Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 10:54 am

Работата на съпорта е да съпортва - няма значение колко пъти ще умре, ако помага максимално на отбора си.
Но по-добре спрете да филосоствате, защото един от вас освен глупаво, вече изглежда и смешно. Нека бройката на смешните не се увеличава. :D
Кажете сега кой и кога ще/може да играе. Или предпочитате безпочвени твърдения(продължавам да визирам същото лице)
Черкезов предполагам се интересува не от 1в1, а от 1в4 и 1в5, които подхождат на "класата" му?
А, да... мога да играя следобедите през по-голямата част от седмицата.
Върнете се в началото Go down
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 1:47 pm

Аз мога да играя от него като безмозъчен идиот и той да ми прави играта :558:
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 2:38 pm

fear написа:
Аз мога да играя от него като безмозъчен идиот и той да ми прави играта :558:

тва не прозвуча много смислено :)
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 3:58 pm

McMarto написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
На 5в5 разбира се съм най-големия фраг, да, аз съм идиота, който се опитва да учи другите и се жертва за отбора, за да може те да имат съпорт, а не да играе соло. Какъв идиот съм, чак сега го осъзнавам.
Виждал съм разбира се някой да се ояжда и да изняся отбора ни сам, но никога това не е било защото аз съм го наял.
Отново ще повторя за хиляден път: Нека спрем да пишем, а да играем. 2в2 с този твой приятел или 3в3 ако намериш още някой, както кажеш ;)
Това,че си съпорт не значи,че трябва да си 1/10.Аз също съм играл съпорт и излизам 0/0/26 примерно или нещо подобно.Никога не фийдвам.Ти да не си съпорт и танк едновременно ?1вс1 и 2вс2 нямам много опит,а и не са равностойни героите(sh също изисква опит,а съм играл едва няколко пъти така, пък и се бърка човек така кой ти е противник и кой съотборник).Също така не играя мид почти никога,а ти явно само там,така че предлагам да е top lane only.И като ти напомням за теб преди да някой да ти отвори очите, я кажи как е станало та да си ги отворя и аз ?

@Saphiron: Oбиждам,защото умишлено ми преиначаваш думите,за да има за какво да се хванете.
Никога не съм казвал, че съм 1/10 със съпорт ;) Сега ти преиначаваш моите думи. 1v1 -sh идея си нямам как ще объркаш противник от собствения си герой, на 2в2 мода ще е друг. И тъй като аз играя където се наложи, а не само мид, мога да играя и бот, и топ. Само си кажи условията и започваме.
Отвориха ми ги по-добри играчи от мен в игра :lol:
Каза,че е добре да се жертваш за отбора,това ми звучи като отрицателен стат,така или иначе е по-добре да оставяш киловете на тези,на които им трябват повече предмети.1vs1 може да се обърка героя , ако играете 2pudge и едновременно пуснете куки,или ако се метнете едновременно с tiny.На 2в2, мода като е друг, идва обстоятелството,че няма баланс за по малко от 5в5 (то и там няма пълен).Така че ако искаш да е показателно,трябва да сме 5в5.Аз нямам претенции дали ще играем с рандоми или не.
@fear : Сигурен съм ,че добре ще играеш ролята на безмозъчен идиот. :558:
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 4:21 pm

хаха безмозъчен идиот :lol: тва цепи мрака lol!
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 4:25 pm

Към Поста на марто още от 1ва страница:Ем да ти кажа честно не седя за протокола в гарена , а влизам рано в еухл1 защото след това нямаш никакъв шанс да влезеш там.Ти ми пм само неделя или събота а тогава мисля ,че е ден да излезеш някъде с приятели етц. Черкез ти си моя идол , затова спрях да ти противореча :D :D :D.A относно бг хл 1 Iseenoobpeople му даде доста добра картина във гг форума :). Това ,че има 10 играча които играят в този роом не означава ,че не е пробит.Еу хл1> бг хл1 (в пъти) може би поради простата причина ,че там играят 100 човека ,не 10 , и на хората не им липсват първите седем години и знаят други думи освен майка ти , да еба , курво , турчин, пумияр етц.Искам да кажа ,че с 2 кновна и др да са рандоми можеш да постигнеш същият резултат като при фулл кновн :).
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 4:47 pm

Cherkezov написа:
Говорим за игра,в която останалите 4ма нищо не правят ,а не да почна с 4к голд срещу 5 на лейн.
За това говоря, мога да съм тъп като за четирима и пак нищо да не правя. така черкезов е готов за 2вс5, ама аз съм тъп за 4ма такаче си представяме, че сме петима и готово :scratch: affraid :`:
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 5:26 pm

TwiX- написа:
Към Поста на марто още от 1ва страница:Ем да ти кажа честно не седя за протокола в гарена , а влизам рано в еухл1 защото след това нямаш никакъв шанс да влезеш там.Ти ми пм само неделя или събота а тогава мисля ,че е ден да излезеш някъде с приятели етц. Черкез ти си моя идол , затова спрях да ти противореча :D :D :D.A относно бг хл 1 Iseenoobpeople му даде доста добра картина във гг форума :). Това ,че има 10 играча които играят в този роом не означава ,че не е пробит.Еу хл1> бг хл1 (в пъти) може би поради простата причина ,че там играят 100 човека ,не 10 , и на хората не им липсват първите седем години и знаят други думи освен майка ти , да еба , курво , турчин, пумияр етц.Искам да кажа ,че с 2 кновна и др да са рандоми можеш да постигнеш същият резултат като при фулл кновн :).
Аз пък ще защитя Бг стаите.Лесно е да се каже тоя е зле,тоя noob,тоя е тъп ама нали се сещаш че и ти си бил някога такъв и от някаде си се научил,а най-бързо се учиш като играеш с по-добри от теб играчи.В хлр1 на БГ много се дразня като ми види ацц-ти и почва:"Махни го тоя тард,къв е тоя са,кикни го тоя бе иване и т.н.",всички в хлр1 играят там с приятели аз обаче няма с кой да играя там и като пада моят отбор е най-лесно да се набеди този който е сам в играта и се почва.В края на играта пишат в гарена че не можеш да играеш и в хубавите игри не те пускат.И хора който мислят като теб и се махат от БГ стаите обричат такива като мен.Ако "протата"на тези стаи почнат да мислят не с гъза си и пускат и хора който не познават ще се подобри значително броят на качествените игри и ще има повече добри играчи.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 5:40 pm

Тц, ако пускат в играта си всеки рандом (непознат за останалите) има шанс той да е издънка в отбора и съответно да провали играта. Колкото повече рандоми толкова по-голям шанс за издънка. Повече издънки по-лошо ниво на игра.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 6:51 pm

azazzel написа:
Тц, ако пускат в играта си всеки рандом (непознат за останалите) има шанс той да е издънка в отбора и съответно да провали играта. Колкото повече рандоми толкова по-голям шанс за издънка. Повече издънки по-лошо ниво на игра.
Сру за теб , но рандомите в хл1 са доста сполучливи :).
А относно това бг роомовете, не приказвам само за скила.Нека за пример да вземем един малоумник играе с тебе и играе мн слабо ти му казваш например да направи нещо както трябва , а той ти отвръща ,мълчи ве нещастен тард нооб ти еба майката,това е в 90 % от случайте.Ти влизаш да си правиш кефа .Е как това да стане като играеш 1во с неадекватни играчи ,2ро - при опит да им помогнеш те псуват.И аз съм си трошал нервите колкото и здрави да са те ,кретенизмът може да накара да "откачиш" и да им паднеш на тяхното ниво и да почнеш и ти да псуваш. Е как да се научиш да играеш и да не си трошиш нервите?!
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 7:16 pm

TwiX- написа:
azazzel написа:
А относно това бг роомовете, не приказвам само за скила.Нека за пример да вземем един малоумник играе с тебе и играе мн слабо ти му казваш например да направи нещо както трябва , а той ти отвръща ,мълчи ве нещастен тард нооб ти еба майката,това е в 90 % от случайте.Ти влизаш да си правиш кефа .Е как това да стане като играеш 1во с неадекватни играчи ,2ро - при опит да им помогнеш те псуват.И аз съм си трошал нервите колкото и здрави да са те ,кретенизмът може да накара да "откачиш" и да им паднеш на тяхното ниво и да почнеш и ти да псуваш. Е как да се научиш да играеш и да не си трошиш нервите?!
Има го и този момент,но не всички са такива и аз съм попадал на хора който ме изкарват извън нерви,но винаги си мълча дори да се заяждат мълча само и само да има мир в отбора,защото ако почна и а да му отговарям ще почне да ги храни да си чупи предметите и т.н.аз мога да го репортна ама за колко време ще е бан.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 7:21 pm

Saphiron написа:
TwiX- написа:
azazzel написа:
Има го и този момент,но не всички са такива и аз съм попадал на хора който ме изкарват извън нерви,но винаги си мълча дори да се заяждат мълча само и само да има мир в отбора,защото ако почна и а да му отговарям ще почне да ги храни да си чупи предметите и т.н.аз мога да го репортна ама за колко време ще е бан.

интересна логика
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 8:02 pm

Ахам , значи нека хората да те тъпчат , а играта да върви мирно и спокойно ? !
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 8:05 pm

Хората да те тъпчат е силно казано.
И според мен е по-добре да оставиш "знаещият" да си говори сам, отколкото да се занимаваш, нервираш, и пишеш глупости.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 8:28 pm

Ей Черкез я кажи утре в колко часа и къде???2в2
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 9:07 pm

Cherkezov написа:
Каза,че е добре да се жертваш за отбора,това ми звучи като отрицателен стат,така или иначе е по-добре да оставяш киловете на тези,на които им трябват повече предмети.1vs1 може да се обърка героя , ако играете 2pudge и едновременно пуснете куки,или ако се метнете едновременно с tiny.На 2в2, мода като е друг, идва обстоятелството,че няма баланс за по малко от 5в5 (то и там няма пълен).Така че ако искаш да е показателно,трябва да сме 5в5.Аз нямам претенции дали ще играем с рандоми или не.

Да се жертвам за отбора не трябва да ти звучи като отрицателен стат. Имам предвид, че ми се налага да изиграя Abbadon като съпорт или пък някой друг герой като Lanaya дори. Да, правил съм го и не смятам, че е грешно при положение, че пика ни е 4 carry-та и един нюкър, а същия нюкър не знае какво му правят скиловете.

Освен това ето ви една добра стратегия как да се оправяте с отворковците, които само псуват при опит за помощ от твоя страна:
Просто спирате да пишете, а си играете и не му обръщате внимание. Той рано или късно ще покаже колко е слаб и накрая вие ще му кажете триумфално: хъхъъъ, кой е нууба сега :lol: Може да е комплексарско малко, обаче доставя удоволствие след като цяла игра те е псувал.
Примерно вчера сме на линия Свен и Неруб (аз Свен), всички пишат miss, идват ни петима да ни ганкват, моя скача на петимата (пълни с нюкове и дисейбъли), аз спамя командата b!!!!! :lol: и след десет секунди в чата на няколко реда пише: ei pedal gaden, 6ti eba maikata prosta, 6to ne mi pomogna ve lainar prost smotan и т.н. Аз просто млъкнах и след 20 минути изкарах играта, а въпросния неруб направи жалък опит да събере S&Y (завърши с едно sange и PT :lol:) и по едно време даже млъкна :lol:

Twix, не оставай с погрешното впечатление, че цяла събота и неделя цъкам дота ;) Намирам време за всичко.
http://www.spamFORlife.com
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Вто Юни 30, 2009 10:26 pm

Цитат :
Да се жертвам за отбора не трябва да ти звучи като отрицателен стат. Имам предвид, че ми се налага да изиграя Abbadon като съпорт или пък някой друг герой като Lanaya дори. Да, правил съм го и не смятам, че е грешно при положение, че пика ни е 4 carry-та и един нюкър, а същия нюкър не знае какво му правят скиловете.
По принцип Abbadon се играе като съпорт и е доста полезен освен ако не успееш да изфармиш sacred-->radiance.Поне аз го играя на съпорт с мека,лулата на мира(khadgar pipe)и ако няма кой ward-вам.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 10:23 am

nqkoi moje li da igrae utre 02.07.09 (4etvurtuk) ot 10:30 do 4-5 4asa sam online garena s nick Xeroin4o nai veroqtno shtoto na moq nick ne si znam passa...
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 11:57 am

user*-*BETA написа:
nqkoi moje li da igrae utre 02.07.09 (4etvurtuk) ot 10:30 do 4-5 4asa sam online garena s nick Xeroin4o nai veroqtno shtoto na moq nick ne si znam passa...
да, може
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 12:27 pm

Ако ще играем казвайте.И аз съм навит.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 1:22 pm

И аз съм навит утре да играя.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 1:39 pm

samo mi kazvate 4as i az sum navit.v hoffa nqmam reg puk i v zalata go nqma samo garena moga i evropa
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 2:04 pm

В хоффа аз не съм навит да се играе с тоя дией а и нямам хофф.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 2:06 pm

@AvV & Saphiron
Кой ви говори за хоф.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 2:47 pm

Аз да си кажа знаеш ли какво може да ти сервират :) Cannibal какво ти е acc-то в гарена.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Today at 11:25 pm

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next