огъня само за фарм, а 3та за оцелеваемост. Така можеш да фармиш що-годе равностойно НО нямаш достатъчно средства да го изолираш. За доминация над линията става въпрос когато Вайпър не позволява на Мортред да се приближи на повече от 200 рейндж до неговия крийп.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 11:30 pm

Няма меле герой, който да може да доминира и убива Axe в линия (просто да ви реша спора). Cannibale, когато изкарах дагера се пренесох на друга линия, а при теб дойде Луна, която, доколкото забелязах, те уби веднъж.
http://www.spamFORlife.com
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 12:59 am

McMarto написа:
Няма меле герой, който да може да доминира и убива Axe в линия (просто да ви реша спора). Cannibale, когато изкарах дагера се пренесох на друга линия, а при теб дойде Луна, която, доколкото забелязах, те уби веднъж.
Аз пак повтарям вие хич не четете постовете НЕ КАЗВАМ ЧЕ ЩЕ ДОМИНИРА,А ЧЕ НЯМА ДА ИМА ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ!
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 7:37 am

McMarto написа:
луна наистина ме уби, но преди да дойде на линия - извън нея(згащи ме с улт)
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 7:56 am

McMarto написа:
Събрахме се аз, Cannibal, Night_Elf, User_Beta, fear и един приятел на Night_Elf.
Twix, ти защо не дойде?
Много се надявах Черкезов да дойде да види в последната игра дали Axe нямал lane control :lol:
Марто , може би ,защото никой не ми каза ? :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 8:30 am

TwiX- написа:
McMarto написа:
Събрахме се аз, Cannibal, Night_Elf, User_Beta, fear и един приятел на Night_Elf.
Twix, ти защо не дойде?
Много се надявах Черкезов да дойде да види в последната игра дали Axe нямал lane control :lol:
Нали каза, че в 10 ще си там, а те нямаше он :/ Как да ти кажа?
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 11:12 am

McMarto написа:
Няма меле герой, който да може да доминира и убива Axe в линия (просто да ви реша спора).
Aйде бе ! Да се обзаложим ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 12:41 pm

OK
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 3:22 pm

McMarto написа:
TwiX- написа:
McMarto написа:
Twix, ти защо не дойде?
Нали каза, че в 10 ще си там, а те нямаше он :/ Как да ти кажа?
Не тям бях , обаче сървърите са много натоварени и не показват нищо.Аз във фр листата от 30 фр имам 3 онлайн ,а в същност онлайн са 20.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 4:08 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Няма меле герой, който да може да доминира и убива Axe в линия (просто да ви реша спора).
Aйде бе ! Да се обзаложим ?
Героите, които имат някакви шансове преди 6 лвл в линия с Axe се броят на пръстите на една ръка. Всъщност се сещам единствено за KotL.
От меле героите:
Kunkka има някакви шансове, НО срещу агресивен Axe почти няма да взима крийпове дори с втората си. Torrent в lane phase се избягва елементарно.
Pit Lord - има фарм мека, може отдалеч да взима крийпове и да прави дмг.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 4:45 pm

Помисли още малко.Има още 3 меле,които няма да му дадат крийп.А какво имаш предвид с "героите,които някакви шансове" ? Всеки ranged ще го остави без крийп.Може би с изключение на techies.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 4:47 pm

Cherkezov написа:
Помисли още малко.Има още 3 меле,които няма да му дадат крийп.А какво имаш предвид с "героите,които някакви шансове" ? Всеки ranged ще го остави без крийп.Може би с изключение на techies.
Ето за това говоря - Всеки ranged няма да може да се приближи до Axe, особено ако този axe е top (scourge) or bot (sentinel). Явно наистина не си виждал агресивен Axe в действие.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:12 pm

McMarto написа:
Cherkezov написа:
Ето за това говоря - Всеки ranged няма да може да се приближи до Axe, особено ако този axe е top (scourge) or bot (sentinel). Явно наистина не си виждал агресивен Axe в действие.
А ти явно не си виждал екс да пада зад кула,защото е агресивен.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:18 pm

Saphiron написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
А ти явно не си виждал екс да пада зад кула,защото е агресивен.
Да, виждал съм, но това не е било под мое командване.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:21 pm

Може и така да е,но прекалената агресия не винаги е хубаво нещо :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:26 pm

При Axe прекалената агресия е равна на много пари и много малко пари и опит за противника.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:29 pm

Това не мога да го оспорвам което си е си е въпроса е екс-а да е добър.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:32 pm

Значи най-сетне сме на едно мнение.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:34 pm

McMarto написа:
не за дълго :D
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:35 pm

McMarto написа:
За 90%+ от нещата съм съгласен с теб,но има и такива за който не съм,пък знае ли се може да се поучим един от друг :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:39 pm

90%+ ми стигат :lol: Все пак останалите 7-8% се отнасят до собствен вкус и стратегия :lol: Моята стратегия мид е с много rune control и много harass. Пуша идва с хараса.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пет Юли 03, 2009 5:41 pm

McMarto написа:
90%+ ми стигат :lol: Все пак останалите 7-8% се отнасят до собствен вкус и стратегия :lol: Моята стратегия мид е с много rune control и много harass. Пуша идва с хараса.
Именно в това е разликата при играчите и стратегийте,различното мислене :D :D
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Today at 3:28 pm

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next