Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 5:37 pm

То пък щото ЕS с dagger ще направи нещо.Колко тъп трябва да е острещния отбор,че да хване повече от 2ма.NA със SnY и BF има шанс да е godlike.Нямаш представа с какви нуубски билдове съм виждал да правят 10/0 и нагоре.В игра 5в5 честно казано имам шанс сам.Зависи от героя, разбира се.Ако изляза от лейн 5/0 с 40 крийпа пиши ги бити.Просто няма да ги оставя да се развият.Това означава,че вече 2мата на моя лейн са аут(много изостанали) и остава да прецакам и другите 3ма няколко пъти,и нататък е ясно,дори да нападат заедно мид,няма да могат да направят нищо.Така че няма значение дали съм сам.Важното е в началото дали ще мога да надделея убедително.Но аз не искам някакъв ненормален отбор,които постоянно да се организират за всичко.Достатъчно ми е да не фийдват на лейна някой,който late ще ни стъжни живота.А ако са наистина "мислещи" и имам някои support,ми трябва още 1 човек само,другите само да се мотат и да не фийдват и пак е решена играта.

@.Cannibal , тогава заложи на себе си ? Да ти видя аз шансовете за победа,като толкова ме подценяваш :lol: Играем за 2 банички с мисо, с рандом отбори, става ли ?
Върнете се в началото Go down
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 6:06 pm

Cherkezov моля ти се да спреш да говориш докато си никой :) Никой не те знае и никой не те е чувал и играеш разни пуб игри заради които не знаеш какво е дота :) Само с изречението "в игра 5в5 има шанс сам да бия противниковия отбор.." трябва да спираш с играта. И да РЕТ са Н:1 в БГ - те печелят турнирите и те играят с чужди известни отбори.За последно ти казвам кажи просто 1 час и някой роом в гарена да играеш срещу нас да се докажеш поне веднъж в игра - а не във форума
И да забравих .. ти нямаш тийм - каква случайност човек с толкова умения във форума и да няма тийм :bball: А щом нямаш тийм ще играеш с рандоми срещу нас - все пак ти можеш и сам да спечелиш игра 5в5
Кажи ден,час,ацц,роом да играем и ти обещавам че след това ще кача репа тук за да може всички да видят необикновените и неизчерпаемите ти умения :)
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 6:53 pm

Все едно вие сте някои.А говорите,че сте били най-добрия бг отбор за 2008 нали ? Това,че ти нямаш умението да биеш 5ма,не значи,че никой друг не може да го има.Тренирай повече,мисли повече,играи сам с кретени срещу отбори, и може и ме стигнеш.Аз час казах няколко пъти ,ама си правите пас.
Нямам тийм,защото няма никой на моето ниво , толкова ли не можа да го схванеш , та чак се учудваш.Имам един приятел ,който е близко, и играя с него от време на време, но той се занимава с други игри.Мога и сам да ви бия ,разбира се , но тогава ще трябва да играем за пари,не обичам да играя сериозно без смисъл.И като те бия гледай да не забравиш да качиш риплея.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 6:58 pm

Cherkezov написа:
Все едно вие сте някои.А говорите,че сте били най-добрия бг отбор за 2008 нали ? Това,че ти нямаш умението да биеш 5ма,не значи,че никой друг не може да го има.Тренирай повече,мисли повече,играи сам с кретени срещу отбори, и може и ме стигнеш.Аз час казах няколко пъти ,ама си правите пас.
Нямам тийм,защото няма никой на моето ниво , толкова ли не можа да го схванеш , та чак се учудваш.Имам един приятел ,който е близко, и играя с него от време на време, но той се занимава с други игри.Мога и сам да ви бия ,разбира се , но тогава ще трябва да играем за пари,не обичам да играя сериозно без смисъл.И като те бия гледай да не забравиш да качиш риплея.
За тийма ти - има хора на твоето ниво, но играят БГ стаи 10+.
Всички чакаме с нетърпение точно ти да ни биеш 1в5.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 7:02 pm

.Cannibal написа:
Cherkezov написа:
Ясно затова като играя в hlr 1 и не мога да намеря никой,които да ми направи повече от 2 кила в игра.Защото вие играете там и хорта са на вашето ниво.И аз чакам с нетърпение точно вас да бия.Не че има разлика от обичайните мазохисти.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 7:05 pm

Toi da ne e lud.... :D Vie da ne ste ludi???Posle da ospami foruma s opravdaniq zashto e padnal :554: :554: Ima edna prikazka "ku4e koeto mnogo lae ne hape" taka 4e sami si napravete izvoda za cherkezov.Ne znam te kak te traqt ama na mene ve4e si mi protiven s tova postoqnno drankane 4e si bil mn dobar kakvo bilo 6to bilo.Igrai dokaji go i togava az shte si traq.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 7:15 pm

Cherkezov написа:
.Cannibal написа:
Cherkezov написа:
Ясно затова като играя в hlr 1 и не мога да намеря никой,които да ми направи повече от 2 кила в игра.Защото вие играете там и хорта са на вашето ниво.И аз чакам с нетърпение точно вас да бия.Не че има разлика от обичайните мазохисти.
това беше смешно :D и най-вероятно крайно недреално. Никой ни те е видял, ни чул.
@AvV
За да го търпим явно просто имаме завидно търпение :)
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 7:42 pm

Ще кажеш ли час - да/не без да овърташ благодаря :)

пп:И ако не е тайна да кажеш с какъв ацц. си играл в хлр1 - обзалагам се, че е тайна :)
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 8:09 pm

Cherkezov написа:
ААХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ Можеш да биеш 1в5 който и да е в България АХХАХАХАХАХАХАХАХАХХ.Аз не претендирам да съм добър играч на дота,нямам отбор и когато говоря по дадена тема говоря от опит в пъб игри,но кажи ми как можеш да биеш 1в5 хора със малко повече от половин мозък.Ти осъзнаваш ли че ще си на линия срещу 5 човека.Искаш аз,марто,канибал,иван от луковит,камикадзе да ти играеме :D:D:D:D:D:D:D само ще ти кажа една опция пикове:Лион,Леорик,Нерубиан асасин,Венджъфул спирит и Лина или пък със герой за съмон:Фюрион,енигма,зомби,Syllabear,Broodmother исках с думи просто да ми обясниш ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 8:39 pm

Черкезов, моля те, ставаш смешен. Не знам откъде е това неизчерпаемо самочувствие (пък викате, че аз съм бил отворен :D), но нека спрем да пишем и да те видим в игра. Ти и този твой приятел, който те доближавал, срещу мен и още някой от форума (аз ще се опитам да викна арканум)
http://www.spamFORlife.com
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 8:46 pm

Ima edin variant da pravi team kill ama na BOT....
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 8:54 pm

Saphiron написа:
Cherkezov написа:
....Можеш да биеш 1в5 който и да е в България .....Аз не претендирам да съм добър играч на дота,нямам отбор и когато говоря по дадена тема говоря от опит в пъб игри,но кажи ми как можеш да биеш 1в5 хора със малко повече от половин мозък.Ти осъзнаваш ли че ще си на линия срещу 5 човека.Искаш аз,марто,канибал,иван от луковит,камикадзе да ти играеме .... само ще ти кажа една опция пикове:Лион,Леорик,Нерубиан асасин,Венджъфул спирит и Лина или пък със герой за съмон:Фюрион,енигма,зомби,Syllabear,Broodmother исках с думи просто да ми обясниш ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ.
в такива ситуации 1в5 е най-добре на линията да стоят 1в1 - личен опит. А дали е нормален е риторичен въпрос предполагам. Иначе предполагам, че черкезов има работа и няма да може да играе скоро - не за друго, а за да поотложи сриването на самочувствието си.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 9:04 pm

Цитат :
в такива ситуации 1в5 е най-добре на линията да стоят 1в1 - личен опит. А дали е нормален е риторичен въпрос предполагам. Иначе предполагам, че черкезов има работа и няма да може да играе скоро - не за друго, а за да поотложи сриването на самочувствието си.
Не искам и да знам защо си играл 1в5 :lol: Аз просто дадох два варианта иначе има хиляди начини да го бият.А да и черкезов я земи постни един риплей бе братле не съм ти виждал игра а претендираш да си ultra 1337 mega imbah wut lol Pr() godlike играч.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 9:51 pm

Въпроса е аз как ви търпя.Марто ми е най-смешен,но и вие не отстъпвате по глупости.Явно сте доста комплексирани щом не можете да приемете,че има и по-добри от вас.Аvv ти си ми писнал, хем си нууб , хем флейми по чужд адрес.Saphiron преиначаваш какво съм казал,за да се правиш на интересен а ? Колко да си жалък.Не съм казал,че мога да бия всеки в бг,макар и да е възможно,просто не знам как играят всички.С други думи ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ ? Все едно никога не сте виждали някои да се ояжда и да ви прави целия тийм за смях ?.Cannibal ти май имаш работа,специално ти викам да направим игра,обаче отговор няма,а гледаш да се групираш с другите да завиждате и флеймите "ама аджеба как може тоя да е по-добър от нас ".Марто стига си ми се измъквал с тва 1в1 и ще ми пикнеш лич да се правиш на мъж,а ? На 5в5 сигурно си най-големия фраг,та нека да е 1 в 1 ,че да можеш да следиш какво става по картата.И Sephiron за каква линия 1в5 ми говориш , ти от кой филм излизаш ? Говорим за игра,в която останалите 4ма нищо не правят ,а не да почна с 4к голд срещу 5 на лейн.

Последната промяна е направена от Cherkezov на Пон Юни 29, 2009 10:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 9:54 pm

ei 4erkez ako iska6 da se probvame???
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 10:20 pm

Другиден вечерта в 6.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 10:35 pm

Cherkezov написа:
.Cannibal ти май имаш работа,специално ти викам да направим игра,обаче отговор няма,а гледаш да се групираш с другите да завиждате и флеймите "ама аджеба как може тоя да е по-добър от нас ".Марто стига си ми се измъквал с тва 1в1 и ще ми пикнеш лич да се правиш на мъж,а ? На 5в5 сигурно си най-големия фраг,та нека да е 1 в 1 ,че да можеш да следиш какво става по картата.И Sephiron за каква линия 1в5 ми говориш , ти от кой филм излизаш ? Говорим за игра,в която останалите 4ма нищо не правят ,а не да почна с 4к голд срещу 5 на лейн.
Защо намесваш и мен подяволите... Може би просто не съм видял предложението ти сред останалите ти глупости?* А една от три игри 1в1 се играе под мод - арсх обикновено.

*ПП: Имам един приятел, който разглежда форума и си му много смешен. Той също е кандидат за игра с теб.
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 10:39 pm

Cherkezov написа:
Въпроса е аз как ви търпя.Марто ми е най-смешен,но и вие не отстъпвате по глупости.Явно сте доста комплексирани щом не можете да приемете,че има и по-добри от вас.Аvv ти си ми писнал, хем си нууб , хем флейми по чужд адрес.Saphiron преиначаваш какво съм казал,за да се правиш на интересен а ? Колко да си жалък.Не съм казал,че мога да бия всеки в бг,макар и да е възможно,просто не знам как играят всички.С други думи ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ ? Все едно никога не сте виждали някои да се ояжда и да ви прави целия тийм за смях ?.Cannibal ти май имаш работа,специално ти викам да направим игра,обаче отговор няма,а гледаш да се групираш с другите да завиждате и флеймите "ама аджеба как може тоя да е по-добър от нас ".Марто стига си ми се измъквал с тва 1в1 и ще ми пикнеш лич да се правиш на мъж,а ? На 5в5 сигурно си най-големия фраг,та нека да е 1 в 1 ,че да можеш да следиш какво става по картата.И Sephiron за каква линия 1в5 ми говориш , ти от кой филм излизаш ? Говорим за игра,в която останалите 4ма нищо не правят ,а не да почна с 4к голд срещу 5 на лейн.
черкез незнам защо ама ме кефиш мноо ме радваш кат почнеш да философстваш lol! дори по ма кефиш и от WaRChieF Bey0nd напрао сцепи мрака с "Колко да си жалък" тва ме изпълни lol! или "ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ" нене аз съм ти първия фен продължавай в същия дух вече ти си моя идол продължавия в същия дух cheers
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 11:25 pm

Ой, Черкезов, просто адски много ми напомняш за мен преди 2 години (казвал съм го и преди ^^), честно! Бях супер самоуверен, че моите билдове и игра са абсолютно най-добрите, че щом бия хората от battle-net съм най-добрия и т.н. С хората от форума се държах по същия начин като теб (е, може би малко по-любезно), докато няколко човека не ми отвориха очите :lol: (няма да споменавам кои, те вероятно си знаят). Тогава най-накрая започнах да слушам, разбрах, че съм бил далеч от истината и оттогава вече играя в пъти по-добре.
Не се притеснявай, нека съм ти смешен, аз много ценя чувството си за хумор :lol: Но пак ти казвам: За игра 2в2, 3в3, ако намериш хора, с които да играеш, аз съм навит. Само кажи кога. 1в1 също съм навит, но ти явно не искаш (arshom ще играем и ще ти обещая да не пиквам Лича :lol:).
Дам, много съм комплексиран, знам си аз, затова съм и толкова самоуверен ;) Надявам се по някое време да се съгласиш да играем и да разбиеш комплексарското ми поведение с една неоспорима победа 1в5.
На 5в5 разбира се съм най-големия фраг, да, аз съм идиота, който се опитва да учи другите и се жертва за отбора, за да може те да имат съпорт, а не да играе соло. Какъв идиот съм, чак сега го осъзнавам.
Виждал съм разбира се някой да се ояжда и да изняся отбора ни сам, но никога това не е било защото аз съм го наял.
Отново ще повторя за хиляден път: Нека спрем да пишем, а да играем. 2в2 с този твой приятел или 3в3 ако намериш още някой, както кажеш ;)
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Пон Юни 29, 2009 11:48 pm

Cherkezov написа:
Ти твърдиш че си най-добрия БГ играч ДОКАЖИ с поне един риплей това че си играл срещу идиоти и на линията си се оял и сам си ги изнесал ми е ясно на какво ниво са играчите със който играеш,но съм с твърда глава ама твърда като камък и бързаш да обиждаш просто незнам какъв си такъв.
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 12:59 am

ok oba4e iskam igrata da se zapi6e i ka4i...
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 2:08 am

Понеже ми стана интересен спора ви реших да напиша едно коментарче, не го гледайте много на сериозно просто ще си кажа мнението по някой въпроси.
Черкезов казва че отбор Х немогат да се нарекът най-добри защото не са играли с отбор У и тъй като не са били всички отбори няма как да се каже че са най-добри.
Обаче има едно нещо, което според мен пропускате най-силен отбор е този който е спечелил последния най-престижен турнир, ако ти мислиш че твоя отбор е по-добър просто играеш следващия път на турнира печелиш и всички ви признават.
Давам пример с бокса шампиона е един ако смяташ че той заслужава по-малко от теб да е шампион се оговаря мач в който победиш ли ти си шампиона.
А и има един друг момент шампионите и да искат да играят вс твоя отбор, моя отбор, отбора на . . . няма как да играят срещу всички.

Относно леддъра в гарена тъй като играя редовно мисля, че знам много добре нивото на игра там.
Добрия леддър играч и добрия цв играч не са еднакви. Леддърът е направен с такава система да подтиква играчите към соло игрите за да играят със по-слаби съотборници и да получават повече кредити. Аз за да държа някакво ниво (6 съм в бг леддъра) съм принуден да играят със хора от типа на ivchoYYY99 , lapampi6kipreznosa, barbitYyY и някакви пълни уроди и се оказва така че аз трябва да съм в отбора и батман и робин едновременно (в случея съппорт керри гангър). Аз съм сигурен, че ако дойде някой топ играч на мое място няма да се справи толкова добре поради простата причина, че когато имаш клан всеки върши една определена роля в отбора и си знае задачата, ако всички си изпълнят задачите правилно отбора върви добре и бие. Обаче опре ли се до CW, ние леддър играчите (говоря за тези в топа, който не са хакери) няма как да спечелим защото
1. ние не сме играли заедно
2. нямаме опит по цв-та
3. свикнали сме сами да си правим всичко и тъй като всеки от нас върши по няколко роли ние си пречим

Та като заключение ще кажа че леддъра е сървайвър, а цв-тата са официялни срещи при перфектни условия.

И пак казвам може да не съм прав но това ми е мнението :)
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 8:19 am

McMarto написа:
Дам, много съм комплексиран, знам си аз, затова съм и толкова самоуверен ;) Надявам се по някое време да се съгласиш да играем и да разбиеш комплексарското ми поведение с една неоспорима победа 1в5.
На 5в5 разбира се съм най-големия фраг, да, аз съм идиота, който се опитва да учи другите и се жертва за отбора, за да може те да имат съпорт, а не да играе соло. Какъв идиот съм, чак сега го осъзнавам.
Наистина добро прозрение!
@zel4o
наистина ли си 6 ладер лвл?!
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 9:29 am

McMarto написа:
Виждал съм разбира се някой да се ояжда и да изняся отбора ни сам, но никога това не е било защото аз съм го наял.
Отново ще повторя за хиляден път: Нека спрем да пишем, а да играем. 2в2 с този твой приятел или 3в3 ако намериш още някой, както кажеш ;)
Това,че си съпорт не значи,че трябва да си 1/10.Аз също съм играл съпорт и излизам 0/0/26 примерно или нещо подобно.Никога не фийдвам.Ти да не си съпорт и танк едновременно ?1вс1 и 2вс2 нямам много опит,а и не са равностойни героите(sh също изисква опит,а съм играл едва няколко пъти така, пък и се бърка човек така кой ти е противник и кой съотборник).Също така не играя мид почти никога,а ти явно само там,така че предлагам да е top lane only.И като ти напомням за теб преди да някой да ти отвори очите, я кажи как е станало та да си ги отворя и аз ?

@Saphiron: Oбиждам,защото умишлено ми преиначаваш думите,за да има за какво да се хванете.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 10:38 am

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Това,че си съпорт не значи,че трябва да си 1/10.Аз също съм играл съпорт и излизам 0/0/26 примерно или нещо подобно.Никога не фийдвам.Ти да не си съпорт и танк едновременно ?1вс1 и 2вс2 нямам много опит,а и не са равностойни героите(sh също изисква опит,а съм играл едва няколко пъти така, пък и се бърка човек така кой ти е противник и кой съотборник).Също така не играя мид почти никога,а ти явно само там,така че предлагам да е top lane only.И като ти напомням за теб преди да някой да ти отвори очите, я кажи как е станало та да си ги отворя и аз ?

@Saphiron: Oбиждам,защото умишлено ми преиначаваш думите,за да има за какво да се хванете.
Никога не съм казвал, че съм 1/10 със съпорт ;) Сега ти преиначаваш моите думи. 1v1 -sh идея си нямам как ще объркаш противник от собствения си герой, на 2в2 мода ще е друг. И тъй като аз играя където се наложи, а не само мид, мога да играя и бот, и топ. Само си кажи условията и започваме.
Отвориха ми ги по-добри играчи от мен в игра :lol:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Today at 11:10 am

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next