Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 2:51 pm

Saphiron написа:
Аз да си кажа знаеш ли какво може да ти сервират :) Cannibal какво ти е acc-то в гарена.
би било логично да е Cannibal
за лична кореспонденция - ЛС
Върнете се в началото Go down
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 3:08 pm

Споделете си никовете и да играем.
Може днес може утре... моя е n4x.L-e-A-v-e-R
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 3:58 pm

He_Mu_e_gobre а питах,защото съм срещал на няколко пъти един Canibalism за това питах.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 4:03 pm

evropa mi e AvV a v Garena-Nebesen
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 4:20 pm

Утре за последно ще мога да играя целия месец, така че ако ще се играе, казвайте по-бързо час.
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 4:33 pm

McMarto написа:
Утре за последно ще мога да играя целия месец, така че ако ще се играе, казвайте по-бързо час.
той Страх беше казал-от 9-10 до 16-17
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 5:01 pm

Ами давайте да се уговаряме нещо.утре в 12 на обяд?
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 6:02 pm

Ами аз съм зает следобед, но до 1 часа може би мога да играя, предлагам който е най-зает да каже и да видим дали другите ще упсеят да се съобразят
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 6:07 pm

за мене няма проблеми само трябва да знам кога
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 7:21 pm

Утре в 10 или 11 сутринта?
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 7:32 pm

McMarto написа:
Утре в 10 или 11 сутринта?
аз съм ок
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 9:09 pm

И аз съм навит колкото по-рано толкова по-добре, да кажем в 10, ама в кой роом ?
Кажете ако искате скайп направо.
Aз съм foob4o, обаче пишете кой сте, защото обичам да знам кой ме търси :queen:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 9:38 pm

Към 10 ще съм он. Ник в гарена - McMarto. Потърсете ме когато ще играете.
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Сря Юли 01, 2009 11:08 pm

Утре и аз съм в 10 сутринта там и няма да съм за протокола :).
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 2:37 pm

Виждам че доста хора са ми писали в гарена и за това се извинявам че не дойдох,но заради бурята нямах интернет до днес :(
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 3:04 pm

Събрахме се аз, Cannibal, Night_Elf, User_Beta, fear и един приятел на Night_Elf.
Twix, ти защо не дойде?
Много се надявах Черкезов да дойде да види в последната игра дали Axe нямал lane control :lol:
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 3:21 pm

McMarto написа:

Много се надявах Черкезов да дойде да види в последната игра дали Axe нямал lane control :lol:
Axe vs меле герой, който се има за съпортер ли имаш в предвид? :D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 3:24 pm

ES откога е съпорт shock
Без да споменавам, че аз тръгвам с 9 тангота и 2 stout shields, той тръгна на ботилка и птица и през половин минута си носеше clarity и healing salves :D
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 5:59 pm

Това какво си нося, как и колко пъти няма отношение при линия срещу Акс. Да се имаш за съпорт и да СИ са две различни неща :) Кажи ми два меле героя, които със сигурност биха доминирали над линията срещу Акс/със същите пари, достатъчни за 2 шилда + реген/

ЕДИТ: Кажи ми три меле героя...
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:08 pm

McMarto написа:
Събрахме се аз, Cannibal, Night_Elf, User_Beta, fear и един приятел на Night_Elf.
Twix, ти защо не дойде?
1в1 срещу melee и го хвалиш ? Искам да те видя срещу езалор или нещо подобно.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:18 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Twix, ти защо не дойде?
много зависи кой стои зад езалора
ПП: марто даже не успя да ме отрепеш :) /не че ти беше от първа необходимост.../
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:19 pm

Cannibal написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Twix, ти защо не дойде?
ПП: марто даже не успя да ме отрепеш :) /не че ти беше от първа необходимост.../
Как да те утрепя като си с 2 брейсъра и с носиш постоянно реген. А я кажи колко крийпа имаше докато бях на линията ти :lol:
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:26 pm

McMarto написа:
Cannibal написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Twix, ти защо не дойде?
Как да те утрепя като си с 2 брейсъра и с носиш постоянно реген. А я кажи колко крийпа имаше докато бях на линията ти :lol:
а ти ми кажи кой меле герой вс Акс ще има повече
А между другото не бях много ощетен, тъй като си осигурявах достатъчно мана да фармя с Fisure
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:39 pm

Cannibal написа:
Това какво си нося, как и колко пъти няма отношение при линия срещу Акс. Да се имаш за съпорт и да СИ са две различни неща :) Кажи ми два меле героя, които със сигурност биха доминирали над линията срещу Акс/със същите пари, достатъчни за 2 шилда + реген/

Един знам че може да се даржи добре срещу и той е captain Jack а.к.а Кунка,Найкс също може добре да се държи срещу екс,и ДК просто няма проблеми,ако вдигне пасивната,защото демиджа от helix e physical и с този армор който го има ДК екс няма да му нанася големи щети.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Чет Юли 02, 2009 6:52 pm

Saphiron написа:
Cannibal написа:

Един знам че може да се даржи добре срещу и той е captain Jack а.к.а Кунка,Найкс също може добре да се държи срещу екс,и ДК просто няма проблеми,ако вдигне пасивната,защото демиджа от helix e physical и с този армор който го има ДК екс няма да му нанася големи щети.
Найкс има само едно умение, което би му помогнало срещу Акс и това е Feast. Въпреки всичко, то ще му помага срещу него по-скоро в късните нива. Кунка може да доминира над линията, но не винаги може да постигне убийство. Още повече срещу Акс с 9 тангота/въпреки което Коко е добър избор/ на ДК дори да вдигаш 3та мейн, това ти гарантира по-голяма оцеляемост и реген, но не е достатъчно да притиснеш Акс в ъгъла.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D   Today at 3:12 pm

Тема за легендарното съперничество на черкезов и Марто :D
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next