Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Replay pack

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Replay pack   Чет Юли 09, 2009 12:19 pm

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64261/

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64262/

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64265/

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64266/

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64267/

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/64269/

Няколоко реплейчета от IDEC и NIHL, hf.
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Нед Юли 12, 2009 7:47 pm

Ам... не се сърди но игрите са на много ниско ниво.Мога да ти дам много примери за това.От твоя отбор имаше по-малко глупости,но пак бяха доста големи,но от сентинела играха толкова зле,че имах чувството,че гледам хофа.Искрено се смях на сцената с bane и viper,когато viper-а беше на 320 hp,и bane реши да му пусне sap + nightmare и да си тръгне.Съответно vipera си оживя и офейка разбира се , при което bane почна да спами lucker и не знам си какво :lol: :lol: To бива нуубизъм.....
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Нед Юли 12, 2009 10:51 pm

Cherkezov написа:
Ам... не се сърди но игрите са на много ниско ниво.Мога да ти дам много примери за това.От твоя отбор имаше по-малко глупости,но пак бяха доста големи,но от сентинела играха толкова зле,че имах чувството,че гледам хофа.Искрено се смях на сцената с bane и viper,когато viper-а беше на 320 hp,и bane реши да му пусне sap + nightmare и да си тръгне.Съответно vipera си оживя и офейка разбира се , при което bane почна да спами lucker и не знам си какво :lol: :lol: To бива нуубизъм.....
Пък ако знаеш колко си прост,и не е добре да завиждаш на хората ,че играят с най добрите играчи в света.Но ти си нямаш никаква представа от играта , а да не приказваме за истинските ДОТА играчи.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 12:59 am

NicerQ да знаеш черкезов играе в европа - там игрите са по качествени от nihl i idec :D
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 2:52 am

TwiX- написа:
Cherkezov написа:
Пък ако знаеш колко си прост,и не е добре да завиждаш на хората ,че играят с най добрите играчи в света.Но ти си нямаш никаква представа от играта , а да не приказваме за истинските ДОТА играчи.
Знам какъв ретард си.Най-добрите играчи ? Не са играли с мен , така че явно за теб най-добрите са аверите от селската вечеринка.Ако това са истинските дота играчи ,аз направо се записвам за световното.Особено ако са кретени като теб,сигурно и хофските титани ще могат да ги бият ( а очевидно са, ако съдя по мегануубските изпълнения,те дори не си знаят описанието на скиловете).

@Reactive, аз пък обратното- започвам да си мисля,че наистина си тъп,а не се преструваш.
@Ivan,не играя в европа вече,но да - по-качествени са,поне от тея на риплея.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 10:35 am

Cherkezov написа:
TwiX- написа:
Cherkezov написа:
Знам какъв ретард си.Най-добрите играчи ? Не са играли с мен , така че явно за теб най-добрите са аверите от селската вечеринка.Ако това са истинските дота играчи ,аз направо се записвам за световното.Особено ако са кретени като теб,сигурно и хофските титани ще могат да ги бият ( а очевидно са, ако съдя по мегануубските изпълнения,те дори не си знаят описанието на скиловете).

@Reactive, аз пък обратното- започвам да си мисля,че наистина си тъп,а не се преструваш.
@Ivan,не играя в европа вече,но да - по-качествени са,поне от тея на риплея.
AJAJAJ.Е откъде знаеш какъв ретард съм хD?И бтв сру за искренното ми изказване ,че си прост , но наистина си , защото живееш във твой собствен свят , най вероятно живееш във мечтите си . 1во ти си слаб играч ,2ро да обиждаш играчи от Competive dota ,че не могат да играят , това е олигофрения.Това са играчи от дота елита комунити , с които ти не можеш никога да играйш ,защото те не играят прост публик в бнет ,в които аксето цепи със хънгър.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 11:18 am

:lol: Вярваш ли си като ги дрънкаш тея ? Слаб играч ? Как разбра ? :lol: Нещо комплекси ли избиваш ? Не съм губил игра от 100 игри насам и всички,които са играли с мен ме знаят,така че питай тях кой е слаб.Competitive дота или каквото ще да е нищо не значи.Ти си като лапетата задръстен-щом ти споменат нещо ,че някой бил известен и ти веднага априори започваш да го боготвориш.Ти изобщо гледа ли риплеите ? Аз мога с ръка на сърце да кажа,че тея са адски зле и че ще ги бия със само още един свястен играч и 3 нууба.Много е вероятно да ги бия дори с axe с call и helix,което би било мега нуубърщина.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 11:40 am

Ами Черкез, сьдим по думите ти, поради липса на репове :/
http://www.spamFORlife.com
NicerQ
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 11:53 am

Доста смешно ми стана като видях коментарите на човека който не е губил от 100 игри :)))). Според теб ще ги биеш, но истината е че няма да земеш крийп + фраг, ако ще и да се насереш. Може винаги да играем 1в1, 5в5, 2в2 w/e . Ако наистина си мислиш, че си толкова добър или каквито и основания да имаш да постваш такива коментари, доста жалко за теб защото мога те убедя, че истината е съвсем друга и си далеч от това да ги биеш с още 1 и 3-ма нууба, като ти самия си такъв (мое мнение и извод от коментарите) : ).
Нищо лично )
А за реплейте няма да коментирам, имената на играчите говорят сами за себе си, постнал съм ги за да може хората да се нагледат на хубави отигравания/игри, а евентуално и някои хора като теб да се научат на истинска дота, а не теорията която преподаваш тук, как трябвало да се изиграе и какво е трябвало да стане : ).
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 2:05 pm

Cherkezov написа:
:lol: Вярваш ли си като ги дрънкаш тея ? Слаб играч ? Как разбра ? :lol: Нещо комплекси ли избиваш ? Не съм губил игра от 100 игри насам и всички,които са играли с мен ме знаят,така че питай тях кой е слаб.Competitive дота или каквото ще да е нищо не значи.Ти си като лапетата задръстен-щом ти споменат нещо ,че някой бил известен и ти веднага априори започваш да го боготвориш.Ти изобщо гледа ли риплеите ? Аз мога с ръка на сърце да кажа,че тея са адски зле и че ще ги бия със само още един свястен играч и 3 нууба.Много е вероятно да ги бия дори с axe с call и helix,което би било мега нуубърщина.
Господин непопеден 100 игри може ли да ми кажете къде играете?За справка Ks^Kuroky.ir в момента един от най-добрите играчи има около 50% успеваемост при нетурнирните игри а.к.а пъб игри.И аз мога за един ден да помеля целия хофф и в гарена от руум 11 надолу не е това целта.Казжаш че всички с който си играл те знаят я кажи някой,ако е от гарена или пък голям играч няма начин да не го знам за това сподели с нас.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 2:48 pm

Понеже ми стана интересен спора ви ще ви дам пример от реалния живот вие сами си правете изводите:
Във футбола за най-добър отбор за миналия сезон според фифа е Барселона те имат Х отличия, обаче по логиката на черкез те не са най-добрите, защото не са играли със всички отбори и шампиона на Зимбабве вероятно е по-добър от тях защото във първенството на зимбабве няма загуба (Това, че всеки мислещ човек знае каква е разликата във нивото на футбола във Зимбабве и във Шампионската лига е несръвнимо няма никакво значение)
Черкез по твоята логика за да има най-силен трябва да бие всички останали претенденти ама храчките като теб са найстина много и ако трябва EG.dota да бият всички на твоето ниво за да разбереш че са по-добри няма да им стигнат и 5 човешки живота за да играят със всички.
И ако смяташ, че ти си по-добър от тях събираш си отборчето играете няколко лиги. Правите добро впечатление и се надявате да ви поканят в някой добър турнир. Там отиваш биете всички и ни затваряш устата на всички, които те мислим за храчка.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 2:57 pm

Cherkezov написа:
НЕ ЗАЩОТО СЪМ ЧУВАЛ , А СЪМ ВИЖДАЛ КАК ИГРАЯТ. Доста вярно ,е че няма да можеш да земеш и един крийп.Върви играй някаде на нормално място , хората да ти се смеят,твой избор.И точно както каза сапхи хф в роом 20 до 50 . Там нивото е по голямо от идец :).Точно в тея роомове влизам да се лигавя рядко и играх пудже за 3 път и свърших 16/0 като това ми беше първата игра ,в която общия резултат беше на 0 (51/0 или нещо от сорта).А ти играеш точно на такива места и се мислиш за убер про.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 3:29 pm

Черкезов при условие че ако пак поискаме реп да покажеш как игрите са по качествени ти няма да го направиш поне не пиши в темите на тия които си качват репс.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 4:51 pm

Аз сьщо чакам реп на черкезов, понеже още поне 1 седмица няма да мога да играя с него ;)
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 5:25 pm

Azzazzel, от теб по-голяма храчка няма.Видях къде играеш и с какви си правиш победите,така че не ми дрънкай много.Заеби барселона , лапе.Пак скачаш на най-известните.А какво ще кажеш за европейския шампион Гърция ? Те ли са най-добри в Европа ? Май ти преседна а ?Хем не разбирате нито от футбол , нито от дота, хем големи усти отваряте.
Тwix,значи си виждал как играят и все още ги мислиш за силни ?Определено ти е тесен светогледа.Не знам за теб кое е нормално място,играя в хлр 1 на европа и бг от време на време, и мога да ти кажa,че умирам от скука, игрите са на по-ниско ниво от known v ladder 1 room.Всеки играе за себе си,при това зле.През останалото време съм в 1-2 ladder rooms и разбира се и там има мега ламуги,но поне мога да ги убедя за тиймплей.
Saphiron, господин 50% успеваемост, чувал ли си за NPC_DeathGod^,LuckyYou и Inside_the_fire ? Или и ти извън cw не знаеш никой,понеже все пак там са протата :lol: И колкото и да се опитвате да си закърпите нараненото его като повтаряте,че играя в руумове с двуцифрен номер,няма как да стане.Играя в най-добрите ladder стаи ,играя без тийм и вентрило и все пак няма кой да ме спре.А тоя Ks^Kuroky.ir дори няма да го пусна в игрите си,ако го видя.Под 55% не пускам,минават за посредствени играчи и нуубове.Я все пак ми кажи къде играе той да ида да проверя дали всички са такива титани като него.И ще ви пратя риплей от там.
NicerQ, и на мен ми стана смешно като видях риплеите на човека,които бие "едни от най-добрите тиймове".Какъв крийп няма да взема.Имам чувството,че говорите напук.Просто няма начин да сте толкова зле,че да не забелязвате.Тея още от лейн фазата си личат,че не знаят къде се намират.Забележи само в играта Ripper vs Lion как lion става fb na 20 сек.Това дори в пуб не съм го виждал.От вашите коментари съдя,че съм толкова добър,ако не си забелязъл.Щом вие сте толкова зле,че да харесвате как играят тея олигофрени,значи аз съм доста по-добър от колкото си мислех.И поне като говорите напук, дайте един пример , както аз го правя ? Дайте ми пример от риплеите,в който да личи класа,понеже аз мога да ви дам поне още 100,където личи хофаджийско ниво.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 7:09 pm

Но твой не можеш да дадеш? :lol:
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 7:16 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Но твой не можеш да дадеш? :lol:
Хъх ? Не съм казал,че ще давам чужд ? Мога,но за разлика от вас не обичам да качвам риплеи срещу смешници,които са почнали вчера да играят.Така че ми кажи от кой руум искаш риплей,за да не се оплакваш,че били зле отсреща.
NicerQ
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 7:57 pm

Ама ти си бил сериозен, ахахах ). Като за начало качи реплей, няма значение от къде да видя как играе великия Черкезов.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 8:21 pm

Ти пък кога си играл във хлр1 ?Ти играеш в гарена сигурно от 1 ,2 месеца , та кога стана 28лвл? Или си яко в хака?Бтв кажи си ацц-то.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пон Юли 13, 2009 11:18 pm

NicerQ написа:
Ама ти си бил сериозен, ахахах ). Като за начало качи реплей, няма значение от къде да видя как играе великия Черкезов.
sup
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Вто Юли 14, 2009 4:25 pm

TwiX- написа:
Ти пък кога си играл във хлр1 ?Ти играеш в гарена сигурно от 1 ,2 месеца , та кога стана 28лвл? Или си яко в хака?Бтв кажи си ацц-то.
6 месеца поне,не съм 28,но навсякъде другаде освен eu hlr 1,си играя често.Сега ще ме карате да играя една игра сериозно ,а го мразя .Обикновено играя според нивото на противниците,така че не се смейте ако направя chen carry или нещо такова :lol: Btw точно вчера напраих 22/1 с chen с carry build.Вярно,че противниците не бяха първа класа но нямаше и какво да направят,понеже бяха 3 agi и 2 int.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Вто Юли 14, 2009 5:21 pm

Мен ми се иска да ти видя линията, развитията на героите ти ги знам ;)
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Вто Юли 14, 2009 11:05 pm

btw NPC_DeathGod e ot hoffa LuckyYou sushto za inside_the_fire ne sam sigoren ... az ne sam gledal repovete i nqma da sporq oba4e 4erkez ti nikoi ne priznavash koeto ne pravilno, kaji ti edin otbor koito smqta6 za dobri igra4i...
NicerQ
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Чет Юли 16, 2009 11:18 pm

@Cherkezov чакаме : )
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Пет Юли 17, 2009 2:54 am

NicerQ написа:
@Cherkezov чакаме : )
Мързи ме да играя сериозно,заради 1 риплей.Не се ангажирам със срок.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Replay pack   Today at 9:15 pm

Replay pack
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next